Bitcoin chce pompować… Ciebie w górę!

Nadchodzą dobre czasy. W tym tygodniu rynek był dość spokojny. Cóż, cisza do późnego poniedziałku, kiedy w ciągu nocy wzrosła o ponad 10 procent. Po tej pompie też nie nastąpił zrzut. Całkowita kapitalizacja rynkowa nadal rosła przez pozostałą część tygodnia, kończąc o ponad 22 procent wyżej niż w zeszły piątek.

Statystyki rynku kryptowalut (05.04.19)

Statystyki rynku kryptowalut (05.04.19)

Jeśli byłeś altcoinem bez dwucyfrowego wzrostu w tym tygodniu, robiłeś coś złego. Spośród 100 najlepszych monet (z wyłączeniem monet stabilnych) tylko trzy monety były na czerwono w ciągu ostatnich siedmiu dni. A co z naszymi trzema przywódcami?

Bitcoin, najprawdopodobniej katalizator tego rajdu poszybował do przodu o 22,56%. Obecnie przekracza 5000 USD.

Ethereum był tuż za nim ze wzrostem 17,19%. Jego cena jest teraz wygodnie powyżej 160 USD.

XRP zajął trzecie miejsce, zwiększając się o 16,83%. Cena waha się w granicach 0,35 USD.

Krajowe wiadomości o kryptowalutach

SEC daje pewne wskazówki: W środę SEC wydała plik Ramy analizy „umowy inwestycyjnej” aktywów cyfrowych, ale treść rozczarowała niektórych członków społeczności. Zamiast dostarczać jakichkolwiek prawnie wiążących wskazówek, ramy te „przedstawiają jedynie poglądy personelu i nie są regułą, rozporządzeniem ani oświadczeniem Komisji”.

Ponadto dokument nie przedstawia niczego, czego SEC jeszcze nie wyjaśniła. Skutecznie omawia różne fragmenty testu Howey i opisuje, w jaki sposób mogą one mieć zastosowanie do kryptowalut i początkowych ofert monet (ICO). Sformułowanie ramowe sugeruje, że spora część zasobów cyfrowych nie radzi sobie tak dobrze w tym teście.

Innymi słowy, Twój token „użyteczności” nadal prawdopodobnie stanowi zabezpieczenie w oczach SEC.

SEC daje radę: W drugiej wiadomości SEC w tym tygodniu, organizacja wydała swój pierwszy list „no-action”, zezwalający ICO na sprzedaż tokenów. Odbiorca, TurnKey Jet, Inc. (TKJ), napisał we wtorek do SEC z pytaniem, czy komisja podejmie działania, jeśli przeprowadzi ICO. 13-stronicowy list opisywał kilka aspektów działalności, w tym szczegóły sprzedaży tokenów, potrzebę zastosowania łańcucha bloków i wewnętrzną analizę testu Howey.

W odpowiedzi SEC napisała, że ​​nie podejmie żadnych działań, dopóki firma spełni określone kryteria. W szczególności wymagają, aby:

  • „TKJ nie wykorzysta żadnych środków ze sprzedaży Tokenów do opracowania Platformy TKJ, Sieci ani Aplikacji”
  • „TKJ ograniczy transfery tokenów tylko do portfeli TKJ”
  • Oraz „… każdy token będzie reprezentował zobowiązanie TKJ do świadczenia usług czarteru lotniczego o wartości jednego dolara za token”

Jeśli TKJ może przestrzegać tych zasad wraz z kilkoma dodatkowymi, może utrzymywać swoje ICO bez konieczności rejestracji w SEC.

Ludzie mówią różne rzeczy

Były dyrektor generalny Dogecoin, Elon Musk: W ramach żartu primaaprilisowego prowadzonego przez konto Dogecoin na Twitterze, Elon Musk tymczasowo zmienił swój opis na Twitterze na byłego dyrektora generalnego Dogecoin. I zgodnie z prawdziwym internetowym trollem, nadal tweetuj pozytywne stwierdzenia i memy Doge. Od tego czasu usunął tytuł, ale jesteśmy pewni, że trollowanie będzie kontynuowane.

Wygląda na to, że teraz jesteś dyrektorem generalnym @elonmusk, Napisz nam, gdzie mamy wysłać kody dostępu &# 128512; pic.twitter.com/xaftsRZ8MA

– Dogecoin (@dogecoin) 2 kwietnia 2019 r

co nowego w coincentral

8 najlepszych narzędzi programistycznych Blockchain dla programistów Ethereum: Chcesz opracować inteligentne kontrakty, ale nie wiesz, od czego zacząć? Jesteśmy z Tobą.

Jak Blockchain zmienia rynek wynajmu nieruchomości: Przy wycenie nieruchomości do wynajęcia należy wziąć pod uwagę trzy kwestie – blockchain, blockchain, blockchain.

Co właściwie robi firma konsultingowa Blockchain?: To znacznie więcej niż tylko obciążenie ręki i nogi.

Prognozy Ethereum na 2019: Czy byki czy niedźwiedzie wygrają?: Niedźwiedzie Ethereum kontra Byki Ethereum. Kto wygra? Tylko czas powie.

Mierzenie szumu Blockchain na South by Southwest: Steven Buchko z CoinCentral wyszedł na ulice tegorocznego South By, aby sprawdzić, czy blockchain nadal trzyma się bessy.

Co to jest Holochain (GORĄCY) | Przewodnik po agentów-centric Non-Blockchain: Dowiedz się o projekcie, który próbuje zmienić sposób, w jaki myślimy o aplikacjach rozproszonych.

MimbleWimble | Odpowiedź na skalowalną prywatność Blockchain: Hocus. Pocus. Alakazam. MimbleWimble pracuje nad tym, aby Twoje transakcje były tak prywatne, jak to tylko możliwe.

Potencjał kryptowaluty: jak to może być najlepsza forma pieniądza: Idealna forma pieniądza ma sześć podstawowych cech. Badamy, jak kumuluje się Bitcoin.

[SPONSOROWANE] Obsidian Bot on Automated Cryptocurrency Trading and Bot Creation: Spotkaliśmy się z zespołem Obsidian Bot, aby dowiedzieć się, jak to jest prowadzić firmę zajmującą się handlem kryptowalutami.

Airbnb zasługuje na coś lepszego: dlaczego IPO są zbyt przestarzałe, aby czynić sprawiedliwość w gospodarce współdzielenia: ten post gościnny ICOBox przedstawia, w jaki sposób kryptowaluty mogą pomóc właścicielom w ekonomii współdzielenia.

Wiadomości o kryptowalutach z całego świata

Terroryści nie lubią kryptowalut: Według ostatnich badań przeprowadzonych przez RAND Corporation, terroryści po prostu nie używają kryptowaluty do finansowania swoich operacji. Mówiąc dokładniej, „nadal istnieje tylko niewielka liczba publicznie udokumentowanych i potwierdzonych przypadków finansowania terroryzmu [finansowania terroryzmu] z udziałem kapitału wirtualnego [waluty wirtualne]”.

Powody nie powinny być szokiem. Wiele kryptowalut, takich jak Bitcoin, nie jest anonimowych i można je łatwo prześledzić. Ponadto kryptowaluta jest nadal stosunkowo trudna w użyciu, gdy porównuje się ją z tradycyjnymi mediami. A wydawanie kryptowaluty stanowi kolejne wyzwanie ze względu na obecny niski wskaźnik adopcji. Nawet monety zapewniające prywatność, takie jak Monero, są rzadko używane.

Biorąc to pod uwagę, badanie stwierdza, że ​​nadchodzące ulepszenia wirtualnych aktywów sprawią, że kryptowaluta będzie znacznie bardziej prawdopodobnym wyborem dla terrorystów w przyszłości..

Ale najwyraźniej banki robią: Raport opublikowany w środę przez Światowe Forum Ekonomiczne wykazał, że co najmniej 40 banków centralnych na całym świecie bada walutę cyfrową banku centralnego, CBDC. Poza tym wielu z nich prowadzi również pilotów CBDC.

Lista banków obejmuje między innymi Bank Tajlandii, Bank Centralny Brazylii, Urząd Monetarny Hongkongu, Bank Francji. Na przykład Bank Francji zastąpił proces dostarczania identyfikatora kredytowego SEPA rozwiązaniem opartym na blockchain. Aktualizacja przebiegła pomyślnie. Bank zauważył większą efektywność czasową, audytowalność procesów i odzyskiwanie po awarii w systemie.

Sponsorowane wyróżnienie – Obsidian Bot

obsydianowe logo bota

W dzisiejszych czasach inwestorzy kryptowalut robią wszystko, co w ich mocy. Jedną z tych krawędzi jest automatyzacja. Po co kusić się irracjonalnymi transakcjami, skoro bot może wyeliminować ryzyko błędu ludzkiego?

Obsidian Bot oferuje konfigurowalne boty do handlu bez użycia rąk 24/7 bez długoterminowych kontraktów. Handluj ze swoimi botami, sprzedawaj je lub kupuj kogoś innego – wybór należy do Ciebie. Odwiedzić Witryna internetowa Obsidian Bot już dziś, aby rozpocząć bezpłatny 14-dniowy okres próbny.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me