Jak płacić rachunki za pomocą Bitcoin

Zdecentralizowany rynek nadal obserwuje masową adopcję w skali globalnej, ale wielu nowych inwestorów wciąż nie wie, jak wydawać swoje kryptowaluty w praktyczny sposób, na przykład bezpośrednio płacąc rachunki. Nowi inwestorzy napływają na rynek w rekordowych ilościach, a ten kapitał inwestycyjny jest reinwestowany z powrotem na rynek usług BTC.

W miarę jak coraz więcej ludzi dowiaduje się o zaletach technologii blockchain, zdecentralizowana gospodarka nadal się rozwija. Podczas gdy większość uwagi mediów skupia się na tym, w jaki sposób Bitcoin może pomóc ci w zdobyciu twojego Lambo, wiele osób wciąż nie zdaje sobie sprawy z wielu sposobów, w jakie mogą wydawać swoje zarobki Bitcoin na codzienne przedmioty. Nie brakuje usług, które pozwalają płacić rachunki bezpośrednio za pomocą Bitcoin, a nowe platformy z jeszcze bardziej innowacyjnymi koncepcjami wciąż pojawiają się na rynku każdego dnia.

Lamborghini Diablo

Lamborghini Diablo

Słyszysz wszystko o HODLerach BTC, ale rzadko słyszysz historie o ludziach, którzy używają swoich kryptowalut do wykonywania bardziej przyziemnych zadań, takich jak płacenie rachunków za telefon komórkowy lub prąd. Chociaż tym działaniom brakuje blasku wiśniowego lamborghini Diablo, są one w rzeczywistości znacznie ważniejsze dla masowej adopcji bitcoinów.

Użytkownicy bitcoinów z całego świata znajdują unikalne i innowacyjne sposoby na uniknięcie używania walut fiducjarnych w swoim życiu, a jeśli jesteś trochę bardziej praktyczny niż jaskrawoczerwone Lambo lub po prostu chcesz użyć swoich ciężko zarobionych Satoshi, aby przetrwać, istnieje wiele sposobów w którym możesz wydać BTC na wydatki na życie. Poniżej znajduje się tylko kilka najpopularniejszych sposobów opłacania rachunków bezpośrednio z portfela BTC i unikania opłat za przejście z krypto-fiat.

Karty debetowe Bitcoin – Płać rachunki za pomocą BTC

Karty debetowe Bitcoin są przez wielu uważane za brakujące ogniwo między rynkiem kryptowalut a tradycyjną przestrzenią rynkową. Karty debetowe kryptowalut mogą działać na kilka różnych sposobów, ale większość z nich wykorzystuje protokół, który konwertuje kryptowaluty na walutę fiducjarną w momencie przeciągnięcia karty. Za transakcję zapłacisz niewielką opłatę manipulacyjną, ale w przypadku większości kart jest ona znacznie niższa niż ta, którą obciążyłby Cię Coinbase.

Karta debetowa Bitcoin z kartą NFC

Karta debetowa Bitcoin z kartą NFC

Ponieważ sprzedawca otrzymuje tylko walutę fiducjarną, możesz używać swojej kryptograficznej karty debetowej u dowolnego sprzedawcy, który akceptuje karty kredytowe, takie jak Visa. To sprawia, że ​​kryptograficzne karty debetowe doskonale nadają się do płacenia rachunków. Możesz nawet zarejestrować swoją kartę w celu automatycznego opłacania rachunków, tak jak w przypadku tradycyjnej karty kredytowej lub debetowej.

Kliknij tutaj aby wyświetlić pełną listę kryptowalut kart debetowych dostępnych obecnie na rynku.

Welto.io

Plik Welto.io Platforma zapewnia użytkownikom możliwość płacenia rachunków bezpośrednio z portfela Bitcoin. Platforma oferuje natychmiastowe czasy transakcji, a nawet umożliwia korzystanie z kombinacji waluty kryptograficznej i fiducjarnej do opłacania rachunków. Za ich usługi obowiązuje ryczałtowa opłata transakcyjna w wysokości 2%; czyli znacznie mniej niż w przypadku systemów płatności opartych na fiducjach i pomimo limitu płatności wynoszącego 300 USD, Welto szybko się rozwija.

Platforma Welto pracuje obecnie nad aktualizacją na dużą skalę, która umożliwiłaby korzystanie w przyszłości z większej liczby kryptowalut. Obecnie użytkownicy mogą płacić rachunki za pomocą BTC, LTC, ETH, ZEN, ETC i CRW. Dostępna jest również aplikacja mobilna do pobrania na system operacyjny Android.

Jeśli nie jest to dla Ciebie wystarczająco łatwe, możesz pobrać aplikację Amazon Alexa i opłacać rachunki za pomocą poleceń głosowych. Najlepsze jest to, że platforma Welto nie jest sama. Kliknij tutaj aby zobaczyć listę najpopularniejszych obecnie dostępnych platform do płacenia rachunków za kryptowaluty.

Salon Satoshi

Plik Salon Satoshi Platforma to australijski system płatności rachunków za kryptowalutę, który już znajduje znaczące zastosowanie w tym kraju. Ten startup z 2014 roku przetwarza obecnie około 1 miliona dolarów tygodniowo w postaci niewielkich rachunków dla użytkowników BTC w Australii. System jest zintegrowany z systemem rachunków BPAY, aby zapewnić użytkownikom dostęp do najpopularniejszych usługodawców w okolicy.

Ta platforma jest doskonała w swoich możliwościach i ogólnym charakterze informacyjnym. Możesz zobaczyć rzeczywiste statystyki płatności użytkowników platformy według kategorii z ostatnich 14 dni. Szybki przegląd tych danych naprawdę otwiera oczy. Rachunki za karty kredytowe to rachunki numer 1 płacone na platformie, a następnie za internet, telefon, prąd i gaz. Platforma umożliwia nawet płacenie czynszu za pomocą kryptowalut.

To naprawdę niezwykłe narzędzie dla użytkowników BTC w Australii i miejmy nadzieję, że w przyszłości rozszerzą swoją działalność.

Płać bezpośrednio rachunki

Zawsze powinieneś zapytać swoich usługodawców, czy akceptują BTC bezpośrednio jako formę płatności. Możesz być zaskoczony, gdy dowiesz się, że już to robią lub planują zintegrować go w najbliższej przyszłości. Korporacje i rządy z całego świata zyskują popularność dzięki akceptowaniu kryptowalut i możesz nie być zbyt daleko od dnia, w którym możesz nawet zapłacić podatki w krypto.

Poinformowano, że w lutym tego roku Arizona rozważało zostanie pierwszym państwem, które zaakceptuje płatności kryptowalutą jako podatek od nieruchomości. Byłby to ogromny krok naprzód dla zdecentralizowanej gospodarki i więcej stanów z pewnością pójdzie za przykładem Arizony w nadchodzących miesiącach.

Budynek Kapitolu w Arizonie

Budynek Kapitolu Stanu Arizona

Czy można płacić rachunki za pomocą portfela Bitcoin??

Tak, bardzo łatwo jest płacić rachunki za pomocą portfela Bitcoin, a tysiące ludzi już to robi każdego dnia. Są to osoby, które posuwają do przodu zdecentralizowaną gospodarkę, zmuszając sprzedawców detalicznych do poważnego przyjrzenia się kryptowalutom, takim jak BTC i jak zapewne już wiesz, wystarczy zerknąć na BTC, aby sprowadzić Cię do króliczej dziury blockchain.

Co o tym myślicie? Czy jesteś gotowy całkowicie porzucić walutę fiducjarną? Daj nam znać Świergot i pamiętaj, aby zapisać się do naszego newslettera, aby być na bieżąco z najnowszymi i najlepszymi wiadomościami kryptograficznymi, które trafiają na rynek.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me