Kariera w grach wideo

Kariera w grach wideo tradycyjnie obejmuje takie obszary, jak programowanie, projektowanie, testowanie i marketing. Gry kryptograficzne poszerzają te horyzonty, włączając graczy jako płatną część społeczności gry. Rzućmy okiem na niektóre z tych gier i zobaczmy, jak pomagają one poszerzyć karierę w grach wideo w łańcuchu bloków.

BUFF, naga prawda o tym, jak to działa

Wyobraź sobie świat, w którym granie w gry zarabia pieniądze. Plik POLEROWAĆ Projekt wdraża właśnie taki ekosystem.

Cel BUFF dąży do osiągnięcia jest zapewnienie platformie do gier ekonomicznego ekosystemu wykorzystującego technologię blockchain. Sukces w grach zapewnia korzyści ekonomiczne. Na tej platformie podczas gry wydobywasz monety w tle. Te zachęty ekonomiczne zwiększają lojalność wobec marek gier i zapewniają pomocniczy sposób na rozpoczęcie kariery w grach wideo w niepełnym wymiarze godzin.

obraz kariery w grach wideo

BUFF nagradza Cię za granie w gry wideo.

BUFF wykorzystuje protokół Delegated Proof of Stake (DPoS) do wstawiania nowych bloków do łańcucha bloków. Algorytm ten pomaga wzmocnić cel, jakim jest utworzenie społeczności poza siecią użytkowników. Ponadto monety zdobyte podczas grania w jedną grę kwalifikują się do wykorzystania w innych grach w sieci BUFF.

BUFF współpracował z Overwolf aby dodać funkcjonalność do swojego systemu. Oprogramowanie Overwolf działa jako nakładka do dodawania aplikacji do gier. Aplikacje te zwiększają możliwości gier i rejestrują statystyki graczy.

obraz kariery w grach wideo

BUFF współpracował z Overwolf, aby rejestrować statystyki graczy.

Technologia

Aby napędzać kariery w grach wideo, inżynierowie zaprogramowali BUFF jako projekt open source rezydujący na GitHub. Użyli Javascript jako języka programowania i zasilili system za pomocą Ark. Ekosystem Ark stara się uprościć rozwój łańcucha bloków poprzez tworzenie rozwiązań typu „wszystko w jednym”, dając użytkownikom możliwość tworzenia, dostosowywania i skalowania własnych sieci blockchain.

CryptoFights, wygórowane

Podobny do BUFF, CryptoFights wykorzystuje technologię blockchain do nagradzania graczy w grach kryptograficznych. Działając w trybie gry bezserwerowej, CryptoFights wykorzystuje łańcuch boczny w celu uzyskania wysokiej wydajności skalowalności i zabezpiecza zasoby gry, działając na łańcuchu blokowym Ethereum. Podobnie jak w klasycznej grze Street Fighter, gracze CryptoFights próbują znaleźć strategiczne przewagi w czasie rzeczywistym przeciwko przeciwnikom używającym różnych broni i zbroi.

obraz kariery w grach wideo

CryptoFights implementuje Enjin.

Token ERC-1155 oparty na Ethereum firmy Enjin Coin zasila ekosystem ekonomiczny CryptoFights. Plik Standard tokena ERC-1155 wykorzystuje minimalną ilość danych niezbędnych do odróżnienia jednego unikalnego tokena od drugiego i wykonania transakcji.

W związku z tym monety Enjin umożliwiają użytkownikom kupowanie przedmiotów w grze na zdecentralizowanej platformie, a użytkownicy przechowują te monety w portfelu Enjin. Podobnie jak w przypadku BUFF, CryptoFights używa protokołu Delegated Proof of Stake (DPoS).

Te Cholerne Koty

CryptoKitties wprowadziło społeczność kryptograficzną w nowy sposób zarabiania pieniędzy za pomocą gier kryptograficznych. Wykorzystując standard tokenów ERC-721, CryptoKitties zapewnia unikalne przedmioty kolekcjonerskie, w których kolekcjonerzy mogą udowodnić posiadanie unikalnego zasobu w Internecie.

Aktywa zyskują na wartości dzięki temu, że są wyjątkowe, a bardziej pożądane aktywa zyskują na wartości w wyniku popytu na rynku.

Karty przetargowe

Ponadto cyfrowe gry karciane to kolejna opcja gry kryptograficznej. Gry paliwowe ma nadzieję obsłużyć ten rynek Bogowie uwolnieni. Gra wykorzystuje tokeny ERC-721 do przechowywania kart kolekcjonerskich w łańcuchu blokowym Ethereum i gwarantuje, że jest ich niewiele.

obraz kariery w grach wideo

Gods Unchained przechowuje karty kolekcjonerskie na blockchainie Ethereum.

Karty przedstawiają stworzenia, zaklęcia i broń. Nie tylko używasz tych kart do gry, ale jeśli karty, które posiadasz, wzrosną, zyskujesz na ich sprzedaży. Gods Unchained w pewnym sensie naśladuje rozgrywkę w Magic The Gathering i Hearthstone.

Fuel Games wcześniej stworzyło grę Blockchain Etherbots i poznało niektóre pułapki i zalety programowania gier blockchain. Chociaż zdecentralizowana własność zasobów zapewnia ogromne korzyści, firma dowiedziała się, że umieszczenie całej rozgrywki bezpośrednio w łańcuchu bloków skutkowało powolną rozgrywką i wysokimi kosztami transakcji.

W rezultacie projektanci Gods Unchained całkowicie usunęli rozgrywkę z łańcucha. Opierając się na doświadczeniu Fuel Games, udało im się przyciągnąć kapitał wysokiego ryzyka z szeregu potężnych organizacji, takich jak Coinbase.

Ostateczne myśli o karierze w grach wideo

Tradycyjnie kariera w grach wideo polegała na byciu profesjonalistą w branży i projektowaniu gier, programowaniu ich lub testowaniu, ale kryptowaluta zapewnia wiele sposobów na ulepszenie kariery w grach wideo dzięki kryptowalutom.

Dzięki paradygmatowi BUFF użytkownicy zarabiają pieniądze po prostu grając w gry. Inne podejścia obejmują graczy posiadających zasoby cyfrowe i czerpanie zysków z tej własności. Odkąd przygoda w Colossal Cave została zaprogramowana na PDP-11 w 1976 roku, gry nadal zajmują czołową pozycję w technologii. Oczekuj, że blockchain jako nowa technologia będzie nadal wprowadzać innowacje w platformach gier.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me