W dół idziemy

Ludzie, wciąż mamy tendencję spadkową. Zeszłej nocy wyglądało to tak, jakbyśmy mogli zamknąć ten tydzień na zielonej świecy. Ale to było zanim Bitcoin stracił około 600 dolarów, pociągając za sobą resztę rynku.

Obecnie ogólna kapitalizacja rynkowa kryptowalut wynosi 258 miliardów dolarów 7% spadek w porównaniu z końcem ubiegłego tygodnia. Przy obecnej cenie Bitcoin złamał wsparcie, które ustanowił na swoich nosedives na początku lutego i kwietnia, osiągając nowy rekord wszech czasów na 2018 rok.

Jeśli Bitcoin może utrzymać wsparcie na poziomie ~ 5800 USD, to nadal moglibyśmy odbić się od ostatniego spadku. Jeśli nie, w najbliższej przyszłości możemy być w cenie 5 000 USD lub mniej.

Bitcoin: Bitcoin stracił na wartości 6130 USD 5% jego wartości w ciągu tygodnia.

Ethereum: Ethereum praktycznie odzwierciedliło straty Bitcoina; przy 472 USD spada 4%.

Marszczyć: Ripple zrzucił nawet z nowym, zgrabnym logo 7% mniej niż w tym tygodniu, a obecnie kosztuje 0,49 USD.

Cena CC

Wiadomości krajowe

Tether jest w pełni wspierany przez USD, roszczenia kancelarii prawnej po przeprowadzeniu przeglądu finansowego: Freeh, Sporkin & Kancelaria Sullivan (FSS) przeprowadziła analizę finansową rachunku bankowego Tether na początku tego miesiąca, aw tym tygodniu firma opublikowała raport, w którym twierdzi, że Tether ma rezerwę 1: 1 dolara na każdy USDT w obiegu. Prowizoryczny audyt – którego FSS twierdzi, że nie jest oficjalnym audytem – jest ostatnią próbą legitymizacji modelu biznesowego firmy Tether. We wrześniu ubiegłego roku firma zleciła firmie Friedman LLP przeprowadzenie podobnego nieoficjalnego audytu, aby uzyskać bardziej przejrzysty wygląd. Firma wielokrotnie uchylała się od poddania się formalnej kontroli, proces, który twierdzi, nie jest dostępną opcją, biorąc pod uwagę piętno otaczające firmy kryptowalutowe.

Konto w konflikcie: akademicy argumentują, że uwięzi zostały użyte do manipulowania Bullrunem Bitcoina: Tether potrzebował dobrego rozgłosu, który przyniósł raport FSS, głównie dlatego, że inny raport z tego tygodnia dał potępiające wiarę długo utrzymywanym podejrzeniom w społeczności kryptowalut. Profesorowie John M. Griffin i Amin Shams z University of Austin w Teksasie opublikowali w tym tygodniu 66-stronicowe badanie, w którym stwierdzono, że „Tether służy do wspierania cen i manipulowania cenami kryptowalut”, a konkretnie Bitcoin. Naukowcy odkryli pozytywną korelację między spadkowymi ruchami cen Bitcoina a emisją nowych uwięzi. Okazało się, że Bitfinex, który wraz z Tether jest dyrektorem generalnym Jana Ludovicusa van der Velde, był odpowiedzialny za większość siły nabywczej i przepływu pieniężnego Tether podczas tych odcinków.

Stanford utworzył Centrum Badawcze Blockchain we współpracy z Fundacją Ethereum: Grupa informatyków i profesorów z Standford połączyła siły, aby uruchomić Center for Blockchain Research, pięcioletni program badawczy przy finansowaniu i wsparciu Fundacji Ethereum, Protocol Labs, Fundacji Interchain, OmiseGO, DFINITY Stiftung i PolyChain Capital. Dwóch profesorów informatyki na uniwersytecie, Dan Boneh i David Mazières, stoi na czele tej inicjatywy. „Blockchainy będą stawały się coraz bardziej krytyczne w prowadzeniu biznesu na całym świecie”, stwierdził Boneh na blogu Stanford School of Engineering. „Stanford powinien stać na czele wysiłków zmierzających do ulepszenia, zastosowania i zrozumienia wielu efektów działania tej technologii” – podsumował.

Cieszymy się, że mogę wspierać tę inicjatywę!https://t.co/CmaVpBxjrf https://t.co/RJHm1pVbWX

– Vitalik "Nie rozdawanie ETH" Buterin (@VitalikButerin) 21 czerwca 2018 r

Nasdaq z powodzeniem pilotuje platformę Blockchain dla wezwań do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego, przetwarzania zabezpieczeń: W udanym proof-of-concept, Nasdaq uruchomił w tym tygodniu pilotaż swojego łańcucha blokowego. Współpracując z ABN AMRO Clearing, EuroCCP i Euroclear, amerykański operator giełdy wykorzystał platformę do rozliczenia zagranicznego transferu zabezpieczenia. „Cieszymy się, że możemy współpracować w zakresie weryfikacji koncepcji, która jest niezwykle przydatna w przypadku transakcji, które nie są jeszcze dobrze obsługiwane przez infrastruktury rynkowe. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania będziemy w stanie skutecznie zapewnić ochronę przed ryzykiem kontrahenta w transakcjach kapitałowych po godzinach, jednocześnie zmniejszając złożoność operacyjną. Dziś jesteśmy ograniczeni europejskimi godzinami bankowymi lub ustaleniami w innych strefach czasowych ”, powiedziała dyrektor generalna EuroCCP Diana Chan w oficjalnym komunikacie prasowym.

Pracownicy federalni w Stanach Zjednoczonych muszą teraz ujawniać zasoby kryptograficzne w ramach nowego mandatu: W ramach posunięcia, które wpłynie na około 2 miliony pracowników, Biuro Etyki Rządu USA wymaga teraz, aby pracownicy federalni ujawniali swoje inwestycje w kryptowaluty. Nowe wytyczne będą miały wpływ na pracowników federalnych oddziałów wykonawczych i chociaż wymagają pełnego ujawnienia inwestycji kryptograficznych, nie uznają kryptowalut za prawny środek płatniczy. „Osoby dokonujące filtrów zgłaszają swoje aktywa w walucie wirtualnej, jeśli wartość zasobów waluty wirtualnej przekroczyła 1000 USD na koniec okresu sprawozdawczego lub jeśli dochód uzyskany przez posiadanie waluty wirtualnej przekroczył 200 USD w okresie sprawozdawczym. Filtry są zobowiązane do identyfikacji nazwy wirtualnej waluty, a jeśli jest przechowywana przez giełdę lub platformę, giełdy lub platformy, na której jest przechowywana ”, czytamy w polityce.

Dziennikarze Denver Post, redaktor Ditch Paper, aby rozpocząć publikację opartą na łańcuchu blokowym: Ekipa pisarzy i redaktorów z Denver Post ma dość podupadającego środowiska pracy i zmiany kierownictwa. Postanowili więc rozpocząć własną publikację online z pomocą Civil, projektu wspieranego przez ConsenSys. Colorado Sun ma nadzieję stać się „wspieranym przez społeczność zespołem dziennikarzy, skupiającym się na dziennikarstwie śledczym, wyjaśniającym i narracyjnym dla stanu w środku masowej ewolucji”. Aby osiągnąć ten cel, będzie wykorzystywać łańcuch bloków Civil do przechowywania danych, działać w modelu przychodów bez reklam i polegać na subskrypcjach i lokalnym wsparciu dla utrzymania się. Publikacja zawiera kampanię na Kickstarterze, która już przekroczyła cel 75 000 USD.

SEC otrzymuje dodatkowe orzeczenia sądowe dotyczące zamrożenia funduszy powiązanych z PlexCoin: Amerykańska SEC otrzymała kolejny nadzwyczajny sądowy nakaz zamrożenia konta Dominica Lacroix, właściciela PlexCorps i założyciela PlexCoin ICO. SEC pozwała Lacroix w grudniu ubiegłego roku za oszustwa związane z papierami wartościowymi po tym, jak ICO PlexCoin zebrało 15 mln USD i obiecało zwrot z inwestycji w górę o 1000% w niecały miesiąc. Teraz SEC bada wykorzystanie przez Lacroix tajnych rachunków bankowych, których mógł użyć do rozproszenia środków, które otrzymał od inwestorów.

Co nowego w CoinCentral?

BotChain i Digital Currency Group poprowadzą konferencję Blockchain / AI w Nowym Jorku: BotChain i Digital Currency Group organizują pierwszą w historii konferencję Brains and Chains 28 czerwca w InterContinental na Times Square.

Tron przejmuje BitTorrent za 140 mln USD wykupu: Justin Sun’s Tron kupił BitTorrenta, giganta udostępniania plików, w ramach umowy o wartości 140 mln USD.

Każda więź jest wspierana przez USD, nieoficjalne roszczenia audytowe: FSS, kancelaria prawna założona przez byłego dyrektora FBI, przeprowadziła nieoficjalny przegląd finansowy konta bankowego Tether i twierdzi, że stablecoin jest całkowicie zabezpieczony rezerwami dolarowymi.

Czy Riot Blockchain nadal jest dobrą inwestycją rok po Pivocie ?: Riot Blockchain (RIOT), dawniej firma biotechnologiczna, która produkowała urządzenia medyczne, zmieniła swój model biznesowy na kryptowalutę w październiku ubiegłego roku.

Wszystko, co musisz wiedzieć o przyszłości zarządzania majątkiem Blockchain: Jaki będzie prawdopodobnie wpływ zarządzania majątkiem na blockchain i jak wpłynie na szerszą dyscyplinę zarządzania majątkiem?

Co to jest CEEK VR? Tworzenie ekskluzywnych wirtualnych doświadczeń za pomocą Blockchain: CEEK to firma, która koncentruje się głównie na budowaniu zestawów słuchawkowych AR / VR, która niedawno zebrała 17 milionów dolarów (22 000 ETH) w ICO 2018, aby zbadać tokenizowany komponent dla muzyków do tworzenia wirtualnych światów wokół ich muzyki.

Obliczenia kwantowe | Bitcoin’s Doomsday Maker: Komputery kwantowe mogą sprawić, że środki bezpieczeństwa Bitcoina staną się przestarzałe, skutecznie niszcząc niegdyś dominującą kryptowalutę.

Tymczasem na północ od granicy Kanada przyspiesza wydobycie kryptowalut: Odsuń się, Chiny; na międzynarodowej scenie górniczej pojawił się nowy hotshot.

Co to są zasoby zasobów cyfrowych? | Rozproszone księgi dla instytucji finansowych: Digital Asset Holdings LLC zapewnia elastyczną infrastrukturę regulowanym instytucjom finansowym do bezpiecznego udostępniania procesów i danych.

Wiadomości o kryptowalutach z całego świata

Rząd Korei Południowej przedstawia wieloletnią, wielomilionową strategię i fundusz Blockchain: Ministerstwo Nauki i TIK Korei Południowej ogłosiło w tym tygodniu, że uruchomi strategię rozwoju technologii Blockchain, fundusz, który będzie starał się zebrać ponad 200 mln USD do 2020 r. Na finansowanie inicjatyw i firm związanych z blockchain. Ministerstwo obejmuje około 10 000 specjalistów z branży i 100 projektów, a strategia będzie również wspierać projekty rozwoju inteligentnych miast i fabryk w Korei Południowej, a także programy pilotażowe finansowania aplikacji blockchain w nieruchomościach, głosowaniu online, logistyce, odprawach celnych, i inni.

Bank Rozrachunków Międzynarodowych w Szwajcarii publikuje raport o kryptowalutach: Aby pokazać oczekiwane nastawienie, bank centralny banków centralnych, szwajcarski Bank Rozrachunków Międzynarodowych, zawarł rozdział w swoim rocznym raporcie ekonomicznym zatytułowany „Kryptowaluty: spojrzenie poza szum”. Raport pomija między innymi zdolność blockchain do reorganizacji systemów transakcji finansowych, powołując się na liczne wyzwania związane ze skalowalnością, wpływem na środowisko i innymi powiązanymi stygmatami. Raport, oczywiście, odciął się od społeczności kryptowalut. Dyrektor generalny Circle, Jeremy Allaire, nazwał to „bardzo płytkim”, ponieważ raport zawiera nieaktualne informacje i traktuje protokół Bitcoin i działa jako synonim reszty aktywów rynku.

Bithumb Hacked za ponad 30 mln dolarów: Południowokoreańska giełda Bithumb, jedna z najpopularniejszych giełd kryptowalut na świecie, została w tym tygodniu zhakowana za aktywa o wartości około 32 mln USD. Hakerzy wykorzystali między innymi rezerwy portfela dla Ripple. Odpowiadając na incydent, Bithumb odzyskał pozostałe środki w zimnych portfelach, obiecując osobom poszkodowanym pełne odszkodowanie za poniesione straty. Wkrótce po incydencie władze Korei Południowej wszczęły dochodzenie w sprawie napadu.

[Zgłoszenie incydentu z 20 czerwca]

Chcielibyśmy podzielić się z Tobą wydarzeniami, które miały miejsce 20 czerwca 2018 r., Oraz krokami, które podejmujemy, aby zapewnić bezpieczeństwo Twojego majątku w Bithumb.

https://t.co/JjSnTtSsDj

– Bithumb (@BithumbOfficial) 21 czerwca 2018 r

Możesz teraz handlować kontraktami terminowymi na Litecoin za pomocą tej brytyjskiej giełdy: Giełda Crypto Facilities z siedzibą w Wielkiej Brytanii uruchomiła w ten piątek inauguracyjne kontrakty terminowe Litecoin. Kontrakty terminowe pozwolą użytkownikom handlować długoterminowymi i krótkoterminowymi pozycjami z kontraktami tygodniowymi, miesięcznymi i kwartalnymi. Prezes Tim Schlaefer wskazał, że nowy produkt rynkowy jest odpowiedzią na duże zapotrzebowanie ze strony klientów giełdy. „Wierzymy, że nasze kontrakty futures na dolara LTC zwiększą przejrzystość cen, płynność i efektywność na rynkach kryptowalut”.

Toronto Stock Exchange uruchamia nowy ETF Blockchain: W ten czwartek Toronto Stock Exchange (TSX) wysłał na rynek nowy blockchainowy ETF. Fundacja Horizons Blockchain Technology and Hardware Index będzie inwestować w firmy zajmujące się usługami i aplikacjami związanymi z blockchain, takie jak Nvidia Corp. i Digital Realty Trust Inc. , który został uruchomiony w lutym tego roku, oraz Evolve Funds Group Inc. Najnowszy fundusz skoncentruje się na sprzęcie i usługach, powiedział Steve Hawkins, jego współzałożyciel, i uniknie wszelkich spółek o kapitalizacji poniżej 20 mln USD. efektywnie zarządzać ryzykiem. „Inwestorzy muszą inwestować w ugruntowaną globalną infrastrukturę, aby blockchain, niekoniecznie podejmując ryzyko dla początkujących firm zajmujących się rozwojem technologii blockchain” – powiedział w wywiadzie.

Turcoin, samozwańcza narodowa kryptowaluta dla Turcji, ujawniona jako Ponzi: Okazuje się, że Turcoin, projekt kryptowaluty z zerowymi powiązaniami z rządem tureckim, nie jest w rzeczywistości monetą narodową narodu tureckiego. Prowadzony przez firmę Hipper ze Stambułu, Turcoin reklamował się jako narodowa kryptowaluta Turcji. Firma znalazła się pod presją prawną po tym, jak przestała emitować monety inwestorom w czerwcu. Jeden z jej partnerów, Muhammed Satıroğlu, twierdzi, że „był tylko mediatorem”, a „Hipper nie ma nawet ani jednego dolara w banku”. Twierdzi, że Sadun Kaya, drugi partner firmy, uciekł z 21 mln dolarów pieniędzy inwestora i ukrył je na koncie bankowym prowadzącym do innej firmy na Cyprze. Próbując oczyścić się z winy, Satıroğlu, który jest właścicielem 49% udziałów w Hipperze, twierdzi, że „zwróci wszystkie pieniądze [inwestorom], jeśli władze odblokują [jego] konta bankowe”.

Filipino Bank ogłasza platformę przekazów pieniężnych do Japonii z pomocą IBM: Rizal Commerical Banking Corp (RCBC) na Filipinach we współpracy z IBM i dwoma japońskimi bankami ma zamiar uruchomić platformę przelewów opartą na blockchain. Inicjatywa wykorzysta pilotażową platformę IBM blockchain, aby ułatwić obywatelom Filipin pracującym w Japonii wysyłanie pieniędzy do domu. „Chcemy służyć OFW w Japonii za pomocą tej technologii i robimy to we współpracy z dwoma japońskimi bankami” – powiedział Manny T. Narciso, pierwszy starszy wiceprezes RCBC, odnosząc się do rozwoju. „W przypadku OFW w Japonii przelewy będą szybsze i tańsze, ponieważ będziemy pobierać mniej [sic] opłat” – kontynuował.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me