Co to jest? Giełda Papierów Wartościowych?

Kolejny stosunkowo spokojny tydzień na rynku kryptowalut. Nawet przy pozytywnych wiadomościach o ubezpieczeniu aktywów cyfrowych Gemini, wycenie Coinbase na wiele miliardów dolarów i dalszym rozpowszechnianiu na całym świecie, rynek nadal zdołał spaść z 219,7 mld USD do 217,9 mld USD.

Jednak ta zmiana kapitalizacji rynkowej oznacza spadek o mniej niż 1%. W branży, w której wahania tygodniowe od 20% do 50% są uważane za normalne, niezwykłe jest to, jak stabilni byliśmy. Sprawdźmy trzy najlepsze monety.

Bitcoin stracił zaledwie 1,64% swojej wartości w ciągu tygodnia.

Ethereum spadł o 1,42% w ciągu ostatnich siedmiu dni.

I konferencja w Swell Ripple musiała być inna niż jak XRP spadł najbardziej, spadając o 3,21%.

Statystyki rynku kryptowalut (05.10.18)

Statystyki rynku kryptowalut (05.10.18)

Krajowe wiadomości o kryptowalutach

Shapeshift twarzą w twarz z Wall Street Journal: W zeszły piątek, stary dobry WSJ opublikował, jak brudne pieniądze znikają w czarnej dziurze kryptowaluty, pozornie opowieść o nikczemnej działalności, która ma miejsce na giełdzie Shapeshift. Dziennikarze stojący za artykułem twierdzili, że Shapeshift jest siedliskiem przestępców, którzy chcą wyprać swoje nieuczciwie zdobyte fundusze.

Cóż, założyciel i dyrektor generalny Shapeshift, Erik Voorhees, nie zamierzał przyjąć tych oskarżeń. Odpowiedział swoim własnym postem, Shining Light on WSJ’s Attack on ShapeShift and Crypto, w którym zasadniczo stwierdza, że ​​artykuł WSJ jest ładunkiem B.S. Twierdzi, że była to kiepska próba uczynienia Shapeshift i kryptowaluty jako całości słabym wyglądem i wynika z braku zrozumienia technologii blockchain.

Ustawodawcy dążą do oficjalnej definicji „Blockchain”: W dalszym dążeniu do uzyskania pewnej jasności co do statusu łańcucha bloków i powiązanych z nim kryptowalut, kongresmenka Doris Matsui i kongresman Brett Guthrie przedstawili projekt ustawy „w celu ustalenia wspólnej definicji łańcucha bloków”. Ustawa o promocji Blockchain z 2018 r.powołałaby również komitet rządowych interesariuszy i liderów przemysłu prywatnego, aby pomóc w dalszym badaniu potencjału technologii blockchain.

Chociaż chodzi o to, że urzędnicy państwowi nawet nie zdecydowali się na definicję łańcucha bloków, ta ustawa wydaje się być krokiem we właściwym kierunku, o ile zostanie przyjęta.

Coinbase dociera do Księżyca: Musk Daddy nie jest jedyną osobą, która w tej dekadzie osiągnie księżyc. Coinbase rzekomo prowadzi rozmowy z Tiger Global, aby zebrać skromne 500 milionów dolarów. Podwyższenie to dałoby Coinbase wycenę na 8 miliardów dolarów – ponad czterokrotnie wyższą niż 1,5 miliarda dolarów w zeszłym roku..

Dzięki tej wycenie Coinbase nie wkracza na Uber (68 miliardów dolarów), Airbnb (29 miliardów dolarów) i SpaceX (12 miliardów dolarów). Wycena umieściłaby go powyżej Instacart (4,35 miliarda USD), Magic Leap (4,98 miliarda USD) i konkurenta Circle (3 miliardy USD).

Ludzie mówią różne rzeczy

Giancarlo głosi: Prezes CFTC i ulubiony przez wszystkich CryptoDad zapewnił w wywiadzie dla CNBC, że – czy nam się to podoba, czy nie – „kryptowaluta zostanie tutaj.” Twierdził, że Bitcoin i inne kryptowaluty mogą rozwiązać niektóre problemy na całym świecie, w których „prawdopodobnie dwie trzecie [waluty] nie jest warte polimeru ani papieru, na którym zostały zapisane”.

Muscat uczy: Premier Malty Joseph Muscat mówił w tym tygodniu przed ONZ o tym, dlaczego pozycjonuje Maltę jako centrum blockchain. Oświecił publiczność na temat wszystkich korzyści, jakie przynosi blockchain, w tym przejrzystych biznesów, dostępnej dokumentacji medycznej i ogólnie ulepszonych systemów weryfikacji..

(Złapałeś nas. To właściwie wiadomości międzynarodowe, ale nie mogliśmy się oprzeć dobrej okazji do rymowania).

Clinton zapowiada przemówienia: Światowej sławy saksofonista Bill Clinton był głównym mówcą tegorocznej konferencji Swell, której gospodarzem był Ripple. Były prezydent Clinton porównał te dni młodości opartej na technologii blockchain do pierwszych dni jego prezydentury w Internecie, ostrzegając, że „nie możemy zastosować starego systemu regulacyjnego do nowej technologii”. Miejmy nadzieję, że Capitol Hill zwraca uwagę.

co nowego w coincentral

Dlaczego największe amerykańskie firmy finansowe unikają rynku kryptowalut: Wydaje się, że amerykańskie firmy finansowe pozostają w tyle, jeśli chodzi o kryptowaluty. Dlatego.

Czy Safe Trade Coin jest naprawdę bezpieczny? Co musisz wiedzieć o XSTC: powinieneś być sceptyczny wobec każdej monety, która musi oznaczać „bezpieczeństwo” w swoim imieniu. Przepraszam Maidsafe. Ale czy Safe Trade Coin jest wyjątkiem?

Oto, kto inwestuje w Bitcoin: Byki, Niedźwiedzie i Puryści: zakłady na i przeciwko. Wymieniamy niektórych z najbardziej znanych zwolenników i przeciwników Bitcoina.

Programy DARPA Blockchain: Agencja Departamentu Obrony USA szybko znajduje sposoby na wykorzystanie blockchain na swoją korzyść.

Co to jest Tendermint? | Wszystko, co musisz wiedzieć: co jest okrągłe, smaczne i rozpływa się w dłoni i w ustach? Przetargowe mięty. OK, obiecujemy, że to tak złe, jak żarty będą.

Korea Północna może używać gorących wirtualnych portfeli do ominięcia sankcji USA: Wygląda na to, że Kim Jung-un może mieć w swoich rękach sporo kryptowalut. Możemy mieć tylko nadzieję, że to tylko jakieś BCC.

Napompowany sukces: Ujawniono tajemnice handlu kryptowalutami: giełdy kryptowalut kłamią o wielkości handlu? Nie mówisz.

Co to jest DENT? | Przewodnik dla początkujących: czy słyszałeś dowcip o wirtualnej firmie telekomunikacyjnej? My też nie.

Rosnące wykorzystanie strategii egzekwowania prawa Blockchain: źli chłopcy. Źli chłopcy. Co zrobisz? Co zrobisz, gdy pojawi się blockchain?

Crypto Lab Preview: The Fundamentals of Fundamentals: Zobacz zapowiedź naszego Crypto Lab. Wartość 99 USD / miesiąc – Twoja bezpłatna.

Dlaczego ci wielcy gracze wspierają protokół Atlas?: Dwóch byłych pracowników Google przy wsparciu kilku chińskich dużych pieniędzy w porównaniu z Google. Ostateczna rozgrywka.

Crypto Market Tumbler Services and Exchanges używane do prania ponad 80 milionów dolarów: przypadek, w którym powiedział, powiedział między Wall Street Journal a Erikiem Voorheesem z Shapeshift.

Ethereum Mining a Bitcoin Mining: co jest bardziej opłacalne?: Pomagamy Ci wybrać, która z dwóch dużych walut zasługuje na Twoją słodką, słodką moc haszyszu.

Wiadomości o kryptowalutach z całego świata

Wenezuela przechodzi pełną kryptowalutę: Prezydent Wenezueli Nicolas Maduro opublikował w tym tygodniu film, w którym zapowiedział całkowite przejście tego kraju na nowo utworzoną kryptowalutę Petro. Od 5 listopada obywatele Wenezueli będą mogli kupować tokeny Petro za Bitcoin, Ethereum, dolary amerykańskie i euro. W szczególności nieobecny na liście – własna waluta Wenezueli, Bolivar.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me