Zostajemy powaleni, ale znowu wstajemy

Nigdy nas nie powstrzymasz. Po rozczarowującym początku tygodnia rynek kryptowalut zaczął wykazywać pewne ożywienie prowadzące do weekendu. Całkowita kapitalizacja rynkowa spadła z 204 mld $ zacznij od niskiego poziomu około 186 mld $ w środę, po czym stopniowo pnie się do końca tygodnia tuż poniżej 200 mld $ – a 2% spadek.

Niektórzy eksperci w typowy sposób przewidują, że mamy do czynienia z „dnem”, podczas gdy inni uważają, że nadal pozostaje nam do zrobienia. Po fali pozytywnych wiadomości dotyczących blockchain trudno uwierzyć, że to nie jest podłoga. Odpukać

Bitcoin jest jedną z niewielu najlepszych monet, które zakończyły się pozytywnym tygodniem 0,21%.

Ethereum wciąż nie ma miłości, widząc 6,47% spadać w ciągu tygodnia.

To samo można powiedzieć XRP ponieważ również znacznie spadła, przewracając się 6,32%.

Crypto Market Stats (14.09.18)

Crypto Market Stats (14.09.18)

Krajowe wiadomości o kryptowalutach

Gemini wprowadza na rynek Stablecoin: Winklevi znowu to robią. W poniedziałek dynamiczny duet wprowadził na rynek dolara Gemini o twórczej nazwie, „pierwszy na świecie regulowany stablecoin”. Stablecoin (GUSD) to token ERC20 powiązany 1: 1 z dolarem amerykańskim pod nadzorem Departamentu Usług Finansowych Stanu Nowy Jork. Podobnie jak Tether, niezależna firma księgowa potwierdzi, że rezerwy w USD są równe kwocie GUSD. W przeciwieństwie do Tether, firma księgowa prawdopodobnie istnieje.

WIADOMOŚCI: Studenci uwielbiają Blockchain: To oficjalne, Millenialsi (a może teraz Generacja Z?) Są w pociągu blockchain. Nawet przy załamaniu na rynku kolegialne kursy blockchain są popularne jak zawsze. Organizacje studenckie Blockchain w Penn, Berkely i Cornell mogą pochwalić się ponad 100 silnymi członkostwami, a kursy blockchain są bardzo poszukiwane. To ciągłe zainteresowanie, nawet najbardziej znanymi z rynków, jest silnym znakiem przyszłej adopcji.

Crypto Big Boys Form Blockchain Association: Coinbase, Protocol Labs i Circle nawiązały współpracę z inwestorami, takimi jak Polychain Capital, w celu utworzenia Blockchain Association. Stowarzyszenie branżowe będzie działać jako łącznik z decydentami ze wzgórza Capital Hill, pracując nad zapewnieniem rozwoju polityki przyjaznej kryptowalutom. Wygląda na to, że jest to pozytywny krok w usuwaniu zamglenia z obecnego otoczenia regulacyjnego blockchain, jednocześnie (miejmy nadzieję) nie hamując innowacji.

Przygotuj się na Big Bitcoin.

Branża kryptowalut tworzy grupę handlową w Waszyngtonie: https://t.co/At7Xkt4NDX pic.twitter.com/AlUWEExXCx

– Brian Fung (@b_fung) 11 września 2018 r

SEC powala młot: W tym tygodniu SEC postawił formalne zarzuty dwóm firmom kryptowalutowym oferującym różnorodne oferty. Pierwszy, Crypto Asset Management LP (CAM), oszukał inwestorów, myśląc, że są objęci regulacją SEC, podczas gdy w rzeczywistości tak nie było. TokenLot LLC, samozwańczy „ICO Superstore”, jest drugą firmą pod ostrzałem z powodu działania jako niezarejestrowany pośrednik-dealer. Kto by pomyślał, że firma na tyle profesjonalna, by nazwać siebie ICO Superstore nie zawracałby sobie głowy rejestracją?

co nowego w coincentral

Jak Blockchain będzie walczyć z uprzedzeniami w raportowaniu wiadomości: Wiadomości mają uprzedzenia bez względu na sposób, w jaki je pokroisz. Blockchain może jednak wkrótce to zmienić.

TREZOR kontra Ledger – który portfel sprzętowy jest odpowiedni dla Ciebie?: Portfel sprzętowy to pozycja obowiązkowa dla każdego inwestora kryptowalutowego. Porównujemy dla Ciebie 2 najlepsze opcje.

Pornhub rozgrzewa się dzięki monetom prywatności Zencash i Tron: Pornhub rozszerza swoją współpracę z kryptowalutami, teraz akceptuje Zencash i Tron. Dowiedz się o romansie tutaj.

Opinia eksperta: Jak możemy przezwyciężyć zmienność Bitcoina?: Kilku ekspertów rozważa, w jaki sposób możemy w końcu pokonać zmienność Bitcoina, ponieważ wzloty i upadki są zabawne tylko przez tak długi czas.

HashFlare zatrzymuje usługi wydobywania bitcoinów: HashFlare nagle zatrzymał swoje usługi wyszukiwania w chmurze, ku konsternacji wielu swoich użytkowników. Mamy dla Ciebie wszystko, co musisz wiedzieć.

Tokeny bezpieczeństwa: wszystko, co musisz wiedzieć: tokeny bezpieczeństwa to nowy dzieciak w bloku kryptowalut. Dowiedz się, czym one są i jak działają, z tego przewodnika.

Najlepsze aplikacje do przesyłania wiadomości Blockchain: Crypto Messengers: Czasami chcesz, aby Twoje wiadomości były tak samo bezpieczne, jak gotówka. Crypto messenger’y mają Cię za plecami.

Jak Blockchain i prawo mogą ze sobą współpracować: Powszechnie uważa się, że inteligentne kontrakty zastępują prawnika. Wyjaśniamy, dlaczego niekoniecznie tak jest.

Największy zysk w zeszłym tygodniu: SounDAC + 5,834%: SounDAC był największym zyskiem w zeszłym tygodniu. Nie słyszałeś o tym? My też nie. Oświeć się naszym wyjaśnieniem.

Czy warto obserwować Bitcoin pod szarym terytorium ETF ?: Bitcoin ETF jest obecnie przedmiotem rozmów w mieście. Ale czy powinno cię to obchodzić?

Amerykańskie programy rządowe skupione na Satoshi Nakamoto: Wujek Sam poluje na tajemniczego twórcę Bitcoina i być może udało mu się już go znaleźć.

Blockchain Telecommunications: Nowa era telefonów kryptograficznych: czy nie byłoby miło mieć portfela sprzętowego jako części telefonu? Te firmy też tak myślą.

Jimmy Zhong z IOST buduje ekosystem dla przyjęcia blockchain: Spotkaliśmy się ze współzałożycielem i dyrektorem generalnym IOST, aby omówić, co jest potrzebne do stworzenia ekosystemu blockchain.

Dyrektor generalny Dash Core, Ryan Taylor o skalowaniu Dash Beyond Bitcoin: Dash stał się konsekwentnym liderem w dziedzinie blockchain. Dyrektor generalny Ryan Taylor wyjaśnia, dlaczego.

Crypto-Endorsements Gone Sour | Specjalna oferta celebrytów: od Katy Perry po Floyda Mayweathera, rekomendacje dotyczące kryptowalut są bardzo gorące. Ale to nie zawsze jest dobre.

Koszmary związane z cenami bitcoinów: Silk Road, transakcje pozagiełdowe winne zmienności ?: Po stałym dwutygodniowym wzroście, Bitcoin spadł drastycznie. Kto jest winien?

Wprowadzenie do aplikacji Lightning Network (LAPP): Skalowanie Bitcoin: Myślisz, że nie możesz tworzyć aplikacji na Bitcoinie? Pomyśl jeszcze raz.

Dyrektor generalny Polymath Trevor Koverko o inteligentnych inwestycjach, tajnych stowarzyszeniach i tokenach bezpieczeństwa: To posiedzenie jest obowiązkową lekturą dla każdego, kto choćby nieznacznie interesuje się tokenami bezpieczeństwa.

Rynek ICO o wartości wielu miliardów dolarów w dół do kilkuset milionów: w dół, w dół, w dół, ona idzie. Przedstawiamy aktualne informacje o tym, jak wygląda rynek ICO rok po jego rozkwicie. Uwaga spoiler: nie jest dobrze.

Wiadomości o kryptowalutach z całego świata

Stan Australii umieszcza prawa jazdy na Blockchain: Australia pozostaje liderem we wdrażaniu technologii blockchain. W listopadzie australijski stan Nowa Południowa Walia będzie testował cyfrowe prawo jazdy oparte na technologii blockchain na niektórych przedmieściach Sydney. Secure Logic prowadzi testy ze swoim produktem TrustGrid. Firma pomyślnie przetestowała produkt na początku tego roku z udziałem około 1400 kierowców.

Litwa Rewards Runners z Crypto: Biegnij, krypto. Biegać. W minioną niedzielę uczestnicy Maratonu Wileńskiego to Litwa otrzymali żetony LYM, gdy przekroczyli linię mety. Tokeny LYM to natywna kryptowaluta Lympo, aplikacji, która nagradza Cię kryptowalutą za osiąganie celów fitness. Cztery tysiące z piętnastu tysięcy uczestników zgłosiło się do programu nagród kryptograficznych.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me