Inwestorzy Bitcoin wierzą w jego długoterminowy potencjał jako zdecentralizowaną walutę i inwestycję wzrostową. Wraz z pojawieniem się Bitcoin IRA, możesz również włączyć Bitcoin jako część swojego długoterminowego planu emerytalnego. Oto spojrzenie na kluczowe koncepcje IRA, a następnie szczegółowe niuanse związane z kupowaniem Bitcoinów w Twoim IRA. Na koniec przejrzysz trzy potencjalne strategie inwestycyjne dla Twojego Bitcoin IRA. Odpowiedź na Twoje pytanie: „Czy mogę kupić Bitcoin za moją IRA” brzmi głośno tak.

Co to jest IRA / Roth IRA?

Indywidualne konto emerytalne (IRA), wprowadzone w 1974 r., Umożliwiło milionom pracowników sfinansowanie osobistego pojazdu emerytalnego. Nawet w połowie lat siedemdziesiątych fundusze emerytalne firmy zaczęły być wycofywane, a IRA była idealnym zamiennikiem. Obecnie więcej pracowników jest objętych IRA i 401 tys. Kont emerytalnych niż zakładowymi planami emerytalnymi.

W przypadku IRA możesz zdecydować się na wpłatę procentu skorygowanego dochodu brutto (AGI) na swoje konto. Następnie odliczasz składkę IRA od dochodu podlegającego opodatkowaniu w momencie rozliczenia podatku dochodowego. Wadą jest to, że wszystkie zyski kapitałowe i dywidendy zarobione w IRA podlegają opodatkowaniu, gdy fundusze są wypłacane na emeryturze.

W 1998 roku senator William Roth wprowadził ustawodawstwo, które stworzyło Roth IRA. Roth IRA nie przewiduje odliczenia podatku od rocznej składki. Jednak wszystkie zyski kapitałowe i dywidendy są w 100% wolne od podatku, gdy są wypłacane na emeryturze. Twój doradca podatkowy może pomóc Ci określić, czy najbardziej odpowiedni jest dla Ciebie tradycyjny IRA czy Roth IRA.

Czy mogę kupić Bitcoin za pomocą IRA?

Tak, absolutnie. Musisz jednak ustanowić plik samodzielna IRA aby móc za jego pomocą kupić Bitcoin. Musisz także założyć IRA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (LLC). Twój LLC będzie podmiotem kupującym i sprzedającym Bitcoiny dla twojego konta IRA. ty Nie mogę przenieś wszystkie posiadane obecnie Bitcoiny bezpośrednio do IRA LLC. Musisz go sprzedać, przelać środki do IRA LLC, a następnie będzie mógł kupować i sprzedawać Bitcoiny w Twoim imieniu. Jeśli wolisz Roth IRA, obowiązują te same ogólne wytyczne.

Istnieją roczne limity składek na konta IRA. Nigdy nie przekraczaj limitu, w przeciwnym razie IRS cię ukarze. Możesz również zostać uderzony wysoką karą za wcześniejszą wypłatę (zwykle 10%), jeśli wypłacisz środki ze swojego IRA przed osiągnięciem 59,5 roku życia.

Bitcoin IRA Plusy i minusy

Plusy inwestowania w Bitcoin z Twoim IRA / Roth IRA mogą obejmować:

 • Oszczędności w podatku dochodowym. Jeśli zostanie przyznany Bitcoin Sekcja 1256 opodatkowania, 60% będzie opodatkowane według stawek długoterminowych zysków kapitałowych, a 40% według stawek krótkoterminowych. Byłaby to ogromna korzyść podatkowa i jest dobrym powodem, aby włączyć Bitcoin do wszystkich standardowych (innych niż Roth) IRA.
 • Dywersyfikacja portfela (Bitcoin, akcje, obligacje, metale szlachetne i gotówka)
 • Długoterminowy potencjał wzrostu Bitcoin
 • Korekta wysokości składek w miarę zmian dochodu
 • Wydaje się, że strategie uśredniania kosztu dolara (DCA) są dostosowane do indywidualnych potrzeb IRA

Wady inwestowania w Bitcoin z Twoim IRA / Roth IRA mogą obejmować:

 • Zmienność Bitcoinów, zwłaszcza jeśli Bitcoin stanowi duży procent Twojego IRA
 • Możliwość włamania się do Twojej IRA LLC. Musisz zainwestować w najlepszy dostępny portfel typu cold wall, a także zapłacić za sejf do przechowywania wszystkich kodów kont.
 • Koszt utworzenia i utrzymania Twojej IRA LLC. Może nie być opłacalne, jeśli masz niewielkie saldo konta
 • Niepewność co do przyszłych regulacji rządowych dotyczących Bitcoin

Potencjalne strategie inwestycyjne dla Twojego Bitcoin IRA

Ogólnie rzecz biorąc, handel / inwestowanie w IRA trwa tylko długo, ale istnieje sposób na obejście tego ograniczenia. Oto kilka strategii handlowych / inwestycyjnych, które warto rozważyć:

 • Uśrednianie kosztów w dolarach (DCA). Kupuj stałą kwotę Bitcoin (lub ETF Bitcoin, jeśli jest dostępny) co miesiąc (tydzień) i po prostu trzymaj przez dłuższy czas. Najlepiej jest rozpocząć strategię DCA, gdy zaczynasz pracę, pozwalając na 35-45 lat, aby Twoje monety wzrosły na wartości. Jeśli to możliwe, rozpocznij swoją strategię DCA po dużej 50-60% korekcie w Bitcoinie, szczególnie jeśli jesteś pewien jego długoterminowego potencjału wzrostu.
 • Handluj różnymi bitcoinami podążanie za trendami strategie. Strategie te dążą do dużych zysków, ale w przeciwieństwie do DCA, ich użycie stop loss i ochrony trailing stop pomaga ograniczyć straty i zablokować zyski. Swing trading (trzymanie przez 14 dni lub krócej) nie jest dobrym pomysłem na żadnym koncie Bitcoin IRA. Ta strategia może sprawić, że skupisz się na szybkich zyskach, a nie na powolnym, stabilnym wzroście, którego szukasz jako inwestor IRA.
 • Jeśli / kiedy odwrotność Fundusze ETF Bitcoin staną się dostępne, będziesz w stanie skutecznie krótki Bitcoin w IRA. Gdyby taki ETF był dostępny w grudniu 2017 r., Mógłbyś kupić odwrotny ETF Bitcoin i czerpać zyski z trwającej bessy na rynku Bitcoin. Tylko wysoko wykwalifikowani handlowcy powinni rozważyć tę strategię.

Decyzje: Bitcoin IRA lub Bitcoin Roth IRA?

Oto kilka różnych scenariuszy, które mogą pomóc w ustaleniu, czy zwykły IRA, czy Roth IRA lepiej pasuje do Twoich planów inwestycyjnych w Bitcoinie:

 1. Przewidujesz stale rosnące dochody przez następne 20–30 lat.
 2. Maksymalnie przekroczysz swoje roczne składki na IRA w tym samym okresie.
 3. Masz pewność, że cena Bitcoin wzrośnie przez co najmniej 20-30 lat (12-15% średnich rocznych zysków).

W powyższym scenariuszu możesz zgarnąć więcej nagród po przejściu na emeryturę dzięki Roth IRA. Powodem byłyby ogromne zyski kapitałowe na twoim Bitcoinie, z których wszystkie zostałyby wypłacone bez podatku. Te zyski kapitałowe najprawdopodobniej przyćmiewają stratę rocznych odpisów podatkowych, które zapewnia zwykły IRA.

W tym scenariuszu zwykły IRA może mieć większy sens:

 1. Twoje dochody są skromne i nie przewiduje się, aby stale rosły lub faktycznie spadną.
 2. Przewiduje się, że Twój roczny wkład do IRA pozostanie niezmienny lub może się zmniejszyć.
 3. Masz nadzieję, że Bitcoin doceni, ale spodziewaj się skromniejszego średniego rocznego wzrostu w wysokości 7-9%.

W tym scenariuszu roczne odliczenie od podatku z tytułu składki na IRA może teraz poprawić jakość Twojego życia. Będziesz płacić podatki od wszystkich zarobków IRA przy wypłacie, ale będąc pracownikiem o niższych zarobkach, Twój niski próg podatkowy będzie oznaczał niewielki rachunek podatkowy w momencie przejścia na emeryturę. Zjedz kawałek swojego ciasta teraz i nadal ciesz się nim później.

Podsumowanie

Konta IRA i Roth IRA to najlepsze opcje, jeśli nie jesteś objęty ubezpieczeniem emerytalnym zakładowym lub związkowym ani planem emerytalnym 401 tys. Są łatwe w tworzeniu, finansowaniu i utrzymywaniu. Jeśli chcesz włączyć Bitcoin do swojego portfela kont emerytalnych, musisz stworzyć samodzielną IRA i LLC, która będzie strukturą prawną, która będzie przechowywać Twoje IRA. Zakładając, że uważasz, że Bitcoin ma dziesięciolecia potencjału wzrostu, w tym moneta w portfelu emerytalnym, ma sens.

Twoim zadaniem jest teraz zaplanowanie zdywersyfikowanego, nieskorelowanego portfela emerytalnego, obejmującego Bitcoin, metale szlachetne, akcje, obligacje i gotówkę. Twój zarejestrowany doradca inwestycyjny może pomóc określić, jaki procent Bitcoin powinien stanowić Twój portfel IRA.

Spekulacja na rynkach finansowych wiąże się z dużym ryzykiem. Podczas handlu lub inwestowania należy używać wyłącznie kapitału podwyższonego ryzyka. Zawsze skonsultuj się z licencjonowanym doradcą finansowym przed wdrożeniem kapitału podwyższonego ryzyka na rynki finansowe.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me