Mr Crypto’s Wild Ride

Patrząc na początkowe i końcowe limity rynkowe w tym tygodniu, można pomyśleć, że było to stosunkowo spokojne siedem dni. Rynek stracił mniej niż dwa procent wartości, co dało całkowitą kapitalizację rynkową na poziomie około 122 miliardów dolarów. Jednak w połowie tygodnia rynek spadł o prawie pięć procent w ciągu sześciu godzin, zanim odzyskał tę stratę prawie tak szybko, jak dzień później..

Statystyki rynku kryptowalut (18.01.2019)

Statystyki rynku kryptowalut (18.01.2019)

Większość indywidualnych kryptowalut utrzymywała się w granicach jednocyfrowych zysków i strat. Kilka wyjątków to Augur (56,85%), Chainlink (20,45%) i TenX (78,94%). Jeśli chodzi o naszą trójkę najlepszych:

Bitcoin utrzymała stabilność cen, spadając o zaledwie 0,96%.

XRP spadł o 2,54% w ciągu tygodnia.

I, Ethereum wykazał stratę 3,86% w ciągu ostatnich siedmiu dni.

Krajowe wiadomości o kryptowalutach

Wyoming, aby potencjalnie tokenizować akcje: Państwo Równości ponownie znajduje się w czołówce pozytywnych przepisów dotyczących kryptowalut. W tym tygodniu członkowie Izby stworzyli Bill 0185, który zalegalizowałby tokenizację certyfikatów giełdowych dla korporacji. Oprócz emisji akcji ustawa sprawiłaby, że głosowanie za pośrednictwem łańcucha bloków byłoby również prawnie wiążące.

Ta ustawa nie jest pierwszym aktem prawnym dotyczącym kryptowalut w Wyoming. Jak informowaliśmy wcześniej, stan zaproponował rachunki, które poluzowały przepisy dotyczące ICO, sklasyfikowały tokeny jako ich własną klasę aktywów i stworzyły technologiczną piaskownicę do testowania technologii blockchain bez przytłaczającego nadzoru regulacyjnego.

Firmy blockchain również zaczynają zauważać. IOHK, firma deweloperska stojąca za Cardano, ogłosiła plany przeniesienia siedziby z Hongkongu do Wyoming.

College Nerds Challenge Bitcoin: A kiedy mówimy nerds, to w najlepszy możliwy sposób. Profesorowie z MIT, Stanford i Berkeley próbują stworzyć nową kryptowalutę, która wyrzuci prędkość transakcji Bitcoin z wody bez poświęcania podstawowych zasad decentralizacji kryptowalut. Nowa krypto, Unit-e, rzekomo będzie przetwarzać do 10000 transakcji na sekundę, wykorzystując nową formę shardingu.

Unit-e to pierwszy projekt w ramach Distributed Technology Research, organizacji non-profit zajmującej się tworzeniem zdecentralizowanych technologii i wspieranej przez inwestorów, takich jak Pantera Capital.

Ta sama piosenka, inny refren. Ta próba nie jest pierwszą (i nie ostatnią) próbą zdetronizowania króla Bitcoina. Będziemy musieli poczekać do premiery monety pod koniec tego roku, aby sprawdzić, czy spełni oczekiwania.

Ludzie mówią różne rzeczy

Soto kontra SEC: Darren Soto, największy fan blockchaina na Kapitolu, powiedział w tym tygodniu Cheddarowi, że SEC nie powinna mieć jurysdykcji nad większością kryptowalut. Uważa, że ​​„przepisy dotyczące papierów wartościowych mogą być bardzo intensywne”, co hamuje rozwój technologii blockchain. Kongresman włożył również pieniądze tam, gdzie są jego usta, wprowadzając dwa rachunki, które pomogłyby umieścić Stany Zjednoczone na szczycie łańcucha pokarmowego blockchain. Twoja odpowiedź, SEC.

JP przeciwko CZ: Właściciele giełdy mieli sporo do zobaczenia w odpowiedzi na niedawny włamanie do Cryptopii (patrz poniżej). CEO Binance, Changpeng Zhao (CZ), nakreślił ryzyko związane z samodzielnym przechowywaniem środków, zachęcając użytkowników do przechowywania monet tylko na renomowanych giełdach lub, jeszcze lepiej, na giełdach zdecentralizowanych (DEX).

Przechowuj monety samodzielnie. Sam walczysz z hakerami i sam chronisz się przed utratą portfela. Komputer się psuje, USB się gubi.

Przechowuj na giełdzie. Korzystaj tylko z najbardziej renomowanych i sprawdzonych bezpiecznych giełd.

Albo przenieś się do DEX, daj sobie spokój. https://t.co/Ci4ux9I3VD

– CZ Binance (@cz_binance) 15 stycznia 2019 r

Dyrektor generalny Krakena, Jesse Powell, nie zgadza się z tym. Po tweecie CZ Powell błagał zwolenników, aby „nie przechowywać więcej monet na giełdzie (w tym [Krakena]), niż potrzeba do aktywnego handlu”.

PROSZĘ nie przechowywać więcej monet na giełdzie (w tym @krakenfx) niż potrzebujesz do aktywnego handlu. Posługiwać się @LedgerHQ lub @Trezor. DEXy nie są panaceum – spójrz na The DAO. Open source oznacza po prostu, że exploity zostaną odkryte wcześniej (prawdopodobnie nie przez dobrych ludzi). &# 128591; https://t.co/LmzhtCjpM0

– Jesse Powell (@jespow) 16 stycznia 2019 r

Zawsze pamiętaj: Nie twoje klucze, nie twoje krypto.

co nowego w coincentral

Meksykańscy narcos używają chińskich syndykatów prania pieniędzy kryptograficznych: to tak dobra historia, że ​​powinna mieć własną serię Netflix.

Co to jest Nimiq (NIM)? Blockchain oparty na przeglądarce: trudny do przeliterowania, ale łatwo dostępny. Sprawdź nasz przewodnik po kryptowalucie opartej na przeglądarce.

Blockchain Land Registry: The New Kid on the Block: od Vermont po Dubaj, rejestrowanie własności ziemi na blockchain rośnie.

Co to jest Theta Token (THETA) ?: Udostępnij swoją przepustowość i swoje filmy za pomocą tego wkrótce uruchomionego łańcucha blokowego.

Ethereum Classic, Consensys, Bitmain i nie tylko: Crypto Startups odczuwają spadek cen: Jeśli myślałeś, że zostałeś mocno uderzony przez ten niedźwiedź, poczekaj, aż usłyszysz o tych ciężkich.

Ethereum Constantinople Fork | Co musisz wiedzieć: wszystko, co powinieneś wiedzieć o nadchodzącym opóźnionym hard forku Ethereum.

CryptoCompare | Przegląd dostawcy danych z rynku kryptowalut: Dowiedz się o kompleksowym sklepie dla wszystkich Twoich potrzeb w zakresie danych kryptowalut.

Wywiad: Zespół Zilliqa na temat dzielenia na fragmenty, skalowalności i bezpiecznych inteligentnych kontraktów: zespół Zilliqa wydaje dziś opinię na temat trzech dużych S blockchain.

Zastosowania Blockchain | Gdzie Crypto może zrobić prawdziwą różnicę ?: Ludzie często reklamują niedorzeczne zastosowania blockchain. To są te, w których może utworzyć plik real jednak różnica.

Oddzielenie CryptoNight i Enigmatic Crypto Uwaga: Przewodnik po technologii zasilającej niektóre z Twoich ulubionych monet prywatności.

Crypto Tax Havens: Przewodnik dla początkujących po łagodnych lokalizacjach podatku od kryptowalut: Nie chcesz płacić podatków od swojej kryptowaluty? Warto uciekać z kraju. (Oczywiście żartuję)

Wiadomości o kryptowalutach z całego świata

Pierwszy hack w 2019 roku trafi do…: * cue drumroll * Cryptopia! We wtorek zespół Cryptopia powiadomił użytkowników za pośrednictwem Twittera, że ​​„doświadczyli naruszenia bezpieczeństwa, które spowodowało znaczne straty”. Wymiana od tego czasu wstrzymała operacje, przełączając witrynę w tryb konserwacji, dopóki dokładnie nie dowiedzą się, co się stało.

pic.twitter.com/0ZwqFfwwHi

– Cryptopia Exchange (@Cryptopia_NZ) 15 stycznia 2019 r

Chociaż giełda i organy ścigania nie ujawniły całkowitej kwoty skradzionych środków, szacunki wahają się od 3 do 13 milionów dolarów. Według CEO Binance, Changpeng Zhao (CZ), złodziej najwyraźniej próbował przenieść część skradzionych towarów na Binance, gdzie zostały one natychmiast zamrożone..

Potrzebujesz reprezentacji, co ?: Nasz wspaniały sąsiad na północy ma teraz swoją pierwszą w historii firmę prawniczą zajmującą się wyłącznie kryptowalutami. Firmę z siedzibą w Toronto założył Addison Cameron-Huff, wybitny prawnik zajmujący się kryptowalutami. Przed założeniem firmy Cameron-Huff był prawnikiem wielu start-upów kryptowalut i firm wykorzystujących token.

Firma wdraża stałą opłatę za zestaw usług, od „porad dotyczących konkretnej umowy” po „pomoc w usuwaniu treści na podstawie ustawy DMCA”. Ponieważ kryptowaluta nadal znajduje się w legalnej szarej strefie w Kanadzie, firma powinna pozostać zajęta przez następny rok.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me