Rynek daje i rynek odchodzi

Rynek kryptowalut przeżywał w tym tygodniu poważny kryzys tożsamości. Po spadku o prawie 17 procent na początku tygodnia zaczął wykazywać oznaki ożywienia prowadzące do weekendu. Jednak zaledwie w ciągu ostatnich kilku godzin rynek kryptowalut ponownie zdecydował się spaść, tym razem o około siedem procent. To daje nam łączny spadek o około 6,66% w ciągu tygodnia i kapitalizację rynkową w wysokości 130,4 mld USD.

Statystyki rynku kryptowalut (30.11.18)

Statystyki rynku kryptowalut (30.11.18)

Nasze najlepsze monety też nie wypadły tak dobrze:

Plik Bitcoin cena spadła w tym tygodniu o 6,79% i obecnie waha się nieco powyżej 4000 USD.

XRP nadal utrzymuje się na drugim miejscu, ale w tym tygodniu spadła najwięcej – 11,71%. Obecnie kosztuje około 0,36 USD

Ethereum spadł o 7,42% od zeszłego tygodnia, obecnie przy cenie 113,46 USD.

Krajowe wiadomości o kryptowalutach

Podatki Ohio stają się przyjazne dla kryptowalut: Skarbnik Ohio Josh Mandel ogłosił w tym tygodniu, że stan przyjmuje teraz kryptowalutę jako podatek biznesowy. Nowa inicjatywa ma namalować Ohio jako orędownika kryptowalut, a także zapewnić właścicielom firm alternatywny, aw niektórych przypadkach tańszy sposób płacenia podatków.

Stan nawiązał współpracę z BitPay, aby świadczyć tę usługę. Chociaż firmy płacą podatki w Bitcoin za pośrednictwem OhioCrypto, Ministerstwo Skarbu jest nieugięte, że natychmiast przelicza te płatności na dolary amerykańskie. Wygląda na to, że ktoś jeszcze nie nauczył ich wartości hodowania.

Nasdaq ogłasza obsługę kontraktów terminowych na Bitcoin: Jesteśmy na jednym z najgorszych niedźwiedzi w historii Bitcoina, ale Nasdaq to nie obchodzi. Według raportu Bloomberga, Nasdaq, Inc. nadal pracuje pełną parą, aby uruchomić swoje kontrakty terminowe na Bitcoin w pierwszym kwartale 2019 roku..

Oddzielając się od konkurencji, CME i Cboe, Nasdaq planuje oprzeć kontrakty terminowe na cenie na kilku giełdach spot stworzonych przez Van Eck Associates Corp. Aby spojrzeć na to z perspektywy, CME przygląda się czterem rynkom, podczas gdy Cboe wykorzystuje tylko jeden.

Dyrektor generalny Overstock mówi „Do widzenia” sprzedawcy: Witaj w blockchain. Patrick Byrne, założyciel i dyrektor generalny Overstock, nie jest obcy branży blockchain. Jego platforma handlu elektronicznego była jedną z pierwszych, która akceptowała płatności kryptowalutowe i był zaangażowany w kilka projektów blockchain, w tym Ravencoin i tZero.

Teraz wygląda na to, że stawia na technologię. W ciągu najbliższych kilku miesięcy Overstock będzie sprzedawać swój biznes detaliczny, aby zrobić miejsce dla Medici Ventures, spółki zależnej skupiającej się na start-upach blockchain. Wiadomość o wyprzedaży i zmianie punktu ciężkości poprzedziła 26-procentowy wzrost kursu akcji.

co nowego w coincentral

Co to jest chmura obliczeniowa? | Podstawy outsourcingu cyfrowego: odkrywamy tajemnicę otaczającą nas Chmura w sposób, który mógłby zrozumieć nawet jaskiniowiec.

Haasbot – Czy warto zautomatyzować handel kryptowalutami?: Automatyzacja to świetny sposób na powstrzymanie emocji od handlu. Ale czy Haasbot pomoże?

Recenzja HashFlare | Cloud Mining zdobywa kolejne trafienie w reputację: Dun dun dun. Inny (wydobywanie chmur) gryzie pył.

Wirtualna moneta | Historia poprzedników Bitcoina: Bitcoin nie był pierwszą cyfrową monetą w bloku. Oto kilka innych, które utorowały drogę.

Dyrektor generalny ShapeShift, Erik Voorhees, mówi, że nie można zmienić świata w płynnej, przewidywalnej krzywej: Crypto all-star Voorhees rozmawiał z nami o przepisach i przyszłości giełdy ShapeShift.

The Obelisk Miner SC1: Czy układy ASIC typu open source mają przyszłość ?: ASIC typu open source – dobre na papierze. W rzeczywistości to się okaże.

Jak firma USI Tech dokonała jednego z największych oszustw związanych z kryptowalutami: można by pomyśleć, że inwestorzy wyciągnęliby lekcję z Bitconnect.

Dyrektor generalny Elixxir, David Chaum: „Blockchains nie mają możliwości zachowania prywatności na dużą skalę”: korzenie kryptowaluty? Czek. Wielopłaszczyznowy wynalazca? Czek. Brodata broda? Sprawdź i sprawdź.

11 memów Bitcoin, które rozweselą cię w dzień złego niedźwiedzia: Rynek się załamał, ale te memy cię rozweselą.

Przyszłość przetwarzania w chmurze | Blockchain będzie miał swój dzień: Blockchain owija swoje pomocne macki wokół każdej branży, a przetwarzanie w chmurze nie jest wyjątkiem.

Jak kupić Bitcoiny za gotówkę: Czasami chcesz po prostu zachować prostotę i wydać Benjaminy.

0chain Team rozmawia o partnerstwie AWS i zdecentralizowanych korporacyjnych łańcuchach blokowych: Spotkaliśmy się z 0chain, aby dowiedzieć się więcej o protokole blockchain przedsiębiorstwa.

Czy Foundation for Interwallet Operability (FIO) pomoże skalować Crypto ?: Tak więc ShapeShift, KeepKey i Edge Wallet wejdą do baru…

Jak wydobywać Ethereum na komputerze Mac | Co musisz wiedzieć: Możesz nie zarobić dużo pieniędzy, ale przynajmniej nauczysz się jednej lub dwóch rzeczy.

BitInstant Exchange: lekcje wyciągnięte z zamknięcia: BitInstant był kiedyś the przejdź do wymiany na kryptowaluty. Dowiedz się o jego upadku z łaski.

Bitcoin and Your 401k: Dwie różne ścieżki: zacznij oszczędzać teraz, a miejmy nadzieję, że w późniejszym życiu będziesz siedzieć na ładnym jajku.

Hodowla na najbardziej niestabilnym rynku od dziesięcioleci: wykorzystywanie mentalności stadnej nie jest już tylko dla hodowców owiec.

Wiadomości o kryptowalutach z całego świata

ZEA rozpoczyna plany DLT: W środę w Abu Zabi odbyło się drugie doroczne spotkanie rządu ZEA. I, zgadliście, na porządku dziennym był blockchain. Wspólna grupa robocza ds. AI i Blockchain omówiła sposoby pozyskiwania większej liczby inwestycji zagranicznych, wspierania przedsiębiorczości i tworzenia odpowiedniej infrastruktury dla obu branż.

Inne godne uwagi ogłoszenia obejmowały uruchomienie inicjatywy AI and Blockchain Guide oraz utworzenie Krajowego Programu na rzecz AI i Blockchain Capacity. Najbardziej zauważalnym wnioskiem jest jednak cel, aby 50 procent transakcji rządowych na platformie blockchain do 2021 roku.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me