Čo je Abra?

Abra je platforma na investovanie do kryptomeny, ktorá umožňuje používateľom nakupovať, predávať, obchodovať a zarábať na rôznych kryptomenách. Už za 5 dolárov môžu používatelia zarobiť zhruba 10% úrok na stablecoinoch a 4,5% na bitcoin, zložený denne.

Charlie Lee, tvorca litecoinu, už dlho lízal „obrovské neočakávané prekvapenie“ litecoinu. Prekvapenie prišlo v podobe novej aplikácie od Abra. Aplikácia umožňuje ľuďom investovať do 20 kryptomien a 50 fiat mien pomocou inteligentných kontraktov bitcoin a litecoin. Nielenže môžete investovať do 70 rôznych aktív, ale obchodovanie medzi nimi je bezproblémové a takmer okamžité.

2 dole, 2 ísť! &# 128640;

✅ Obchodný procesor @CommerceCB

&# 128306; Populárna online peňaženka

&# 128306; Platforma na obchodovanie s tovarom

✅ Jedno obrovské nečakané prekvapenie @AbraGlobal#PayWithLitecoin https://t.co/bYUPup67G0 https://t.co/bYUPup67G0

– Charlie Lee [LTC⚡] (@SatoshiLite) 15. marca 2018

Ako to funguje?

Tu je príklad toho, ako používať Abru. Predstavte si, že do aplikácie vložíte 1 000 USD LTC a chcete obchodovať za vystavenie Stellarovej cene za 0,25 USD. To vytvára transakciu v sieti litecoin, ktorá vyžaduje viac podpisov, ako je to v prípade inteligentnej zmluvy. Prvú polovicu transakcie podpíšete s Abrom a uzamknete svoj LTC za obchodnú cenu. Ak Stellar zdvojnásobí cenu v porovnaní s LTC, mali by ste teraz dvojnásobok LTC. Potom môžete nechať Abru podpísať druhú polovicu transakcie. Týmto by ste odomkli svoje LTC a odniesli by ste svoj zisk, čo by malo za následok 2 000 LTC dolárov v peňaženke.

Aplikácia Abra

V žiadnom okamihu tohto procesu by ste nikdy nevlastnili žiadne hviezdne mince. Nebolo by možné poslať Stellar od Abra do Stellar peňaženky. Jednoducho sa sami vystavujete vystaveniu trhu cenovým zmenám altcoinov. Abra vytvára syntetickú menu, ktorá sa riadi cenou Stellaru, ale litecoinom sa skutočne zaoberáte po celú dobu. Môžete investovať do 70 rôznych mien, ale nikdy ich skutočne nevlastníte. Vlastnili by ste syntetické meny, ktoré sledujú svoju cenu prostredníctvom inteligentných kontraktov na litecoinovom blockchaine. “Týmto spôsobom vám spoločnosť Abra umožňuje investovať do viacerých kryptomien bez toho, aby ste vytvorili samostatnú peňaženku, spravovali samostatné kľúče alebo aby ste prišli na to, ako nakupovať kryptomeny na burze.”

Syntetické meny

Likvidita syntetických mien nebude problém. Spoločnosť Abra úspešne prevádzkuje tieto zmluvy typu multi-sig na „správu rizika protistrany fiat, bitcoin a éter už viac ako rok bez prerušenia služby.“ Vždy môžete obchodovať za bitcoiny alebo litecoiny a tieto mince poslať do ktorejkoľvek peňaženky, ktorá sa vám páči. V USA môžete tiež likvidovať na fiat meny a posielať peniaze na svoj bankový účet.

Spoločnosť Abra môže svojim používateľom zaručiť tieto inteligentné zmluvy zaistením pozícií ich používateľov. Na zaistenie vašich obchodných pozícií vykonáva Abra „kombinácia nákupu a predaja kryptomien s rôznymi burzovými partnermi.„Ich zaistenie neposkytuje žiadne riziká pre používateľov ani pre spoločnosť Abra. Ich zisk nepochádza zo zaistenia, ale z rozdielu v cene, keď obchodujete.

V nadväznosti na sieť Litecoin

Až donedávna Abra vytvárala inteligentné kontrakty týkajúce sa syntetických mien v bitcoinovej sieti. Teraz však plánujú využívať Litecoin blockchain pre väčšinu transakcií.

„Spoločnosť Abra si pre našu investičnú platformu vybrala litecoin ako primárnu triedu aktív, aj keď teraz máme možnosť presúvať používateľov medzi bitcoinovými a litecoinovými zmluvami. Litecoin sme si vybrali po dlhom a dôkladnom výskumnom procese, aby sme určili triedu aktív, ktorá splnila naše kritérium: bezpečná, bezpečná, škálovateľná v rámci reťazca aj mimo reťazca, nízke poplatky za ťažbu a najlepšie pri dodržaní zverejneného základného plánu bitcoinu. “

Abra určil budúcnosť ich podnikania sa môže úplne spoľahnúť na sieť litecoinov. Na rozdiel od iných coinov, litecoin neobsahuje tvrdé hranie, výpadky siete a prudké zvýšenie poplatkov za transakcie.

Abra verí, že „bitcoin bude vždy o niečo bezpečnejšie ako litecoin hlavne kvôli jeho menšej veľkosti bloku – veľa ľudí označuje litecoin ako digitálne striebro vs digitálne zlato bitcoinu. Tento malý bezpečnostný kompromis však pre našich používateľov znamená nižšie poplatky za ťažbu a ďalšie zmeny v reťazci. Veríme, že Litecoin je dnes najlepšou voľbou pre tieto zmluvy.

Nielenže sú poplatky Litecoinu nižšie ako poplatky Bitcoinu, ale najnovšia aktualizácia Litecoinu Core ešte nižšie poplatky znižuje. Priemerné transakčné náklady môžu byť potenciálne nižšie ako 1 cent.

Čo to znamená pre litecoin?

Abra dramaticky znižuje zložitosť investovania do viacerých kryptomien. Používatelia mimo USA so záujmom o investičnú platformu môžu začať najskôr získaním litecoinu. Ak je Abra schopná prilákať značné množstvo používateľov, mohlo by to zvýšiť dopyt po litecoinoch. Na strane ponuky bude množstvo inteligentných kontraktov na Abru blokovať Litecoiny a znižovať tak cirkulujúci prísun LTC. Nakoniec výber spoločnosti Abra zvyšuje dôveryhodnosť litecoinu. Zo všetkých konkurentov ako Ripple, Ethereum alebo Bitcoin Cash ukázal Abrov výskum litecoin ako najlepšiu voľbu.

Abra si vybral Litecoin pred Bitcoin Cash kvôli lepšej bezpečnosti Litecoinu a dodržiavaniu cestovnej mapy škálovateľnosti Bitcoinu. &# 128020;&# 128640; # klapka https://t.co/ZtwLUfI1yx

– Charlie Lee [LTC⚡] (@SatoshiLite) 16. marca 2018

Ako používať Abru?

Ak chcete začať, najskôr si stiahnite aplikáciu tu a zapíšte si svoje súkromné ​​kľúče. Abra je neväzobná peňaženka, takže máte kedykoľvek prístup k svojim finančným prostriedkom.

Potom pomocou bankového účtu v Amerike alebo na Filipínach, karty American Express, Bitcoin, Litecoin alebo Ethereum začnite financovať svoju peňaženku. Akonáhle do svojej peňaženky Abra pridáte prostriedky, ste pripravení investovať do ktorejkoľvek z 20 dostupných kryptomien.

Záverečné myšlienky

Charlieho „veľké prekvapenie“ mohlo byť spočiatku trochu mätúce, ale nie je pochýb o tom, že Abra nie je nič iné ako dobrá správa pre budúcnosť Litecoinu a jeho aplikácií. Väčšina mincí sa stále hľadá na pridanie do nových búrz. V prípade Abra sa nová burza pridáva k Litecoinu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me