Najlepšie príbehy tohto týždňa

Cena bitcoinu dosahuje historické maximum. Vo štvrtok cena jedného bitcoinu zasiahla nový historické maximum na 5 852,78 USD, pričom niektoré burzy dokonca na chvíľu dosiahli 5 900 dolárov. Cena je za posledných 7 dní momentálne na 883,95 USD (19,22%). Ak si myslíte, že je to pôsobivé, hovorí sa o počte ľudí, ktorí hovoria: „Mal som kúpiť viac bitcoinov za deň“, až 10 000%.

Budúce forky, o ktorých sa predpokladá, že sú zodpovedné za zvyšovanie ceny bitcoinu. Existujú dve udalosti, ktoré mohli byť katalyzátorom cenového skoku Bitcoinu. 25. októbra sa blížime k tretej bitcoinovej vidlici (Bitcoin Gold). Bitcoinové zlato (BTG) si kladie za cieľ decentralizáciu ťažby pomocou nového algoritmu proof-of-work. V závislosti na výmene podľa výberu dostane každý, kto 25. októbra vlastní bitcoin, tiež ekvivalentné množstvo BTG. Cenovým skokom by teda mohol byť jednoducho každý, kto presunie svoje podiely na fiat a altcoinoch do BTC v očakávaní bezplatného BTG. Očakáva sa navyše, že v polovici novembra sa objaví ďalšia vidlica súvisiaca s mierkou zvaná SegWit2X.

Alt-coiny boli spravidla dole. Zatiaľ čo Bitcoin tento týždeň videl spustiť značného býka, mnoho ďalších alt-coinov ako NEO, OmiseGO a Golem kleslo. Môže to byť opäť kvôli ľuďom, ktorí sa hrnú z altcoinov do bitcoinu, aby dostávali BTG.

Jamie Dimon vs. „Stupid“ obchodníci s bitcoinmi: Trvalo iba deň, kým generálny riaditeľ JPMorgan Chase Jamie Dimon začal hovoriť o bitcoinoch potom, čo povedal, že už nebude hovoriť o bitcoinoch. V septembri komentáre, Dimon označil bitcoin za „podvod“ a vyhodil by každého zamestnanca, ktorý s ním obchoduje, za „hlúpeho“. Tento týždeň Dimon pokračoval vo svojom prechode na stať sa Skip Bayless investujúceho sveta prehodnotením témy slovami „Menej by ma mohlo zaujímať, za čo sa bitcoiny obchodujú, ako sa obchodujú, prečo sa s nimi obchoduje, kto s nimi obchoduje. Ak ste natoľko hlúpi, že si ho kúpite, jeden deň za to zaplatíte.“

Bitcoin bije banky: Na svojom novom maxime, trhový strop bitcoinu (97 miliárd dolárov) prekonala trhovú kapitalizáciu konkurentov JPMorgan Goldman Sachs (93 miliárd dolárov) a Morgan Stanley (89 miliárd dolárov). Zatiaľ čo bitcoiny čaká ešte cesta, ako prekonať trhový strop JPMorgan vo výške 337,33 miliárd dolárov, už to nie je sen o horúčke.

Ethereum Fork: Túto nedeľu sa na blockchaine Ethereum bude ako „fork“ presadzovať kód „Byzantium“. Tento kód je súčasťou „Metropolis“A predpokladá sa, že pomôže vyriešiť problémy so škálovaním Etherea. Komunita vývojárov pre ethereum a obchodníci sú všeobecne presvedčení, že hard fork nebude problém.

Čo je nové na CoinCentral?

Doug Polk oznámil oficiálne spustenie CoinCentral. Spoluzakladateľ Doug Polk vo štvrtok oznámil spustenie CoinCentral v sérii tweetov. The Upswing Poker Spoluzakladateľ a Tvorca videa YouTube ďalej diskutoval o svojej účasti v kryptomene a o svojej vízii spoločnosti CoinCentral.

Od dnešného dňa s nadšením oznamujem svoj ďalší projekt. Dnes je oficiálne spustenie mojej spravodajskej stránky CryptoCurrency https://t.co/r7Y1Pd0zpD! pic.twitter.com/0Z1bwbac4S

– gN Doug Polk (@DougPolkPoker) 12. októbra 2017

Vesmíru sa venujem od BTC za 100 dolárov, takže toto je pre mňa už roky vášeň. Verím, že kryptomena je budúcnosť.

– gN Doug Polk (@DougPolkPoker) 12. októbra 2017

O @realcoincentral, naším cieľom je pomôcť každému, kto sa zaujíma o svet kryptomien, získať dôveryhodné a spoľahlivé informácie pri rozhodovaní

– gN Doug Polk (@DougPolkPoker) 12. októbra 2017

Teším sa na túto novú výzvu a budem sa všemožne usilovať o to, aby ju našiel každý, kto hľadá presné informácie @realcoincentral

– gN Doug Polk (@DougPolkPoker) 13. októbra 2017

Vitajte na stránke CoinCentral.com!

Ako už bolo spomenuté v Dougovom tweete, naším cieľom na CoinCentral je pomôcť vzdelávať svet v oblasti kryptomeny a blockchainovej technológie. Aj keď táto vzrušujúca nová technológia môže byť veľmi zložitá, naším cieľom je vysvetliť ju spôsobom, ktorému môže porozumieť každý.

Ak ste v oblasti kryptomeny nováčikom, tu je niekoľko našich najlepších zdrojov, ktoré vám pomôžu dostať sa rýchlejšie.

Bitcoin 101 – Tento súbor PDF na stiahnutie vysvetlí, čo je to bitcoin, ako funguje a akákoľvek terminológia okolo toho.

Čo je to bitcoin? – V tejto príručke sa pozrieme podrobnejšie na prvú kryptomenu na svete, bitcoin.

Čo je to Ethereum? – V našom sprievodcovi Ethereum sa dozviete o druhej najväčšej kryptomene na svete. Zatiaľ čo cieľom bitcoinu je fungovať predovšetkým ako mena a uchovávateľ hodnoty, Ethereum je platforma, na ktorej je možné budovať decentralizované aplikácie.

Ako nakupovať bitcoiny a ďalšie populárne kryptomeny – Pre tých, ktorí chcú investovať do kryptomien, sme vyhodnotili a preskúmali niektoré z najpopulárnejších búrz na svete.

Najlepšie bitcoinové peňaženky – Keď už raz bitcoin vlastníte, je čas zaistiť jeho bezpečnosť. V tejto príručke si predstavíme rôzne typy bitcoinových peňaženiek a ukážeme vám naše odporúčania.

Viac krypto správ z celého webu

Japonský jen a kórejské výhry pevne nahradili čínsky jüan v objeme obchodného podielu kryptomeny. Štvrtok, Bloomberg zhromaždené údaje ukazujúce trhový podiel fiat na kryptomenu obchodných párov. Údaje objasňujú, ako postoje jednotlivých vlád k kryptomene ovplyvnili objem obchodu.

Zatiaľ čo čínsky jüan tvoril väčšinu objemu obchodov s bitcoinmi, rastúce regulácie zdecimovali jüany na páry obchodujúce s kryptomenami. Yuan mal v jednom okamihu najmenej 98% podielu fiat na bitcoine na trhu, teraz však klesol pod 5%.

Keď Čína zasahuje, Japonsko sa rýchlo stalo hybnou silou trhu s bitcoinmi. Japonská agentúra pre finančné služby oficiálne uznala 11 spoločností ako registrovaných operátorov výmeny kryptomien, japonský jen získal viac ako 50% podiel na trhu v pomere k objemu obchodovania s bitcoinmi. Medzitým kórejský won naďalej predstavuje viac ako 50% obchodných párov využívajúcich ethereum.

Stávkovanie na farmu (a dom. A auto. A všetko ostatné): 39-ročný Didi Taihuttu dal na predaj všetko od svojho luxusného štvorizbového domu, auta, motorky, detských hračiek, oblečenia a topánok. Z výnosu plánuje kúpiť bitcoin a ďalšie kryptomeny. Taihuttu uviedol: „Sme dobrodružná rodina a na chvíľu budeme hazardovať, aby sme žili minimalistický život. Ak nikdy neriskujete, život je nudný. “ Business Insider Austrália

Trieda je v relácii: niektoré univerzity vo Švajčiarsku, ako napríklad Lucerne University of Applied Sciences and Arts vo Švajčiarsku, oznámili, že budú prijímať bitcoin ako spôsob výučby. Škola poznamenala, že ich bitcoin priťahoval kvôli jeho schopnosti zavádzať vedomosti o špičkových technológiách, ako je blockchain. Univerzita nebude prijímať bitcoiny priamo, ale bude pracovať so spracovateľskou spoločnosťou s názvom Bitcoin Suisse AG. CoinTelegraph

(Naučte sa základy bitcoinu a kryptomeny v našej infografike Bitcoin 101, ktorú si môžete zadarmo stiahnuť).

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me