Mając do wyboru ponad 400 delegatów EOS, może być trudno zdecydować, który z najlepszych delegatów EOS powinien odrzucić swoje tokeny. Twój głos, bez względu na to, jak duży czy mały, ma kluczowe znaczenie.

21 delegatów z największą liczbą głosów, producentów bloków, ma znaczący wpływ na ekosystem EOS. Sprawdzają transakcje, tworzą bloki i sponsorują projekty społeczności EOS wraz z innymi istotnymi obowiązkami. W tej chwili czołowy producent bloków EOS ma tylko 2,46 procent głosów, a tylko około 38 procent posiadaczy tokenów głosowało. Zatem wyścig na szczyt jeszcze się nie skończył dla żadnego z delegatów.

Przedstawmy kilku najlepszych delegatów EOS i powody, dla których warto rozważyć możliwość głosowania na nich.

logo starteos

Starteos

Z siedzibą w Chinach Starteos jest obecnym liderem głosowania na producentów blokowych. Dzięki korzeniom blockchain sięgającym 2013 roku firma jest jednym z bardziej doświadczonych delegatów. W rzeczywistości Starteos w pewnym momencie ustanowił największą na świecie operację wydobycia kryptowalut, produkując wówczas ładunek o wartości 130 000 kilowatów.

Starteos ma czterotorowy plan dotyczący korzyści dla społeczności EOS. Pierwsza inicjatywa polega na utworzeniu wyselekcjonowanej listy zdecentralizowanych aplikacji EOS (dapps). W przypadku tej listy badacze i liderzy opinii oceniają dapsy, aby zapewnić dokładną analizę tych, które są najczęściej używane.

Ponadto Starteos nawiązał współpracę ze Szkołą Informatyki i Inżynierii Oprogramowania Uniwersytetu Elektroniki i Technologii w Chengdu w ramach swojej drugiej inicjatywy, Wspólne Laboratorium Badań i Zastosowań Technologii Blockchain. Celem laboratorium jest zbadanie różnych dziedzin blockchain, takich jak ochrona bezpieczeństwa i rzeczywiste przypadki użycia.

Aby pomóc w budowaniu bazy wiedzy społeczności, Starteos obsługuje również kilka edukacyjnych kanałów mediów społecznościowych. Te kanały (WeChat, Steemit, Reddit) dostarczają wiadomości i treści informacyjne EOS.

Wreszcie Starteos organizuje serię zajęć na żywo i szczytów poświęconych EOS i innym tematom związanym z blockchain.

Logo EOS New York

EOS w Nowym Jorku

EOS w Nowym Jorku to kolejny z pięciu najlepszych producentów blokowych. Delegat rozpoczął rozmowę między dwoma współzałożycielami w listopadzie 2017 r., Aw styczniu 2018 r. Trzeci dołączył do zespołu, gdy oficjalnie rozpoczęli działalność. Chociaż nazywają Nowy Jork domem, cały zespół jest rozproszony po Ameryce Północnej, Ameryce Południowej i Azji.

Delegat przestrzega: a Kodeks postępowania który obejmuje (między innymi):

  • Zobowiązanie wobec posiadaczy tokenów. Kierownictwo EOS New York ceni Twoją opinię i będzie uczestniczyć w otwartym dialogu bez względu na kwotę EOS, którą postawisz.
  • Niezależność finansowa. Nie ma żadnego zewnętrznego wpływu ani inwestycji ze strony podmiotów, które mają udział w Block.one lub jakimkolwiek innym producencie blokowym.
  • Przezroczystość. Zespół kierowniczy zawsze dostarczy obszernych informacji na temat finansów delegata, zespołu operacyjnego i udziałowców.
  • Wysoka wydajność sieci. Wszystkie nagrody za blok zostaną ponownie zainwestowane w konserwację i skalowanie infrastruktury delegata, aby zapewnić najwyższą wydajność.

logo eos. fish

EOS.fish

Chun Wang, weteran w przestrzeni kryptowalut, prowadzi EOS.fish. Wang rozpoczął wydobycie w 2011 roku, ale jest najbardziej znany ze współzałożenia F2Pool w 2013 r. F2Pool urósł do największej na świecie puli wydobywczej z produkcją prawie jednego miliona BTC i czterech milionów ETH.

Podobnie jak większość innych producentów bloków, EOS.fish nie nagradza bezpośrednio posiadaczy tokenów, którzy na nich głosują. Rozważają jednak przekazanie części swoich nagród członkom społeczności, którzy organizują wydarzenia typu hackathon. Wydarzenia te często prowadzą do nowych, ekscytujących technologii dla ekosystemu, przez co zasługują na jakąś rekompensatę.

Zespół stworzył również EOS Fishlet, portfel EOS, z którego codziennie korzystają tysiące użytkowników.

logo sheos

shEOS

Chociaż ten delegat znajduje się poza pierwszą 21, shEOS warto się temu przyjrzeć. shEOS jest jedynym delegatem EOS kierowanym przez całkowicie żeński zespół. Zespół kierowniczy obejmuje znane nazwiska w blockchain, takie jak Emily Bush (partner zarządzający Decentra Capital), Crystal Rose (Top 20 kobiet w Blockchain), Pamela Day (CEO Paladin Trust) i Jessica Houlgrave (współzałożycielka / dyrektor operacyjny Codex Protocol).

Zespół shEOS opracował szczegółową mapę drogową z kilkoma planowanymi kamieniami milowymi na następny rok. W połączeniu z ich wartościami wzmacniającymi pozycję kobiet zamierzają sfinansować pierwszą klasę stypendystów shEOS w trzecim kwartale tego roku. Za pośrednictwem Fundacji shEOS delegat będzie zapewnić stypendia aby pomóc zlikwidować różnice między płciami wśród siły roboczej. Te stypendia pomagają kandydatom uczyć się rozwoju dapp, otrzymywać mentorów branżowych i zdobywać prace związane z blockchain.

Najlepsi delegaci EOS – kogo wybrać

Ci czterej delegaci to tylko krótka lista setek delegatów EOS do wyboru. Jeśli żadna z tych opcji nie przemawia do Ciebie, zalecamy sprawdzenie pełna lista delegatów znaleźć taki, który to robi.

Prawdopodobnie najbardziej krytycznym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę podczas oddawania głosu, jest to, w jaki sposób delegat zobowiązuje się do wydania swoich nagród blokowych. Chcesz wybrać delegata, który jeszcze bardziej ulepszy ekosystem EOS i będzie jasno informował, jak to robi.

Wspomnieliśmy o tym raz, ale warto o tym wspomnieć ponownie. 21 producentów bloków ma znaczący wpływ na losy blockchaina EOS, więc konieczne jest, aby Twój głos nie poszedł na marne.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me