Na górze i na „Em

Po pobiciu w zeszłym tygodniu, rynek kryptowalut wykazał się w poniedziałek 10-procentowym skokiem. Od tego czasu rynek powoli spadał i obecnie wynosi 207,7 mld USD. To daje nam wzrost o 3,23% w ciągu tygodnia.

Statystyki rynku kryptowalut (19.10.18)

Statystyki rynku kryptowalut (19.10.18)

Na szczęście trzy najlepsze monety również wypadły pozytywnie. Zobaczmy, jak im się udało:

Bitcoin wzrosła o 2,56% w ciągu tygodnia i jest obecnie wyceniana na 6458,99 USD.

Ethereum nadal testuje linię wsparcia o wartości 200 USD, ale jej cena wzrosła o 3,12% w ciągu ostatnich siedmiu dni.

XRP był w tym tygodniu największym zyskiem w tym tygodniu z 6,01% na zielonym.

Krajowe wiadomości o kryptowalutach

Fidelity otwiera drzwi do kryptowaluty instytucjonalnej: Fidelity Investments podąża tam, gdzie żadna duża instytucja finansowa nie dotarła wcześniej. Piąty co do wielkości zarządzający aktywami na świecie wydziela osobną firmę, Fidelity Digital Assets, aby dostarczać instytucjom rozwiązania do przechowywania kryptowalut. Powiedz to pięć razy szybko.

Fidelity zacznie oferować trzy główne rozwiązania, w tym opiekę nad bitcoinem i eterem. Ponadto firma zapewni usługę realizacji transakcji, która połączy klientów z istniejącymi giełdami za pośrednictwem inteligentnego routera zamówień, a także stworzy dedykowany zespół, który pomoże klientom wejść na platformę.

Tether traci stabilność: Oto zagadka: kiedy dolar nie jest wart dolara? Najwyraźniej kiedy jest przymocowany do Tether. W ubiegłym tygodniu stablecoin Tether nie był stabilny, ponieważ na wielu giełdach spadł do blisko 0,90 USD, a nawet do 0,85 USD na Kraken. Brak wiary inwestorów w dane finansowe Bitfinex, emitenta Tether, i ciągłe wątpliwości, czy stablecoin jest faktycznie wspierany przez dolary amerykańskie, najwyraźniej doprowadziły do ​​spadku. Fakt, że Bitfinex nie przeprowadził jeszcze audytu swoich rezerw przez stronę trzecią, pozostawia wielu członków społeczności sceptycznych.

„Zrzucenie” Tether miało kilka negatywnych skutków, takich jak premia cenowa Bitcoin na Bitfinex, a także zalew zainteresowania innymi stablecoinami. W chwili pisania tego tekstu Tether nadal ma średnią rynkową około 0,975 USD.

Ludzie mówią różne rzeczy

Piosenka śpiewa gówno: W niedawnym wywiadzie dla Crypto Insider, twórca i orędownik Bitcoin, Jimmy Song, wyraził jasną opinię o EOS. Stwierdził, że wierzy, że projekt jest oszustwem i że „zginie w potwornym pożarze śmietnika w ciągu najbliższych pięciu lat”. Oof.

Wartość głosów Voorhees: Dyrektor generalny Shapeshift, Erik Voorhees, powiedział kilka pozytywnych słów w odpowiedzi na zapowiedź kryptowalut Fidelity. Na podstawie obliczeń na serwetce obliczył, że każdy klient brokerski Fidelity nie będzie mógł posiadać całego bitcoina. Dlatego są warte tysiące dolarów. Z drugiej strony „dolar jest wart tylko jednego dolara (i tylko do przyszłego roku, kiedy będzie wart 97 centów)”. Lubimy te liczby.

Niemożliwe byłoby, aby każdy klient brokerski Fidelity posiadał choćby jeden bitcoin. Dlatego Bitcoiny są warte tysiące dolarów, podczas gdy dolar jest wart tylko jednego dolara (i tylko do przyszłego roku, kiedy będzie wart 97 centów). Oszczędzaj mądrze. https://t.co/NdEEgYNH9a

– Erik Voorhees (@ErikVoorhees) 16 października 2018 r

Roubini podnosi Ruckus: Amerykański ekonomista Nouriel Roubini wywołał w tym tygodniu sporo kontrowersji swoim artykułem The Big Blockchain Lie. W nim próbuje udowodnić swoje twierdzenie, że zdecentralizowane łańcuchy bloków nie mają żadnej wartości i są „podstępem, aby oddzielić inwestorów detalicznych od ich ciężko zarobionych prawdziwych pieniędzy”. Mocne słowa od faceta, który powiedział inwestorom, aby trzymali się z daleka, gdy Bitcoin był poniżej 58 USD.

W dobrym towarzystwie ze złotem. @Convertbond: Podczas gdy wszyscy byli skupieni na złocie i srebrze, #BITCOIN spadł o kolejne 40%, notując poniżej 58 USD

– Nouriel Roubini (@Nouriel) 16 kwietnia 2013

co nowego w coincentral

Co to jest sieć XYO? Decentralizacja GPS i umieszczanie lokalizacji w Blockchain: każdy Twój krok, każdy Twój ruch, będziemy Cię obserwować.

Administrator Silk Road oskarżony o udział w sieci przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy i handlu narkotykami: Kolejny przegrywa. Administrator Silk Road Libertas, znany również jako Gary Davis, po prostu przyznał się do winy.

Bitcoin Mining: Chińczyk otrzymuje 3,5-letni wyrok za kradzież władzy w celu wydobycia Bitcoin: Chcesz wiedzieć, co się dzieje, gdy kradniesz władzę w Chinach? Czas więzienia. I to dużo.

Dyrektor generalny i założyciel Zinc Daniel Trachtemberg o łączeniu technologii reklam i technologii Blockchain: reklama cyfrowa pozostawia dużo pieniędzy na stole. Zincs chce to trochę podnieść.

Dlaczego mały Liechtenstein staje się potęgą kryptowalut: mały kraj, duże ambicje kryptowalut.

Jaki jest najlepszy sprzęt wydobywczy Litecoin w 2018 roku?: Nadal jesteś zainteresowany wydobyciem Litecoina podczas bessy? To najlepsza opcja dla platform sprzętowych.

Status projektu nieskończoności po cięciach w grupie NEX: Masowe zwolnienia, sprzeczne oświadczenia i pozornie martwy projekt. Dajemy ci prostą miarkę.

Co to jest Cosmos Network (ATOM) | Przewodnik dla początkujących po Internecie sieci bloków: przewodnik po projekcie o fajnej nazwie i jeszcze fajniejszej misji.

Hacking Bitcoin: Raport mówi, że Chiny mogą zaatakować Bitcoin Mining Network: uniwersytety Florida International i Princeton twierdzą, że Chiny mogą łatwo zaatakować Bitcoin. Ale czy roszczenie się utrzymuje?

Scrypt ASIC vs. SHA-256: wyjaśnienie opcji na rok 2018: ASIC zostaną tutaj, a to są najlepsze opcje dla dwóch najpopularniejszych algorytmów haszujących.

Monachain LG przedstawia Królową Blockchain: Monę. Łańcuch. LG, królowa. (Nasza kiepska próba lirycznej gry słów Lil ‘Wayne’a)

On the Frontline: How Blockchain Forensics Fight Crypto Crimes: Dowiedz się, jak dzięki technologii blockchain możemy powstrzymać cyberprzestępców na ich torach.

Czy urządzenia USB ASIC Miner są opłacalne?: Spoiler alert: nie do końca.

Prezes MinerGate, Claude Lecomte, o wydobywaniu kryptowalut: MinerGate odegrał kluczową rolę w pomocy przeciętnemu Joe’owi wydobywając kryptowalutę. Rozmawialiśmy z prezesem firmy.

Monero’s October Forking – Bulletproofs and Keeping the ASICs at Bay: Zespół programistów Monero właśnie wprowadził kilka znaczących ulepszeń. Dowiedz się o nich tutaj.

Jason Freedman z Baya o supermocności nieruchomości komercyjnych dzięki Blockchain: Baya chce użyć blockchain do naprawy nieruchomości komercyjnych. Oto, co ma do powiedzenia członek zespołu Jason Freedman.

Wiadomości o kryptowalutach z całego świata

Plan brazylijskiego rządu Cementów w Blockchain: Brazylijski kandydat na prezydenta Fernando Haddad nagrał swoje propozycje dla rządu tego kraju przy użyciu technologii blockchain. Ma nadzieję, że niezmienny charakter technologii pomoże powstrzymać rzekome rozpowszechnianie dezinformacji przez jego przeciwników.

To nie pierwszy przypadek, kiedy Haddad wdrożył postępowe strategie technologiczne. Jako burmistrz São Paulo wdrożył kilka form wolnego oprogramowania, aby poprawić przejrzystość swojej administracji.

Abu Dhabi Ports ogłasza test rozwiązania handlowego Blockchain: Abu Dhabi dołącza do imprezy blockchain. Oprócz portu w Antwerpii w Belgii, Abu Dhabi Ports pilotuje międzynarodowe rozwiązanie w zakresie handlu blockchain. Projekt, Silsal, wykorzystuje rozproszony system księgi do łączenia interesariuszy systemu handlowego między dwoma portami. Ogłoszenie nastąpiło podczas GITEX Technology Week, tygodniowej konferencji w Dubaju, podczas której prezentowane są najnowsze technologie na całym świecie.

Rwanda rozpoczyna śledzenie tantalu przez Blockchain: W innych międzynarodowych wiadomościach rząd Rwandy zaczyna wykorzystywać blockchain w łańcuchach dostaw niektórych metali. W szczególności współpracują z firmą Circulor, zajmującą się rozwiązaniami typu blockchain, aby lepiej oznaczać i śledzić tantal na każdym etapie łańcucha dostaw. Obie strony dążą do usunięcia z produkcji minerałów z rejonów konfliktu i lepszego wglądu w metal, który jest tak istotny dla elektronicznych towarów konsumpcyjnych.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me