Týždenný trh s kryptomenami bol zmiešaný. Veľký chlapec Bitcoin je hore 5,2%, Ethereum hore 2,91%, XRP dole 6,17%, a litecoin je hore 11,94%.

V dôsledku prelomového oznámenia, že spoločnosť Binance už viac neumožňuje zákazníkom v USA, BNB nefunguje 11,64% v deň.

Trh s kryptomenami

John McAfee vs. Vláda USA: „Pochovám ťa ** kráľa!“: John McAfee, ikonoklastický programátor známy svojim drzým postojom k vláde (a, dobre, k životu), zameral svoj hnev na vládu USA. McAfee tvrdí, že vláda s ním bojuje kvôli nezaplateným daniam plánovaním obvinenia z vraždy, vydierania a prania špinavých peňazí s cieľom jeho vydania z Bahám a uvrhnutia do daňového úniku. McAfee v januári pripustil, že z ideologických dôvodov nepodal daň z príjmu už osem rokov. “Vláda USA nikdy predtým nestretla nepriateľa ako ja.”,“Rozhodol McAfee. V júni 2018 spoločnosť McAfee oznámila, že sa bude uchádzať o funkciu prezidenta v roku 2020.

Všetko, čo som chcel, bolo zostať sám. Zaplatil som desiatky miliónov dolárov na daniach a na oplátku som dostal iba blahosklonnosť federálnych zamestnancov, keď som potreboval služby. Rozhodol som sa platiť viac. Toto je môj zločin. Mali ste ma nechať samého.

– John McAfee (@officialmcafee) 10. júna 2019

Spoločnosť Binance zablokuje zákazníkom v USA používanie ich služieb: Najväčšia svetová burza kryptomien oznámila, že v septembri prestane poskytovať svoje služby zákazníkom v USA. Binance v súčasnosti prijíma asi 15% svojej prevádzky od používateľov z USA. Po 12. septembri nebudú môcť používatelia v USA obchodovať ani vkladať na Binance.com, budú mať naďalej prístup k svojim peňaženkám a finančným prostriedkom. Zhrnutie: ak ste zákazníkom v USA, odveďte svoje prostriedky zo spoločnosti Binance.

Kryptomena sa stáva katolíkom: Rick Santorum podporuje token: Bývalý americký senátor Rick Santorum tweetoval svoju podporu pre Cathio, neziskovú organizáciu, ktorej cieľom je „zabezpečiť efektívny, bezpečný a transparentný pohyb finančných prostriedkov v katolíckom svete“. Používatelia systému Cathio zaplatia za uskutočnenie svojich transakcií prostredníctvom systému 2%, čím obchádzajú tradičnejších poskytovateľov platobných služieb. Používatelia navyše budú môcť transparentne vidieť, kam smerujú ich dary. Cathio tiež prichádza s mapou, ktorá umožňuje kňazom a používateľom zverejňovať fotografie a časy máp na mape. „Mileniáli nenosia hotovosť, randia s aplikáciami a sledujú zábavu na požiadanie. Musíme byť pri tom, musíme sa učiť od úspešných technologických spoločností a musíme poskytnúť univerzálne riešenie, ktoré mladým generáciám uľahčí spoluprácu s Cirkvou, “poznamenal Santorum.

Čo je nové na CoinCentral?

Čo je BitTorrent (BTT)? | Najväčší decentralizovaný protokol na zdieľanie súborov na svete: BitTorrent je protokol zdieľania súborov typu peer-to-peer, ktorý nedávno spustil novú kryptomenu BTT. Sieť vám umožňuje rýchlo a zadarmo stiahnuť z internetu niekoľko rôznych typov súborov. V súčasnosti protokol používa každý mesiac viac ako 170 miliónov ľudí.

Rozhovor s Richardom Dennisom, zakladateľom & Výkonný riaditeľ spoločnosti Temtum, platobná sieť novej generácie: Zastihli sme zakladateľa a generálneho riaditeľa Richarda Dennisa, aby sme zistili, aké sú inherentné problémy so súčasnými kryptomenami a ako temtum plánuje prevziať zavedených hráčov a vydať platobnú platformu na dosiahnutie kritického hromadného prijatia.

India sa chystá zaviesť tvrdú krypto legislatívu, očakáva sa posun trhu: Indickí zákonodarcovia proti bitcoinom navrhli zákon, ktorý zakazuje občanom vlastniť, obchodovať alebo profitovať z akcií súvisiacich s bitcoinmi, ktoré zahŕňajú ťažbu. „Zákaz kryptomien a regulácia oficiálneho zákona o digitálnej mene 2019“ navrhuje, aby osoby, u ktorých sa zistilo, že obchodujú s kryptomenami, čelili nesplniteľným 10 rokom za mrežami.

Živá planéta prenasleduje 5 G, menuje Fox Exec Hanna Basse z 20. storočia: Živá planéta menovala CTO spoločnosti 20th Century Fox Film Corporation Hanno Basse do svojho tímu ako prezident spoločnosti Decentralized Media Solutions. Medzi existujúce riešenia Live Planet patria end-to-end riešenie pre virtuálnu realitu (VR) na streamovanie a publikovanie videa a plne stereoskopická kamera VR a cloud umožňujúce živé streamovanie videa v rozlíšení 4K na milióny zariadení..

Prestaňte volať GlobalCoin spoločnosti Facebook ako „zabijaka bitcoinov“: Pokiaľ ste neboli posledný mesiac na internetovej pauze, pravdepodobne ste už počuli o tajnom projekte Facebook Váh a nadchádzajúcom spustení spoločnosti GlobalCoin. Aj keď o novom stablecoine vieme stále len málo, niekoľko čísel a správ ho už nazýva ďalším zabijakom bitcoinov. Všimnite si naše zámerné použitie slova „ďalší“.

BRD spolupracuje so spoločnosťou Wyre na zavedení poplatkov za bankové prevody pre kryptomenu v rámci odvetvia: BRD, bezpečná mobilná peňaženka s kryptomenami, ktorú používajú zhruba dva milióny používateľov v 170 krajinách, oznámila svoje nové partnerstvo so spoločnosťou Wyre, popredným poskytovateľom platieb pre blockchainový priemysel. Toto partnerstvo umožní zákazníkom spoločnosti BRD v USA priamo prepojiť svoje bankové účty a bezpečne vymeniť svoje fiat za kryptomeny. Pri bankovom prevode potešia používateľov aj najnižšie poplatky pri nákupe kryptomeny. Túto novú funkciu podporuje viac ako 1 700 amerických bánk.

John McAfee uvádza na trh kryptoobchodnú platformu a debetnú kartu s názvom McAfee Magic: Dvojitý problém! Dve šťastné novinky, dve nezávislé správy od Johna McAfee za jeden týždeň. McAfee Magic bude kombinovať manuálne a robotické obchodovanie na ôsmich burzách, čo umožní používateľom rýchlo uskutočňovať obchody a súčasne využívať aj prednastavené automatizované roboty. Platforma tiež umožňuje používateľom „tieňový obchod“ alebo kopírovanie obchodných techník profesionálov. Program McAfee Magic využíva technológiu Arbitrage (ARB), token ERC20. “Je mi ľúto, že meškám s mojou obchodnou platformou magnum opus,” poznamenal v pondelok McAfee. “Nepredpokladal som však, že tento týždeň budem musieť zápasiť s bahamským policajným komisárom a vyhýbať sa atentátnikom – ale radšej neskoro ako nikdy – tu to je.”

Kúzelné krypto

Predaj telegramových tokenov je konečne zverejnený v malej dávke: Podľa správy spoločnosti TechCrunch dôjde od 10. júla k obmedzenému predaju tokenu Telegram’s na burze Liquid namiesto úplného verejného predaja plánovaného na október. Predaj bude uskutočňovať spoločnosť Gram Asia, kórejský subjekt, ktorý sa vyhlasuje za najväčšieho jediného držiteľa tokenu gramov. Token Telegramu je pozoruhodný, pretože ide o zatiaľ najväčšie ICO, pričom vo dvojfázovom ICO sa vo februári a marci 2018 získalo 1,7 miliardy dolárov. Podľa webovej stránky „Predávané tokeny nebudú uvoľnené skôr, ako bude zverejnený TON (vydanie hlavnej siete) ), v súlade s harmonogramom dodávok. Kupujúci nebudú môcť previesť, vybrať alebo obchodovať s gramami skôr, ako budú vydané. “

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me