Tento týždeň v kryptomene 13. apríla 2018

Bulls on Parade (nenechajte sa pošliapať)

Prvýkrát sme zaznamenali jasný a pozitívny vzostupný trend pre celý trh s mincami. Komplexný trhový strop kryptomeny sa zvýšil 23% na 326 miliárd dolárov, čo je nárast z 248 miliárd dolárov minulý piatok ráno. Existuje však jedna výhrada: väčšina tohto rastu nastala za posledných 36 hodín.

Ako je zrejmé, cenové pohyby boli bežné, bitcoin vzrástol za jedinú hodinu zhruba o 1 000 dolárov, z 12. apríla medzi 7:00 a 8:00 hodinou, z 6 800 dolárov na niečo vyše 7 700 dolárov. Súčasne s týmto dramatickým vývojom cien boli bitcoinové kraťasy stlačené na najnižší objem za pol mesiaca, pretože v priebehu štvrtkového rána uzavrela svoju pozíciu kruhová objazd 15 000 obchodov. Keď sa skratky skrátili a ceny vyleteli cez strechu, hodinový objem obchodovania bitcoinu počas jeho prudkého nárastu bol 1,2 miliardy dolárov, čo najväčší hodinový objem v histórii meny.

Pohyb cien smerom nahor je nepochybne dobrý – všetci sme šťastní, že v portfóliu vidíme niečo zelené – ale toto krátke stlačenie bolo také spontánne a cenový pohyb sa podobal „zotaveniu“, ktoré sme na medvedom trhu v roku 2018 videli skôr, že „ ešte nepijem býčieho Kool-Aid. Šortky boli stále na vysokej hodnote predtým, ako sa cenové akcie posunuli a približne ~ 37% bolo zlikvidovaných, a obrovský objem obchodov s hodinovým rastom bitcoinu je povzbudivý.

Pozitívny vývoj, ale zostaňte zdatní, pretože ešte nemusí byť schválený náš štart.

Bitcoin: Keď sme prešli vyššie, bitcoin včera ráno prešiel drastickým zvýšením ceny. V čase tlače je to týždenná cena stúpajúca 18% na 8 050 dolárov.

Ethereum: Po zlých výsledkoch niekoľko týždňov vyzerá Ethereum ešte lepšie ako bitcoin 27% cez týždeň s cenou niečo cez 510 dolárov.

Vlnenie: Ripple je na tempe s Ethereom a drží sa na 0,65 USD po zvýšení o 27% tento týždeň.

Domáce správy

Tím Nano je viazaný na hromadné žaloby o stratu bitgrailu: Sága Bitgrail pokračuje, ale tentoraz sa podnikajú kroky proti základnému tímu Nano. Colin LeMahieu, Mica Busch, Zack Shapiro a Troy Retzer sú všetci obžalovaní v súdnom spore, ktorý na súde v štáte New York podal žalobca Alex Brola, ktorý údajne zastupuje investičnú komunitu pre nanotechnológie. Hromadná žaloba žaluje žalobcov za zavádzanie investorov pri využívaní burzy Bitgrail na nákup a uskladnenie Nano. Žiada, aby tím dôrazne požiadal Nano o vymáhanie stratených prostriedkov. Hodiny pred súdnym sporom vyplávali na povrch, Nano oznámil že zriadila legálny fond pre obete, ktoré prehrali NANO s Bitgrailom, so záväzkom vyrovnať príspevky do výšky 1 milióna dolárov.

Za týždeň obleku si spoločnosť JP Morgan vezme svoje vlastné právne problémy týkajúce sa skrytých poplatkov za nákup kryptomeny: Finančný titán JPMorgan Chase & Co. zírajú na hlave vlastného súdneho sporu. Celonárodná skupina obžalovaných, ktorá vychádza z federálneho súdu na Manhattane, obviňuje inštitúciu z ukladania poplatkov za prekvapenie za nákupy kryptomeny a ich zaobchádzania s peňažnými zálohami. Okrem iných obvinení obvinení tvrdia, že „spoločnosť Chase (JPM.N) účtovala za hotovostné zálohy aj ďalšie poplatky, ako aj podstatne vyššie úrokové sadzby ako pri kreditných kartách.“ Začiatkom februára banka začala klesať nákupy kryptomien kreditnými kartami, pravdepodobne kvôli volatilite triedy aktív.

Dvojčatá Winklevoss vyhrávajú registrácie patentov na kryptografický platobný systém využívajúci cloudové výpočty: Nemohli sa uchytiť v rozvíjajúcom sa sektore sociálnych médií, ale dvojčatá Winklevossovci sa stávajú hybnými silami priemyslu v krypto sfére. Majitelia burzy Gemini práve získali patent na „systém, metódu a programový produkt na spracovanie bezpečných transakcií v rámci cloudového výpočtového systému“. To prispieva k neustále sa rozširujúcej suite päť patentov v držbe spoločnosti Winklevoss IP, LLC, právnickej osoby dvojčaťa. Špekuluje sa, že duo by mohlo hľadať implementáciu tejto technológie do svojej výmeny Gemini.

Obavy z daní z kryptomeny (a FUD) sa blížia k americkému daňovému dňu: Do daňovej politiky IRS pre investovanie a obchodovanie s kryptomenami sa vylialo veľa atramentu. Niektoré články sa čítajú ako užitočné návody, ktoré majú čitateľom poradiť o bezpečných postupoch pri registrácii, zatiaľ čo iné sa čítajú ako čistá taktika FUD a vydesenie – napríklad článok CNBC prepojený vyššie. Teraz vám nehovoríme, aby ste ušetrili svojich povinností ako občana USA, ale povieme, že pokiaľ ste za posledný rok nedosiahli šialené zisky (šesť a viac číslic) na svojich investíciách, pokuty vo výške 250 000 dolárov a uväznenie článku referencie asi nie sú pre teba.

The Billion Dollar Trifecta: Rockefellers sa pripojili k Sorosovi, fondom Rothschild s kryptoinvestíciami: Rodina Rockefellerovcov vsádza na kryptomenu a stavia na dlhé trate. Venrock, rodinný fond rizikového kapitálu, uzavrel partnerstvo s investičnou spoločnosťou pre kryptomeny CoinFund, aby preveril podniky a startupy založené na blockchaine. Vďaka tomu sú Rockefellerovci najnovšími z najbohatších rodín a fondov sveta, ktoré investujú do tohto odvetvia, podobne ako George Soros a Rothschildovci.

Bittrex znovu otvára registráciu používateľov, víta nováčikov s novým vzhľadom a registráciu opäť uzatvára: V rámci všeobecného rebrandingu stránok Bittrex tento týždeň otvoril náruč novým používateľom. Tento krok nastáva po tom, čo spoločnosť Bittrex v decembri zastavila vytváranie nových účtov, čo urobilo mnoho špičkových búrz s cieľom rozšíriť infraštruktúru. Bittrex tvrdí, že sa medzičasom rozšíril na viac ako 50 zamestnancov, a jeho usporiadanie tak urobilo kompletnú revíziu UI / UX (stretlo sa so zmiešanými recenziami v rámci komunity). Po tom, čo záplava nováčikov utopila burzu na nových účtoch, musela burza znovu registrovať, aby zvládla dopyt.

A … sme späť! Bittrex včera znova otvoril registrácie novým používateľom. Jednoducho dokončite náš proces registrácie a overenia zákazníka a začnite obchodovať https://t.co/F7hqiiHOup pic.twitter.com/DVtXG8vYUZ

– Bittrex (@BittrexExchange) 12. apríla 2018

Výkonný riaditeľ necháva Goldman Sachs pracovať na kryptoobchodnej banke Mika Novogratza: Otrava pre staré finančné inštitúcie? Poďme spomaliť, pretože je to iba jeden výkonný pracovník, ale aj napriek tomu je to symbolické gesto. Richard Kim, ktorý údajne pracoval na útvare stratégie kryptomeny spoločnosti Goldman Sach, opustil spoločnosť, aby sa pripojil k Mikeovi Novogratzovi ako COO spoločnosti Galaxy Digital. Novogratz, ktorý tiež 11 rokov zastával pozíciu v spoločnosti Goldman Sachs, opustil Wall Street v roku 2015 so zameraním na kryptomenu.

Čo je nové na CoinCentral?

Ako technológia Blockchain mení herný priemysel: Blockchain má potenciál vylepšiť spôsob kompenzácie vývojárov, fungovanie herných ekonomík a spôsob, akým môžu hráči spravovať herné aktíva..

Ako previesť ethereum do Ledger Nano S: Jednoduchá lekcia, ale taká dôležitá pre správne spravovanie vašich zásob EH.

3 kľúčové obchodné výhody blockchainu: Výhody tejto technológie majú rozsiahle dôsledky na to, ako staré podniky ukladajú, prenášajú a spravujú údaje a zvládajú každodenné operácie.

Čo je to Bancor (BNT)? Sprievodca pre začiatočníkov: Dozviete sa všetko, čo potrebujete vedieť o Bancor, s naším sprievodcom pre začiatočníkov.

Čo znamená Blockchain pre malých umelcov: Prípad bol vyrobený pre kryptomenu, ktorá otvára dvere kreatívnym typom, aby rovnomerne speňažili svoju prácu, a umelci nie sú výnimkou.

Stav ťažby bitcoinov: právne predpisy na celom svete: Oprášte medzinárodné regulácie ťažby našim dokumentom o stave globálnej banskej legislatívy.

Ako môže blockchain zmeniť špičkový svet umenia: Drobní umelci určite využijú výhody blockchainu, ale to neznamená, že by sme mali vynechať kurátorov, majiteľov galérií, prevádzkovateľov múzeí a slávnych umelcov..

Ako previesť ethereum z Ledger Nano S: Názov hovorí za všetko, článok vám hovorí všetko, čo potrebujete vedieť – povedal Nuff.

5 spôsobov, ako technológia blockchain mení spôsob výroby umenia: Mení sa to, ako monetizujeme, registrujeme a predávame umenie, ale blockchain má tiež podiel na revitalizácii celého umeleckého procesu.

BitMEX (recenzia výmeny obchodov s bitcoinmi): BitMEX je počas medvedieho prepadu v roku 2018 pre svoje služby obchodovania s maržami čoraz populárnejší. Viac sa dozviete v našej podrobnej recenzii.

Hromadná žaloba podaná proti tímu Nano požaduje „Rescue Fork“ pre stratené finančné prostriedky: Jadrový tím spoločnosti Nano dostal žalobu za údajnú propagáciu spoločnosti Bitgrail u svojich investorov. Žalobca (žalobcovia) chcú tvrdú forku na vymáhanie strateného majetku.

Vytvorenie inteligentnej zmluvy: Je to jednoduchšie, ako si myslíte: Rovnako ako razenie vlastných shitcoinov, vytvorenie vlastného inteligentného kontraktu nie je také zložité, ako by ste si mysleli.

Monero: Príbeh piatich vidličiek: Ak ste napriek tomu bitcoiny príliš rozdvojili, čo takhle – Monero, ktoré za jeden týždeň vyrobí päť rozdvojených mincí.

Čo je to CryptoKitties? Sprievodca pre začiatočníkov o zberateľských mačkách blockchainu: Milujte ich alebo nenávidite, CryptoKitties sa stali základom v ekosystéme Ethereum, takže o čo vlastne ide?

Sprievodca zasvätených osôb po najlepších decentralizovaných galériách umenia: Myslíte tým, že v skutočnosti existujú decentralizované umelecké galérie? Áno, prečo si myslíte, že sme v poslednej dobe toľko hovorili o rastúcej prítomnosti blockchainu vo svete umenia?

Codex spolupracuje s ConsenSys a Rare Art Labs na živej aukcii na NYC Ethereal Summit: Tento utorok oznámil Codex, register titulov blockchainu, svoje partnerstvo so spoločnosťou ConsenSys, spoločnosťou zaoberajúcou sa vývojom softvéru pre blockchain a inkubátorom založeným spoluzakladateľom spoločnosti Ethereum Joe Lubin, na usporiadanie charitatívnej aukcie naživo počas Ethereal Summit.

Rozhovor: Halsey Minor o transformácii video sveta pomocou VideoCoinu: Halsey Minor je sériový podnikateľ s životopisom, z ktorého sa každému startupistovi roztočí hlava. Mali sme to potešenie a porozprávali sme sa s ním o jeho najnovšom počine VideoCoin..

Bittrex Exchange znovu otvára registráciu používateľov, po vlne prihlásení ju opäť zavrie: Po mesiacoch, keď bol zamenený za nových záujemcov, Bittrex otvoril svoje brány novým účtom, aby po drvivom dopyte opäť uzavrel registráciu.

Fyzické aktíva v blockchaine: Prečo sa obťažovať ?: Ak je krypto všetko o digitalizácii, prečo používať blockchain a tokeny pre fyzické aktíva? Ako vám ukáže náš sprievodca, otázka si sama na seba odpovedá.

Čo je Pepe Cash? Sprievodca začiatočníkmi pre memy v blockchaine: Niektorí by sa usilovali vlastniť svojho vlastného vzácneho Pepeho – natoľko, že pre tento druh nefalšovaných spomienok existuje úzka ekonomika (ak sa vám to zdá pochmúrne, pokračujte v čítaní, pretože táto príručka sa pravdepodobne nezmení) Váš názor).

Rozhovor: Halsey Minor o inováciách vo svete blockchainu: Pozrite si druhú časť nášho rozhovoru so zakladateľkou VideoCoin Halsey Minor.

Čo je problémom byzantských generálov? Zmyslite s našim sprievodcom zmysel pre túto informatiku.

Time Draper vidí na obzore bitcoiny v hodnote 250 000 dolárov: Plodný technologický investor a bitcoinový býk Tim Draper má nejaké optimistické očakávania týkajúce sa ceny bitcoinu za tri roky.

Čo je Decentraland (MANA)? Sprievodca pre začiatočníkov: Decentraland je platforma virtuálnej reality využívajúca ethereum. V tomto virtuálnom svete kupujete pozemky, ktoré môžete neskôr prechádzať, stavať na nich a speňažovať ich. Čo môžete robiť, neexistuje nijaké obmedzenie. Je to prvá digitálna platforma, ktorú úplne vlastnia jej používatelia.

Ťažba bitcoinov: riziká a prínosy pre podnikateľov: Ťažba nie je pre každého, ale ak ste sa rozhodli začať ju pre seba, mali by ste zvážiť niekoľko výhod a nevýhod, ktoré by ste mali zvážiť skôr, ako sa ponoríte priamo do.

Novinky z kryptomeny z celého sveta

Z dôvodu ťažby ASIC, Monero Forks – päťkrát: Potom, čo spoločnosť Bitmain oznámila, že vydá ASIC miner pre ASIC rezistentné Monero, sa súkromná minca rozhodla podstúpiť vidličku, aby zmenila svoj skriptovací algoritmus a zachovala svoje korene. Niektorí vývojári však vítajú ťažbu ASIC na základe konsenzu spoločnosti Monero a všetci sa rozhodli vynútiť Monero, aby sa prispôsobilo vývoju. Získali sme Monero 0, Monero Original, Monero Classic, MoneroC a Monero-Classic (áno, sú tu dva z nich, a obaja majú rovnaký ticker (XMC), ale hej, aspoň ich odlišuje pomlčka).

22 európskych národov tvorí európske blockchainové partnerstvo: Tento týždeň podpísalo 22 európskych krajín kolektívnu dohodu o vytvorení európskeho blockchainového partnerstva, ktoré zahŕňa Rakúsko, Belgicko, Bulharsko, Česká republika, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Nemecko, Írsko, Lotyšsko, Litva, Luxembursko, Malta, Holandsko, Nórsko, Poľsko, Portugalsko, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Švédsko a Spojené kráľovstvo. Koalícia má byť „prostriedkom spolupráce medzi členskými štátmi pri výmene skúseností a odborných znalostí v technických a regulačných oblastiach a príprave na spustenie celoeurópskeho blockchainu. jednotného digitálneho trhu v prospech verejného a súkromného sektora. “

Malvér pre kryptomenu sa stáva nekontrolovateľným globálnym problémom, správa odhaľuje: Podľa britského Národného centra pre kybernetickú bezpečnosť sa malvér na ťažbu kryptomeny stal všadeprítomným digitálnym parazitom pre mnohých používateľov počítačov na celom svete. Tento trend začal v roku 2017, keď hackeri vyvinuli skripty vzdialenej ťažby pre spoločnosť Monero a správa naznačuje, že škodlivým softvérom môže byť infikovaných až 4 000 webových stránok, vrátane až 55% globálnych firiem..

Nezabudnite platiť spoločnosti: Ruská ťažobná prevádzka je odstavená kvôli oneskoreným faktúram za elektrinu: Jedno z najväčších ťažobných fariem v Rusku (ak nie v Európe) bolo odstavené ruským ministerstvom vnútra. MIA zatkla dvoch mužov zodpovedných za ťažobné práce v meste Orenburg za to, že nepodrobili niekoľkomiliónový účet za elektrinu za kilowatthodinu. Podľa všetkého išlo o nelegálnu výrobu elektriny z rozvodní miestneho dodávateľa energie.

Malta naďalej priťahuje krypto spoločnosti, pretože OKEx sa sťahuje k ostrovnému národu: Juhokórejská burza OKEx, ktorá neustále flirtuje s 24-hodinovým objemom obchodov číslo 1 a 2 na CoinMarketCap, sa pripojila k spoločnosti Binance na Malte. Výmena tento krok zverejnila tento týždeň v tlačovej správe. Malta, ktorá nedávno schválila legislatívu prijateľnú pre kryptomeny a ICO, si rýchlo získava reputáciu ako „ostrov Blockchain Island“, pretože jej pokus prilákať spoločnosti spojené s blockchainom k ​​jeho brehom, vďaka ktorým vyhovujúca legislatíva dosahuje požadovaný efekt.

Spoločnosť OKEx expanduje na Maltu vzhľadom na komplexné blockchainové iniciatívy krajiny.https://t.co/CrE4wEPOuq pic.twitter.com/nMfKFl4N1g

– OKEx (@OKEx_) 12. apríla 2018

Aký zákaz? Čínsky kryptografický investičný fond získal kapitál v hodnote 1,6 miliárd dolárov: Stále veríte starodávnym mediálnym príbehom, ktoré hovoria, že Čína opäť „zakazuje“ kryptomenu? Povedzte to Xiong’An Global Blockchain Innovation Fund, súkromne a verejne financovaný krypto / blockchainový rozvojový fond, ktorý bol spustený minulý pondelok. Spoločne financovanú investičnú zložku umožnila vláda okresu Yuhang, správny výbor mesta pre budúcnosť vedy a techniky a spoločnosť Hangzhou Yanqi Investment Management Co., pričom vládne fondy predstavovali zhruba 30% kapitálu organizácie..

Spoločnosť Santander predstavila aplikáciu cezhraničných platieb pomocou protokolu Ripple’s: Santander Group, globálna banková inštitúcia, plánuje uviesť na trh novú platobnú aplikáciu. One Pay FX, ako sa volá, využíva sieť Ripple na zameranie sa na cezhraničné prevody peňazí a Santander oznámil, že plánuje aplikáciu ponúknuť zákazníkom v Španielsku, Veľkej Británii, Poľsku a Brazílii, krajinách, ktoré tvoria takmer polovica zákazníckej základne banky. Ďalej dúfa, že rozšíri služby aplikácie aj do ďalších krajín.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me