Światło na końcu tunelu

Wygląda na to, że nasze najciemniejsze dni mogą być już za nami, ludzie. W tym tygodniu jesteśmy zielony jak okiem sięgnąć, ponieważ rynek wydaje się zmieniać nastrój.

Ogólny rynek wzrósł z nieco poniżej 199 miliardów dolarów do ponad 225 miliardów dolarów w ciągu tygodnia – przyzwoity 13% wzrostu. Miejmy nadzieję, że uda nam się utrzymać tę dynamikę do końca roku.

Bitcoin widziałem 3,94% wzrost, zbliżając się do tego znaku 7000 dolarów.

Parzysty Ethereum nie mógł pozostać pobity, wykazując oznaki życia z 8,52% wzrostu.

Wreszcie, XRP, frenemy do świata kryptowalut, podskoczył aż 109,91% w ciągu tygodnia. Tak, dobrze to przeczytałeś – ponad 100%. Wydaje się, że skok nastąpił w wyniku oczekiwania na zbliżającą się konferencję Swell.

Statystyki rynku kryptowalut (21.09.18)

Statystyki rynku kryptowalut (21.09.18)

Krajowe wiadomości o kryptowalutach

Morgan Stanley wkrótce zaoferuje zamianę Bitcoinów… Podobno: Według raportu Bloomberga, Morgan Stanley może wkrótce oferować swapy związane z kontraktami terminowymi na Bitcoin. Nie wiesz, jak to działa? My też nie. Jedno jest jednak jasne: klienci Morgan Stanley nadal nie będą mogli bezpośrednio kupować i sprzedawać kryptowalut. Potraktuj tę wiadomość z przymrużeniem oka, ponieważ raport cytuje nienazwaną „osobę zaznajomioną ze sprawą” jako źródło.

Kraken daje środkowy palec prokuratorowi generalnemu z Nowego Jorku: Wcześniej w tym roku Biuro Prokuratora Generalnego w Nowym Jorku zbadało kilka giełd w USA w celu uzyskania informacji na temat ich praktyk. Cóż, Kraken z San Fran nie gra w piłkę. Biuro w Nowym Jorku opublikowało w tym tygodniu swoje ustalenia, najwyraźniej próbując pomóc inwestorom. Wydanie wywołało ostre wezwanie z oficjalnego konta Kraken na Twitterze, a także dyrektor generalny Kraken, Jesse Powell, który dalej szturchnął niedźwiedzia regulacyjnego po odmowie udziału.

NY jest tak agresywny, kontrolujący ex, z którym zerwałeś 3 lata temu, ale wciąż cię prześladuje, rzucając cień na twoje nowe związki, nie mogąc zaakceptować tego, że szczęśliwie ruszyłeś do przodu i lepiej ci się bez nich. #Pogódź się z tym https://t.co/DC5S1WyRnp

– Jesse Powell (@jespow) 19 września 2018 r

Coinbase mówi: „Nie my!” do zarzutów dotyczących zastrzeżonego handlu: W dokumencie New York Attorney General stwierdzono również, że prawie dwadzieścia procent transakcji na Coinbase pochodzi od samej firmy. Coinbase twierdzi, że raport i kolejne komunikaty medialne błędnie zinterpretowały tę statystykę jako handel na własny rachunek, podczas gdy w rzeczywistości transakcje wewnętrzne mają zapewnić klientom lepszą płynność. To klasyczny przypadek on powiedział ona powiedziała, ale uwierzymy na słowo Coinbase, biorąc pod uwagę, że dobrowolnie zrezygnowali z tych informacji.

Ludzie mówią różne rzeczy

Rynek był niedźwiedzi, ale to nie wydaje się spowalniać żadnego z tych facetów. Zobaczmy, co mają do powiedzenia.

Tim Draper jest byczy: Miliarder Bitcoin wypowiada kolejną zwyżkową prognozę podczas niedawnej konferencji wideo w Singapurze, przewidując rynek kryptowalut o wartości 80 bilionów dolarów w ciągu najbliższych 15 lat.

Mike Novogratz wzywa do dołu: Guru kryptowalut Novogratz odkurzył stary kapelusz TA, by nazwać dno rynku kryptowalut na Twitterze, cytując całkowity powrót do zeszłorocznego poziomu cen przed bańką.

To jest wykres BGCI… Myślę, że wczoraj założyliśmy dołek. retuszowałem szczyty z końca ubiegłego roku i punkt przyspieszenia, który doprowadził do ogromnego wzrostu / bańki… rynki lubią wracać do przełomu… cofnęliśmy całą bańkę. #callingabottom pic.twitter.com/EasTBYgjSj

– Michael Novogratz (@novogratz) 13 września 2018 r

CEO Binance CZ spodziewa się kolejnego boomu: Fundusze są bezpieczne… i nadal mają miejsce na boom. CZ przeciwstawia się twierdzeniu Vitalika Buterina, że ​​hossa w 2017 r. Była błyskawiczna z jego własną perspektywą – co najmniej 1000 razy większy wzrost.

Akon szkoda głupca, który nie inwestuje: Chociaż przyznaje, że nie do końca rozumie kryptowalutę, Akon powiedział słuchaczom podcastu Drink Champs: „Jeśli nie zainwestujesz w to (kryptowaluty) teraz, jeśli nie widzisz, że nadchodzi, jesteś głupcem. ”

Co nowego w CoinCentral?

Rosnące zapotrzebowanie na obligacje Blockchain: obligacje Blockchain zyskują na popularności na całym świecie. Poinformujemy Cię, czym one są i jak Bank Światowy prowadzi szarżę.

Trzy najważniejsze sposoby, w jakie Blockchain zabija w agrobiznesie: E I E I cryptO. Blockchain pokazuje swoje możliwości w jeszcze innej branży. Tym razem walka z agrobiznesem.

Współzałożyciel Apple, Steve Wozniak, dołącza do Blockchain Startup Equi: The Woz dołącza do wciąż półtajnego startupu blockchain, Equi. Sprawdź dlaczego.

Założyciel AlphaNetworks, Seth Shapiro, mówi, że biznes medialny jest zepsuty i wszyscy o tym wiedzą: rozmawialiśmy z Shapiro na londyńskim World Blockchain Forum o aktualnych problemach z mediami i sposobach ich rozwiązania..

Dziwna strona Blockchain | Osobliwe altcoiny: SexCoin, PutinCoin, FuckToken i nie tylko. Oto lista 10 najbardziej absurdalnych altcoinów.

Czym jest Nucleus Vision (nCash) | Przewodnik dla początkujących: Nucleus Vision to oparty na technologii blockchain ekosystem sprzętu i oprogramowania dla handlu. Dowiedz się więcej z naszego przewodnika dla początkujących.

Co to jest Cryptojacking? Chroń się przed największą tegoroczną cyberprzestępczością: musisz się chronić, zanim się zdewastujesz… przed cryptojackingiem.

Chińska firma uważa, że ​​Departament Obrony USA zajmuje się wydobyciem kryptowalut: w kontrowersyjnym posunięciu chińska spółka holdingowa Wuhan General Group patrzy w stronę Stanów Zjednoczonych, aby rozpocząć operację wydobywczą.

W jaki sposób hakerzy uzyskują dostęp do wirtualnych portfeli kryptograficznych za pośrednictwem wiadomości e-mail i mediów społecznościowych: Czy nic już nie jest święte? Hakerzy atakują teraz e-maile i media społecznościowe, aby zdobyć Twoje fundusze kryptograficzne.

Głosowanie przez pełnomocnika EOS | Prosty, obejmujący przewodnik; Chcesz głosować na producentów bloków EOS, ale nie masz czasu na odpowiednie badanie? Omówiliśmy Cię w naszym przewodniku po głosowaniu przez pełnomocnika.

Japońska linia LINE uruchamia Crypto Exchange BitBox: zabierając stronę z podręczników Telegram i Kik, platforma komunikacyjna LINE rzuca teraz swój kapelusz w krypto ring.

Dlaczego Rosja dominuje OTC Podczas gdy Malta, Belize Sektor wymiany ołowiu: Możesz usłyszeć dużo o USA i Chinach, ale te kraje są w rzeczywistości dominującymi siłami wymiany.

Lolli: Jak legalny jest program lojalnościowy klientów, który nagradza użytkowników w Bitcoin: nagrody Bitcoin za lojalność klientów? Policz nas.

Co to jest Minergate? | Ponowne wydobycie z laptopa: Minergate jest pionierem w sektorze wydobywczym. Dowiedz się więcej na ten temat tutaj.

W jaki sposób Bitcoin Blockchain został użyty do wyśledzenia hakerów DNC Email: Najwyraźniej niektórzy ludzie nie dostali notatki, że Bitcoin nie jest w rzeczywistości anonimowy.

Wydobywanie bitcoinów zużywa o wiele mniej energii niż wydobywanie złota: obalamy mity i fałszywe informacje, że wydobywanie bitcoinów jest strasznym obciążeniem dla środowiska.

Wiadomości o kryptowalutach z całego świata

Japońska giełda traci 59 milionów dolarów: Kolejny tydzień, kolejny hack wymiany. Tym razem japońska giełda Zaif straciła 5966 bitcoinów wraz z nieujawnionymi kwotami Monacoin i Bitcoin Cash. Całkowite szkody to około 59 milionów USD. Giełda będzie sprzedawać część swoich udziałów w spółce, aby odzyskać część szkód. Niech ten hack posłuży jako ważne przypomnienie o przechowywaniu znacznej ilości ciasta w chłodni, w której posiadasz klucze.

Rosyjscy prawodawcy wyszukują „kryptowalutę” ze swojego Vocab: W Matce Rosji definiuje Cię kryptowaluta. Po trzymiesięcznym opóźnieniu i prawdopodobnie licznych butelkach Tylenolu, rosyjscy prawodawcy sfinalizowali ramy regulacyjne dla kryptowaluty. Brak w dokumencie: jakakolwiek wzmianka o słowie „kryptowaluta”. Zamiast tego zmienili sformułowanie, aby uregulować „cyfrowe aktywa finansowe”, mając nadzieję, że raz na zawsze sklasyfikują nieuchwytne aktywa. Nowe prawo najwyraźniej umieści wydobywanie kryptowalut na tej samej łodzi, co wydawanie tokenów za pośrednictwem ICO z tokenami reprezentującymi udział własności.

Big Bank odpadł za bycie wielkim złym bankiem: Dankse, największy bank w Danii, opublikował niedawno raport o swoim ostatnim dochodzeniu wewnętrznym w sprawie podejrzanej działalności na kwotę 234 miliardów dolarów w swoim estońskim oddziale. Śledztwo prowadzone przez Bruuna & Kancelaria prawna Hjejle objęła 15 000 klientów, a 9,5 miliona doprowadziło do rezygnacji dyrektora generalnego Thomasa F. Borgena, który z głębokim ubolewaniem stwierdził, że „Dankse Bank nie wywiązał się ze swojej odpowiedzialności w przypadku możliwego prania pieniędzy w Estonii”.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me