Miami to rozwijająca się utopia dla cyfrowych przedsiębiorców i pracowników zdalnych. Zerowy stanowy podatek dochodowy, plaże, piękna pogoda i za ten sam koszt mieszkania w piwnicy w Nowym Jorku lub SF, możesz obudzić się do wschodu słońca na wodzie.

Pomimo uroku przypominającego broszury turystyczne, oczekiwana powódź przedsiębiorców jeszcze nie nadeszła. W skali makro światowi innowatorzy technologiczni gromadzą się w miastach takich jak Bay Area i północny wschód, gdzie przepływa mnóstwo talentów i kapitału.

Jednak w ciągu ostatniej dekady strumień zdolnych przedsiębiorców i inwestorów zaczął badać możliwości z asymetrycznymi wzrostami na rynkach, które jeszcze nie zbliżyły się do poziomu nasycenia Nowego Jorku i San Francisco. Miami, wraz z innymi wtórnymi i trzeciorzędnymi rynkami start-upów, takimi jak Austin, Denver i Atlanta, zaczęły zauważać skoki na obu talent i kapitał inwestycyjny.

COVID-19 służy również do zaostrzenia tego trendu, ponieważ współczesne megalopolis przekształciło się z jego gwiezdnych oczu w bardziej piekielny krajobraz szybko zarażający. Prawie wszystkie firmy przeszły na razie na pełną pracę zdalną i wraz ze swoimi pracownikami zaczynają dostrzegać korzyści płynące z pracy zdalnej.

To prowadzi nas do blockchain i kryptowaluty w Miami. Rdzeniem etosu blockchain i kryptowalut jest decentralizacja, a startupy w kosmosie nie różnią się od siebie. Ta sama decentralizacja i jej ukryta zachęta do pracy zdalnej sprawiły, że Miami stało się wylęgarnią blockchain i kryptowalut.

Miami jest domem dla kilku inicjatyw społecznościowych blockchain, w tym Miami Blockchain Center, Konferencja Bitcoin w Ameryce Północnej, i Miami Bitcoin Hackathon (który zespół tego pisarza złapał Nagroda nr 1 w 2016 roku.)

Połączyliśmy się z Eryka Gemma, dyrektor generalny Miami Blockchain Center, hub i inkubator społeczności blockchain i kryptowalut. Ściśle współpracowała z burmistrzem i miastem Miami, aby umieścić Miami Blockchain na mapie.

Eryka Gemma, Nick Spanos, burmistrz Miami Francis Suarez i Scott Spiegel

Czy możesz nam dać dwuminutowy zwiastun swojego życia? W jaki sposób zostałeś zaangażowany w kryptowalutę i przestrzeń blockchain?

Kiedy byłem młodszy, bardzo interesowałem się polityką. Naprawdę chciałem zrozumieć, co się dzieje politycznie. Oglądałbym CSPAN i wiadomości. Pamiętam konkretnie, że pewnego dnia oglądałem wiceprezydenta wiadomości i wszystko, co mówił, wydawało się po prostu kłamstwem. Mówił dużo liczb, wielkich słów i był bardzo charyzmatyczny – podobał mi się, ale tak naprawdę nie mówił nic o spójnej wartości.

Narzekałem na to znajomym, a oni kazali mi iść oglądać tego gościa, Rona Paula. Zrobiłem to i natychmiast mnie wciągnęło, dowiedziałem się, że jestem libertarianinem i minarchistą. Dowiedziałem się o Rezerwie Federalnej i o wadach systemu pieniężnego. Nie chciałem, aby to, co powiedział dr Paul, było prawdą, ale miało to sens. Był pierwszym politykiem, którego spotkałem i czuł, że mówią coś wartościowego, zamiast po prostu rozmawiać w kółko.

W wieku 19 lat zostałem delegatem Rona Paula w stanie Waszyngton. Wiele się nauczyłem dzięki temu doświadczeniu i poznałem najmądrzejszych ludzi, jakich spotkałem w tamtym okresie mojego życia. Ludzie, którzy byli naprawdę inteligentni na wiele różnych sposobów, ale w szczególności wszyscy byli krytycznymi myślicielami, którzy podjęli działania.

To byli także ludzie w moim życiu, którzy przedstawili mi Bitcoin. Niestety, podobnie jak większość ludzi w związkach opartych na nadużyciach (byłem w obelżywym związku ze stanem i mediami głównego nurtu), porzuciłem wszystko z doświadczenia, kiedy Ron Paul przegrał i zapomniał o bitcoinie i przeniósł się na Florydę, aby studiować na Embry Riddle Aeronautical University, gdzie dostałem licencjat z aeronautyki.

Ale nadal kochałem swoją ekonomię – prowadziłem dyskusje na kampusie o ekonomii austriackiej i keynesowskiej i wygłaszałem przemówienia z tytułami takimi jak „korupcja mediów głównego nurtu”, „Kim jest Rupert Murdoch” i „podświadomość”.

Po studiach zacząłem pracować w przemyśle lotniczym dla dużego banku przy Wall Street. Prezesem banku był legendarny bankier, który dokonał fuzji Bank of America i Merrill Lynch. Pewnego dnia, pod koniec grupowej wideokonferencji, otworzył ją na q&a dla wszystkich młodych ludzi. Szukałem w głowie dobrego pytania i przypomniałem sobie bitcoin. Zapytałem go, co myśli o bitcoinie, a on i cała reszta ludzi w pokoju się roześmiali. Później tego samego dnia wróciłem do króliczej nory.

Jak wygląda dzień z życia Eryki Gemmy?

Ponieważ utknąłem w kwarantannie, wcale nie jest to efektowne. Wstań, wykonuj mój poranny rytuał, który obejmuje rozciąganie, ponieważ jest to tak ważne dla naszego ciała, że ​​zwykle wchodzę do komputera i zaczynam czytać wiadomości. Sporo czasu na komputerze i telefonie, próbując wirtualnie uruchomić Blockchain Center i organizować wiele wydarzeń na żywo z kamery internetowej. Utknąłem w Seattle, moim rodzinnym mieście, ponieważ jestem prawie pewien, że mam koronawirusa i nie chcę, aby ludzie w Miami chorowali.

Czy możesz nam opowiedzieć o kulisach powstania centrum blockchain?

Pracując na pełny etat w handlu samolotami i wynajmowaniu przestrzeni, zbudowałem małą społeczność ludzi, którzy chcieli dowiedzieć się, jak kupować bitcoiny.

Stamtąd zacząłem organizować spotkania w wolnym czasie, aby zobaczyć, jaka społeczność jest wokół Miami. Zacząłem Crypto Mondays Miami i odpowiedź była naprawdę pozytywna, średnio 80-100 osób w 2017/2018. Zdobycie budynku było kolejnym logicznym krokiem, ponieważ gościliśmy w losowych miejscach w całym mieście.

Miami Blockchain Center

Cięcie wstęgi Miami Blockchain Center

Kim są największe zaangażowane strony?

Nick Spanos, który założył oryginalne Bitcoin Center w Nowym Jorku i znajomość z czasów Rona Paula, wykazał zainteresowanie założeniem oddziału w Miami. Jego znajomości z Miami, w tym Moishe Mana, potentat na rynku nieruchomości, jeden z największych deweloperów w Miami, odegrały kluczową rolę w otwarciu budynku.

Moishe Mana jest właścicielem wielu budynków w centrum Miami i wraz z oddziałem technicznym swojej firmy Mana Tech ma wizję przekształcenia śródmieścia w tysiącletnie centrum technologiczne, a my jesteśmy częścią tej wizji. Czy jest lepszy sposób, aby to zrobić, niż mieć centrum blockchain przyciągające młode talenty?

Scott Spiegel, od dawna fanatyk bitcoinów i zwolennik Mises Institute, również odegrał ważną rolę.

Dlaczego Miami?

Miami to dolina krzemowa Ameryki Łacińskiej, większość dużych firm technologicznych ma swoje siedziby w Ameryce Łacińskiej w południowej Florydzie. Blockchain jest technologią globalną, dlatego centrum obu Ameryk ma sens tylko w centralnej lokalizacji.

Lubię nienasycone rynki, Miami jest jak małe miasto w wielkim mieście. Jeśli ciężko pracujesz, łatwiej jest zostać tu rozpoznanym za swoją pracę i uzyskać odpowiednie wsparcie.

Samorząd jest bardzo pomocny. Burmistrz Miami przybył na otwarcie centrum i odbył ceremonię przecięcia wstęgi dla Miami Blockchain Center. Downtown Development Authority i Beacon Council są szczególnie interesujące, widząc nasz sukces.

Pod względem bankowym, Miami ma drugie pod względem liczby międzynarodowych banków w USA. Floryda również nie ma stanowego podatku dochodowego. Wiele miast na całym świecie walczy o miano kolejnego centrum technologicznego, ponieważ podatki i warunki życia w Nowym Jorku i Południowej Kalifornii się pogarszają, Floryda, a zwłaszcza Miami, wita ten talent.

Moishe Mana pomogła stworzyć dla Miami szansę, jakiej wiele miast nie widziało wcześniej. Jego zespół jest bardzo perspektywiczny i zapewnia firmom i start-upom możliwości przeniesienia się do Miami z całego świata.

Miami ma zalety niezwykle zróżnicowanej populacji i jest postrzegane jako skrzyżowanie dróg dla biznesu w Ameryce Południowej i na Karaibach. Można jednak argumentować, że ta cecha często piętnowała krajobraz przedsiębiorczości w Miami – że poza atrakcją dla Ameryki Południowej, startupowi byłoby lepiej, gdyby znalazł się w innym centrum startupowym, takim jak Nowy Jork, SF, Austin, Boston itp. Czy myślisz, że tak argument jest ważny?

Jak wszystko, zależy to od sytuacji i potrzeb danego startupu. Czy chcą poruszyć latynoamerykańską publiczność? Czy cenią sobie utrzymanie swoich dolarów podatku? Czy cenią sobie lepszą jakość życia? Kilka rzeczy jest pewnych, scena startupowa w Miami wciąż się rozwija, co sprawia, że ​​łatwiej ją rozpoznać. Tańsze talenty technologiczne z Ameryki Południowej są bardziej dostępne i jest tu dużo bogactwa, które chce zdywersyfikować aktywa inne niż nieruchomości. Miami ma zalety i wyzwania, ale na pewno jest tu bardzo fajnie.

Miasto Miami przyjęło technologię blockchain i kryptowalutę. Jak myślisz, dlaczego tak jest?

Burmistrz Francis Suarez jest myślącym przyszłościowo człowiekiem, który zgadza się, że centrum miasta powinno być centrum technologicznym. Rozumie, że nasze miasto ma duże możliwości wykorzystania blockchaina w łańcuchu dostaw, ponieważ mamy międzynarodowe lotnisko i jeden z głównych portów morskich w kraju..

Jako pierwszy burmistrz urodzony w Miami dba o miasto i popiera młode talenty i startupy, aby się tu przenieść i poprawić jakość biznesów, do których można zatrudniać mieszkańców Miami. Suarez jest również partnerem w Greenspoon Marder, kancelarii prawnej reprezentującej projekty w wielu przypadkach użycia blockchain. Rozumie z biznesowego punktu widzenia przewidywany wykładniczy wzrost branży blockchain i chce mieć pewność, że nasze miasto nie przegapi.

Wizję Moishe Mana, by uczynić z centrum tysiąclecia centrum technologiczne, można naprawdę zrealizować jedynie poprzez obsadzenie miejsc pracy w łańcuchu bloków. Przewiduje się, że branża ta będzie się szybko rozwijać i przyciągać młode talenty technologiczne.

Gdzie widzisz rolę rządów jako blockchain, zyskuje coraz większą popularność?

Jeśli chodzi o bitcoiny, miejmy nadzieję, że rola rządów stałaby się bardziej uczciwa finansowo, biorąc pod uwagę, że ludzie chcą przejrzystego systemu finansowego.

Jest teraz więcej ludzi niż kiedykolwiek wcześniej świadomych, że Rezerwa Federalna nadmiernie drukuje pieniądze, a ta wiedza kieruje ludzi na alternatywne waluty, solidne pieniądze i blockchain.

Jaka jest Twoja wizja przyszłości Miami?

Chcemy być tysiącletnim centrum technologicznym, które rywalizuje z San Francisco, ale z naciskiem na zdecentralizowane technologie i lepszą jakość życia.

Wyobrażam sobie, że centrum Miami będzie pierwszym miejscem, w którym masowi kupcy akceptują bitcoiny i inne waluty cyfrowe. To projekt, nad którym pracujemy w Miami Blockchain Center.

Przeprowadźmy eksperyment myślowy. Jak myślisz, jak świat zareagowałby na bitcoin o wartości 1 000 000 $ do końca 2020 roku? Co powiesz na 10 $ Bitcoin do końca 2020 roku?

1 milion bitcoinów – Wall Street może zwariować i spróbować jeszcze raz obniżyć cenę (np. Rynki kontraktów terminowych). Już widzieliśmy, jak prezesi głównych banków piętnują bitcoin, gdy osiągnął poziom 20 000 i już widzieliśmy, jak BIS zmobilizuje rząd do zaangażowania kiedy na scenie pojawiła się Waga. Instytucje nie będą zadowolone z milionem bitcoinów.

Jeśli tak się stanie, nastąpi „transfer bogactwa”, który tak wielu przewidywało. Skutki będą najbardziej odczuwalne w biedniejszych krajach, w których przewiduję, że ludzie będą w stanie obalić skorumpowane rządy.

Bitcoin o wartości 10 dolarów sprawiłby, że wszyscy powiedzieliby mi, że jestem oszustem. Ale jest w porządku, ponieważ podstawy nadal istnieją i byłaby to świetna okazja, aby kupić więcej tego składnika aktywów, który jest poza kontrolą rządów.

Czy są jakieś funkcje, których Twoim zdaniem brakuje w większości projektów blockchain? Ogólnie rzecz biorąc, w jaki sposób można poprawić większość projektów?

Jeśli mówimy o przypadku wykorzystania kryptowaluty w blockchain, firmom tym brakuje zespołów marketingowych. Z czego cieszę się, ponieważ większość kryptowalut nie jest zdecentralizowana i nie należy ich przyjmować, ponieważ niewiele z nich ma kontrolę.

Jeśli mówimy o projektach przypadków użycia blockchain, brakuje im firm, które są skłonne zmienić status quo i obniżyć koszty przyjęcia czegoś nowego, co w oczach wielu jest niesprawdzone i niesprawdzone. Projekty przypadków użycia Blockchain zwykle zwiększają interoperacyjność między firmami, a przekonanie wszystkich firm z jednej branży do przyjęcia jednego projektu okaże się problemem.

Ogólnie rzecz biorąc, brakuje edukacji. Brak, który można dostrzec we wszystkich aspektach życia.

Czy w tej przestrzeni są jakieś projekty, które służą jako błyszczące przykłady przedsiębiorczości w zakresie kryptowalut i blockchain??

Jestem podekscytowany projektami związanymi z Bitcoinem i siecią Lightning. Najbardziej ekscytującym aspektem blockchain są aspekty zdecentralizowane i zaangażowanie teorii gier. Kiedy te dwa aspekty nie są uwzględnione w projekcie, zwykle nie przejmuję się tym tak bardzo, chyba że dotyczą konkretnego problemu branżowego.

Jestem również podekscytowany Ravencoinem i każdym projektem STO, który się powiedzie, mimo że straciłem wiele z niego podczas włamania do Cryptopii. Myślę, że tokenizacja „papierów wartościowych” będzie ogromnym ulepszeniem dla rynków finansowych, które wymagają aktualizacji.

W jaki sposób blockchain i kryptowaluta zmieniają codzienne życie?

Jeśli chodzi o kryptowaluty, dla przeciętnego człowieka to naprawdę zależy od kraju, w którym mieszkasz. W miejscach takich jak Wenezuela, Argentyna i Zimbabwe jest to niezwykle zmieniające życie, ponieważ masz walutę, która jest bardziej stabilna niż waluta krajowa. W miejscach takich jak Stany Zjednoczone kryptowaluta pozwala młodym, posiadającym wiedzę ludziom na dywersyfikację i unikanie poczucia, że ​​są przywiązani do tonącego statku.

Jeśli chodzi o blockchain, nie zmieni on codziennego życia przeciętnego człowieka, dopóki 5G i IoT nie zostaną szeroko rozpowszechnione.

Jaka jest Twoja ulubiona historia lub najbardziej pamiętna wiadomość z ostatniej chwili, z którą spotkałeś się w Miami Blockchain Center?

Moja osobista ulubiona historia dotyczy płacenia ludziom, którzy wykonali dla nas pracę jako freelancer w centrum blockchain. Obecnie maksymalna opłata za przekaz wynosi 56% dla osoby, która wysyła pieniądze ze Stanów Zjednoczonych do Wenezueli. Jeden z naszych kontrahentów miał dziecko i chciałem mu wysłać prezent… gdybym miał wysłać fiat, zajęłoby to co najmniej 3 dni, a między oboma rządami 56% nie dotrze do dziecka, które go potrzebowało. większość!!! Wysłałem bitcoina, dostał go w ciągu dziesięciu minut, a walcząca rodzina nie była przedmiotem dalszego ucisku ze strony złodziejskiego rządu.

W jaki sposób ktoś, kto to czyta, jest zainspirowany i chce pomóc, jak może się zaangażować?

Opowiedz ludziom o Bitcoinie io tym, że został on stworzony w odpowiedzi na kryzysowy kapitalizm kumoterski w 2008 roku. Powiedz im, że konsekwencja drukowania przez Rezerwę Federalną większej ilości pieniędzy oznacza, że ​​siła nabywcza naszego dolara spada.

Miami Blockchain Center

Miami Blockchain Center

Edukowanie znajomych i rodziny o znaczeniu technologii blockchain dla bezpieczeństwa i niezależności finansowej.

W centrum blockchain zawsze szukamy ludzi, którzy chcą wnosić wkład i dzielić się ze społecznością. Mamy zasoby, jeśli ludzie są zainteresowani nauczaniem innych o bitcoinie i zasoby dla osób, które chcą uczyć się w domu, zwłaszcza gdy wszyscy utknęli w domu. Możesz przejść do blockchaincenter.com lub wysłać e-mail [email chroniony]

Inną dobrą opcją jest przeprowadzka do Miami i samodzielne poznanie centrum blockchain oraz wspaniałej jakości życia. Jeśli jesteś pracownikiem zdalnym, przyjedź tu na kilka miesięcy i dołącz do naszej społeczności!

Cokolwiek jeszcze chcesz, aby nasi czytelnicy wiedzieli?

W świetle obecnych czasów nie bój się koronawirusa. Dobrze jest być przygotowanym, dobrze jest zachować ostrożność, ale nie pozwól, aby ogarnął cię strach. Jest tak wielu ludzi, których straciłem szacunek, ponieważ naciskają na rząd, aby odebrał wszystkim konstytucyjne prawa, ponieważ osobiście się boją.

Czasy się zmieniają, Bitcoin jest dla wielu exodusem i będziemy musieli wybierać między przeciwstawieniem się normom społecznym a błaganiem rządu o fałszywe poczucie bezpieczeństwa. Wybierz wolność, wybierz wolność i wiedz, że Ameryka jest jednym z nielicznych krajów na świecie zbudowanych na konstytucji, która daje prawa jednostce. Ci, którzy dążą do reżimów totalitarnych, dobrze by zrobili, gdyby przenieśli się do kraju innego niż Stany Zjednoczone.

Dzięki za rozmowęo Miami Blockchain Center, Eryka!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me