Użytkownicy kryptowalut mogą wkrótce cieszyć się większym wyborem sprzętu. Wielu producentów smartfonów ogłosiło plany integracji technologii blockchain ze swoimi produktami w nadchodzących miesiącach. Telekomunikacja Blockchain przenosi użytkowników kryptowalut na wyższy poziom dzięki zintegrowanym zdecentralizowanym aplikacjom (Dapps) i nie tylko. Przygotuj się na telefony kryptograficzne.

Blockchain Telecommunications

Branża telekomunikacyjna przechodzi rewolucję blockchain, która może przekształcić rynek w nadchodzących latach. Analitycy od dawna przewidzieli integrację tych technologii. W jednym badaniu ustalono poziom przyszłego łańcucha blokowego inwestycja przez producentów telekomunikacyjnych na około 1 miliard dolarów w ciągu najbliższych pięciu lat. Większość tych przyszłych funduszy inwestycyjnych jest ukierunkowana na rozwój Dapps. Dapps są rdzeniem tego infuzji telekomunikacyjnej blockchain.

Ponadto producenci telefonów szukają teraz technologii blockchain jako odpowiedzi na starzejącą się infrastrukturę. Technologia Blockchain zapewnia użytkownikom większe bezpieczeństwo niż tradycyjne metody stosowane przez światowych gigantów telekomunikacyjnych. Po rozpoznaniu możliwości ulepszeń, firmy szukają teraz tej wschodzącej technologii, aby umieścić swoje produkty w gospodarce cyfrowej.

Telefony z kryptowalutami: przyszłość jest teraz

Telefony z kryptowalutą mogą wyglądać jak zwykłe smartfony, ale bliższa analiza ujawnia mnóstwo unikalnych funkcji, które zwiększają bezpieczeństwo rozmów i kryptowalut. Jednostki te są specjalnie zaprojektowane, aby sprostać wymaganiom rosnącej społeczności kryptowalut. Połączenie tych technologii zapewni entuzjastom kryptografii dostęp do większego bezpieczeństwa i innych ekscytujących funkcji.

Wyścig do telekomunikacji Blockchain

Wyścig jest pierwszym producentem, który z powodzeniem udostępni publicznie telefon oparty na blockchain. Jak za chwilę się przekonasz, konkurencja rośnie z każdym miesiącem. Poświęćmy chwilę, aby przyjrzeć się niektórym z najbardziej oczekiwanych projektów, które zostały dotychczas ujawnione.

Sirin Labs Finney: 1000,00 USD

Jednym z najbardziej oczekiwanych projektów w tej przestrzeni jest Sirin Labs Platforma Finney. Ten wyjątkowy projekt był możliwy dzięki współpracy joint venture z gigantem produkującym smartfony, firmą Foxconn. Urządzenie ma już ponad 25 000 zamówionych w przedsprzedaży.

Finney zawiera wbudowany twardy portfel, który umożliwia użytkownikom przechowywanie kryptowalut bezpośrednio na urządzeniu. Nie będziesz potrzebować wymiany, aby zamienić swoje kryptowaluty, ponieważ urządzenie wykorzystuje zintegrowaną wymianę kryptowalut. Wymiana telefoniczna również nie wiąże się z żadnymi opłatami.

Siren Labs Finney przez Engadget

Siren Labs Finney przez Engadget

Twórcy telefonu nadal publikują drobne szczegóły dotyczące projektu. Najnowsza aktualizacja funkcjonalności obejmuje możliwość zarabiania na Twoim hotspocie. Oznacza to, że możesz obciążyć osoby fizyczne kryptowalutą w zamian za dane hotspotu.

Projekt Finney wystartował w grudniu ubiegłego roku po pomyślnym zakończeniu pierwszej oferty monet o wartości 158 milionów dolarów (ICO). Sirin Labs ma nadzieję, że do końca roku nabierze dodatkowego tempa, a programiści przewidują miliony sprzedanych egzemplarzy wkrótce po publicznej premierze.

HTC Exodus: 1000,00 USD

HTC Exodus projekt stanowi kulminację lat badań prowadzonych przez giganta produkującego smartfony. Projekt Exodus trafił na pierwsze strony gazet wraz z ogłoszeniem, że twórca Litecoina, Charlie Lee, dołączył do projektu jako doradca. HTC chce wykorzystać dogłębną wiedzę Lee na temat społeczności kryptowalut i zastosować ją w latach badań i rozwoju projektu.

Szczegóły pozostają ograniczone, ale firma HTC udostępniła publicznie kilka istotnych funkcji dotyczących tego urządzenia. Podobnie jak większość telefonów kryptograficznych, Exodus ma wbudowany portfel do przechowywania w chłodni, aby zapewnić bezpieczeństwo kryptowalut. Będziesz także cieszyć się szyfrowanymi połączeniami i SMS-ami. Dodatkowo telefon jest wyposażony w niezwykle popularną grę Cryptokitties opartą na Ethereum.

HTC Exodus przez Digital Trends

HTC Exodus przez Digital Trends

HTC Exodus to jak dotąd jedyny telefon oparty na łańcuchu bloków obsługujący sieć Lightning. Lightning Network to rozwiązanie do skalowania poza łańcuchem, które wykorzystuje prywatne kanały płatności w celu zmniejszenia przeciążenia łańcucha blokowego Bitcoin. Będąc nadal na etapie testów beta, programiści przyjęli protokół ze stałym strumieniem aplikacji Lightning Network wchodzących na rynek w ciągu ostatniego roku.

Motyw Blacture: 395 USD

Projekt Motif wkroczył na scenę kryptowalut z pomocą światowej sławy artysty nagrywającego Pras Michel. Telefon jest częścią gwiazdy Blacture projekt, który ma na celu zapewnienie futurystycznej technologii czarnym społecznościom z nadzieją na stymulowanie czarnego renesansu.

W projekt Motif zaangażowanych jest wielu ekspertów od telekomunikacji wysokiego szczebla, takich jak były programista Nokia Mobile OS, Alpesh H. Patel. Użytkownicy Motifu otrzymają zapłatę w tokenach za korzystanie z telefonu. Zgodnie z oczekiwaniami urządzenie zawiera wbudowany twardy portfel do przechowywania kryptowalut.

Motyw Blacture przez przewodnik wymiany bitcoinów

Motyw Blacture przez przewodnik wymiany bitcoinów

Wyjątkowo, wraz z zakupem otrzymujesz połączoną kartę debetową, która umożliwia również codzienne transakcje. Karta ułatwia również dokonywanie płatności. Przekazy pieniężne to fundusze międzynarodowe, które są odsyłane z powrotem do kraju pochodzenia imigranta. Technologia Blockchain wydajniej radzi sobie z tymi zadaniami, a integracja tej funkcjonalności z platformą Motif z pewnością wypełni bardzo potrzebną niszę na rynku.

W przeciwieństwie do wielu konkurentów Motif wykorzystuje nowy system operacyjny oparty na łańcuchu bloków, znany jako Zippie OS. Interfejs nagradza użytkowników za pomocą tokenów. Motif obejmuje prostą rejestrację i pełne szyfrowanie cyfrowe. Twórcy telefonu spodziewają się jesiennej daty premiery. Biorąc pod uwagę jego unikalne cechy oraz fakt, że cena jest o połowę niższa od najbliższego konkurenta, eksperci oczekują silnej reakcji społeczności.

Blockchain Telecommunications: telefony z kryptowalutami

Projekty te podkreślają obecną globalną zmianę w kierunku projektów telekomunikacyjnych opartych na blockchain. Powinieneś spodziewać się ciągłego ruchu w tym kierunku bezpośrednio po wypuszczeniu tych długo oczekiwanych urządzeń. W przyszłości możesz zauważyć, że funkcje takie jak twarde portfele staną się normą, ponieważ kryptowaluty nadal zyskują na popularności. Na razie wyścig telekomunikacyjny blockchain dopiero się nagrzewa.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me