You Spin Me Right „Round Baby Right” Round

Po pewnym zdrowym, stabilnym wzroście w ciągu ostatnich dwóch i pół tygodni, rynek kryptowalut przyprawił nas o zawroty głowy, spadając prawie 16 proc w jeden dzień pod koniec tego tygodnia. Ogólny rynek spadł w ciągu tygodnia z ~ 224,5 mld USD do ~ 205 mld USD. Spekulanci twierdzą, że spadek był spowodowany wiadomościami o planach złomowania przez Goldman Sacks dedykowanego terminala kryptowalutowego (później okazały się fałszywe). Jednak nikt nie wie na pewno.

Sprawdźmy najlepsze monety:

Bitcoin był najlepszym „wykonawcą” tylko spadającym 6,99% od ostatniego piątku.

Ethereum zostaje ponownie zniszczony, upadając 20,67% nieco ponad 222 USD.

XRP widzi również dwucyfrową czerwień w swoim 11,41% swobodne spadanie.

Statystyki rynku kryptowalut (07.09.18)

Statystyki rynku kryptowalut (07.09.18)

Krajowe wiadomości o kryptowalutach

Tagi Coinbase w Blackrock, aby pomóc z ETF: Business Insider poinformował w tym tygodniu, że Coinbase rozmawiał z Blackrock, aby uzyskać porady dotyczące ich rzekomego krypto-ETF. Jeśli liczysz na ogłoszenie o partnerstwie, nie powinieneś się zbytnio ekscytować. Wydaje się, że rozmowy dotyczą tylko przypadku starszego brata Blackrocka, który pomaga młodszemu bratu Coinbase w poruszaniu się po skomplikowanym procesie ETF. Z dotychczasowymi dziewięcioma pseudo-odrzuceniami ETF, oczywiste jest, że Coinbase chce to zrobić dobrze, pierwszym zamachem na talerzu.

Grupa Satis jest bycza na Bitcoinie (nie tak bardzo na XRP): Bloomberg Research niedawno opublikował raport Satis Group, a wyniki powinny wywołać uśmiech. Cóż, w zależności od tego, jakie monety obsługujesz. Raport zawiera pozytywne prognozy dla Bitcoin, Monero i Decred, które mają osiągnąć odpowiednio 96 000, 18 000 i 535 $ w ciągu pięciu lat. Jeśli jesteś zwolennikiem Bitcoin Cash lub XRP, możesz przestać czytać tutaj. Grupa Satis przewiduje punkty cenowe w wysokości 268 USD za BCH i tylko 0,01 USD za XRP w tym samym okresie.

IBM wprowadza system płatności transgranicznych za pomocą Stellar: IBM kontynuuje zanurzanie się w blockchain. Tym razem z kompletnym systemem płatności transgranicznych, nazwanym World Wire. World Wire ma na celu skrócenie czasu rozliczenia przelewów na całym świecie z dni do kilku minut. W jaki sposób? Podłączając się do tylnej części protokołu Stellar (R’uh R’oh Ripple). World Wire dołącza teraz do długiej listy produktów opartych na łańcuchu bloków, które IBM oferuje lub planuje oferować w ciągu najbliższych kilku lat.

prestiżowy światowy drut

Royce Da 5’9 ”daje okrzyk Bitcoinowi w nowym albumie Eminema: W albumie „Not Alike” Eminema z niedawno wydanego albumu „Kamikaze” Royce rapuje: „Członek, który wszyscy gryzie Nickela, teraz wszyscy robią Bitcoin” W tym kontekście twierdzi, że wszyscy wskoczyli na modę Bitcoin, tak jak wszyscy kopiowali lub gryzili jego styl. No dalej Royce, nie wszyscy zaangażowali się w Bitcoin podczas rundy byków w 2017 roku. Zwłaszcza nie nasi czytelnicy. * oczy poruszają się nerwowo * Racja? Dobrze?

Kilku facetów mówi, że amerykańskie innowacje kryptograficzne są w tyle: Dyrektor generalny Ripple, Brad Garlinghouse i założyciel TechCrunch, Michael Arrington, przemawiali podczas czwartkowego TechCrunch Disrupt, dzieląc się swoimi przemyśleniami na temat miejsca Ameryki w wielkim wyścigu kryptowalut. Przywołują niejasne regulacje rządowe jako główną przeszkodę dla innowacji i inwestycji w USA. Inne punkty zatrzymania obejmują obciążenia podatkowe i trudności w uzyskaniu wizy amerykańskiej. Dzięki, SEC.

„SEC w pojedynkę niszczy kolejny etap rozwoju technologii” Michael Arrington (Arrington XRP Capital) #TCDisrupt pic.twitter.com/MFnWRwRTXG

– TechCrunch (@TechCrunch) 5 września 2018 r

Co nowego w CoinCentral?

Firma wydobywcza kryptowalut w Nowym Jorku zyskuje kreatywność wśród rosnących wskaźników mocy: krzyczę. Ty krzyczysz. Wszyscy krzyczymy o wydobywanie kryptowalut z wykorzystaniem wodospadu.

Jak Green Power napędza przyszłość wydobycia kryptowalut: Droższa energia elektryczna w połączeniu ze spadającymi cenami kryptowalut powoduje, że niektórzy górnicy szukają bardziej zielonych pastwisk.

Największy zysk w zeszłym tygodniu: moneta Vulcano do 3,317 procent: Krakatoa! Dowiedz się, dlaczego Vulcano Coin miał w tym tygodniu erupcyjny zryw.

Co to jest Hexxcoin? | Przewodnik dla początkujących: Rasputin kryptowaluty, skupiający się na prywatności Hexxcoin „umierał” więcej razy, niż możemy zliczyć. Przeczytaj o burzliwej przeszłości.

Haszowanie drzewa Merkle: Jak działa weryfikacja Blockchain: Drzewa Merkle są podstawowym atrybutem łańcucha bloków. Dajemy Ci łatwe do zrozumienia wyjaśnienie.

HSBC jest teraz liderem w wyścigu technologii Blockchain: Wygląda na to, że „B” oznacza blockchain. Zaczynając powoli, HSBC wyprzedza swoich bankowych odpowiedników w bonanzie blockchain.

Dlaczego firmy księgowe z Wielkiej Czwórki dbają o Blockchain: Mamy nadzieję, że nie straciliśmy Cię w księgowości. Blockchain i księgowość to tak naprawdę ekscytująca para. Obiecujemy.

Wywiad: Zwalczanie fałszywej nauki ze współzałożycielem Orvium, Manuelem Martinem: Jeśli uważasz, że fałszywe wiadomości to ogólnokrajowy dylemat, po prostu poczekaj, aż usłyszysz o problemach naukowych. Na szczęście Orvium ma rozwiązanie.

Najlepsi delegaci EOS 2018: oceniamy ich, ty ich bierzesz. Sprawdź naszych ulubionych delegatów EOS w tym roku.

Powstanie i wzrost Cryptojackingu: co musisz wiedzieć: ryzykując, że będziesz brzmieć jak twoja mama, musisz być ostrożny. Cryptojacking powoli staje się cyfrową epidemią – oto, co powinieneś wiedzieć.

Jak Blockchain jest stosowany do praw człowieka: Wszyscy wiemy, że blockchain przynosi światu mnóstwo dobra. Ale czy wiesz dokładnie, jak to zrobić?

Oszustwa związane z blockchain: nowe zasady i technologie powstrzymujące przestępców kryptowalut: uchylanie się od podatków, pranie brudnych pieniędzy, finansowanie terrorystów – to ciągła presja między siłami dobra i zła.

Jak głosować na producenta blokowego EOS | Instrukcje krok po kroku: Krok 1. Przeczytaj ten samouczek.

Wiadomości o kryptowalutach z całego świata

Wenezuela Petro wygląda jak dym i lustra: Reuters pojawił się na plusie na początku tygodnia ze specjalnym raportem na temat narodowej kryptowaluty Wenezueli, Petro. Uruchomiony na początku tego roku Petro jest kryptowalutą kontrolowaną przez rząd, rzekomo wspieraną przez baryłki ropy. Nikogo nie zdziwiło, ale wydaje się, że tak nie jest. Chociaż prezydent Maduro stwierdził, że Petro jest już w użyciu, płacąc za import ropy, inni wyżsi urzędnicy twierdzą, że technologia jest nadal w fazie rozwoju.

Iran daje kciuki do kopania kryptowalut: Wyciągając jedną stronę z podręcznika nazewnictwa Gwiezdnych Wojen, irańska Najwyższa Rada Cyberprzestrzeni ogłosiła w tym tygodniu oficjalne uznanie górnictwa kryptowalut jako branży. Mimo że oznacza to więcej regulacji w kraju, jest to krok we właściwym kierunku w udowodnieniu ważności wcześniej opisanych magicznych pieniędzy internetowych. Iran od dawna jest zwolennikiem kryptowaluty, deklarując plany, że może stworzyć krajową, aby obejść amerykańskie sankcje handlowe.

Południowokoreański ubezpieczyciel podejmuje ryzykowną działalność związaną z hackami giełdowymi: Hanwha Insurance może wkrótce zapewniać klientom cyberbezpieczeństwo, chroniąc ich przed włamaniami do krajowych giełd kryptowalut. Jednak ubezpieczenie nie jest przeznaczone dla inwestora Joe Schmoe. Zamiast tego kierują się na rzeczywiste giełdy, których praktyki bezpieczeństwa mogą kosztować je miliony dolarów w przypadku naruszenia. Już w tym roku koreańskie giełdy Bithumb i Coinrail musiały odzyskać łącznie 58 milionów dolarów z powodu włamań.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me