Minęły trzy lata, odkąd twórcy platformy Minergate dostrzegli potrzebę wyrównywania szans górniczych poprzez zapewnienie użytkownikom komputerów PC możliwości łączenia mocy procesora w celu wydobywania kryptowalut. Te kooperacyjne pule wydobywcze umożliwiają osobom fizycznym opłacalne wydobywanie kryptowalut w czasach, gdy na całym świecie wciąż powstają duże centra eksploracji danych o wartości wielu milionów dolarów. Aby lepiej zrozumieć znaczenie projektu Minergate, poświęćmy chwilę na przegląd aktualnego krajobrazu górniczego.

Niezbyt zdecentralizowany rynek kryptowalut

Dziś wydobycie to wielki biznes i jeśli nie jesteś gotowy na wykupienie poważnej gotówki na nowy sprzęt, możesz mieć trudności z opłacalnym wydobyciem kryptowalut w Twojej okolicy. Górnicy używają specjalnie zaprojektowanych platformy górnicze które są znacznie bardziej wydajne w wydobywaniu niż zwykły komputer. Oprócz tej nowej bariery technologicznej na całym świecie zaczęły powstawać ogromne obiekty górnicze. Te gigantyczne obiekty obejmują do 15 000 platform wiertniczych w jednym miejscu, a wiele z nich zużywa tyle samo energii, co małe miasto.

Wszystkie te wydarzenia na arenie wydobywczej sprawiły, że wydobywanie kryptowalut z ich domowych komputerów PC lub laptopów wydaje się prawie niemożliwe.

Narodziny Minergate

To było w marcu 2014 roku, kiedy Minergate po raz pierwszy zaprezentowało światu koncepcję publicznych basenów górniczych. Pule kopalniane działają na zasadzie łączenia mocy obliczeniowej wszystkich komputerów w sieci, a następnie dzielenia zysków. Umożliwia to osobie wydobywanie przy użyciu domowego procesora lub karty graficznej, eliminując w ten sposób potrzebę dokonywania dużej inwestycji w konfigurację platformy górniczej.

strona główna minergate

Minergate ułatwia wydobywanie kryptowalut

Co to jest Minergate?

Minergate zostało założone jako pierwsza publiczna pula wydobywcza kryptowalut z wykorzystaniem protokołu CrytoNote. Obecnie obejmuje to szeroką gamę monet. Z łatwością możesz wydobywać wiele najpopularniejszych kryptowalut na rynku, w tym:

  • Bitcoin
  • Zcash
  • Ethereum
  • Bytecoin
  • Litecoin
  • DigitalNote
  • Monero

Proces rejestracji w Minergate jest uproszczony i nie wymaga żadnych opłat z góry. W rzeczywistości płacisz tylko opłaty za monety, które wydobywasz.

Minergate Stats

Minergate od początku swojego istnienia poprawiło imponujące statystyki, a ponad 500 000 górników korzysta z dotychczasowego korzystania z platformy. Minergate otrzymuje również około 2000 nowych rejestracji dziennie. Łatwość obsługi i otwarty charakter platformy sprawiają, że idealnie nadaje się dla każdego, kto jest zainteresowany wydobywaniem kryptowalut z ograniczonym budżetem.

Górnictwo w basenie

Wydobywaj BTC z domowego komputera lub laptopa

Minergate nie jest sam w przestrzeni wydobywczej krypto-puli, a potencjalny górnik może rozważyć wiele opcji. To powiedziawszy, Minergate ma kilka unikalnych funkcji, które wyróżniają go na tle konkurencji w znaczący sposób.

Automated Merged Mining – Smart Mining

Nie powinno być wielkim zaskoczeniem, gdy dowiemy się, że ludzie, którzy jako pierwsi wprowadzili na rynek koncepcję publicznego basenu wydobywczego, ulepszyli teraz swój projekt. Platforma Minergate jest wyposażona w funkcję Smart Mining, która oblicza aktualne stawki sieci i poziom mocy komputera w celu określenia najbardziej dochodowej monety do wydobycia.

Po uruchomieniu ten protokół automatycznie wybierze najbardziej dochodową monetę w danym momencie i przełączy się na inną, jeśli wybrana nie jest już najlepszą opcją. Pozwala to potencjalnemu górnikowi wydobywać wiele monet przy użyciu wyłącznie domowego komputera. Zapewnia również użytkownikom Minergate większą elastyczność na platformie.

Autoryzacja dwuskładnikowa

Bezpieczeństwo w przestrzeni kryptograficznej jest najważniejsze, a Minergate zawiera dwuskładnikową autoryzację Google, aby zapewnić dodatkową warstwę ochrony. Ta funkcja zabezpieczeń wymaga dostępu do wrażliwego czasowo kodu na urządzeniu mobilnym, aby zagwarantować, że próbujesz wejść na konto.

2-czynnikowy-btc

Autoryzacja 2-czynnikowa dodaje warstwę bezpieczeństwa

Czyste monety

Wszystkie monety nagradzane na platformie Minergate są czystymi monetami, ponieważ wszystkie pochodzą bezpośrednio z odblokowanych nagród blokowych. W ten sposób Minergate zapewnia swoim użytkownikom prawdziwe doświadczenie wydobywcze.

Cloud Mining

Minergate jest właścicielem jednych z największych obiektów górniczych na świecie, a użytkownicy mogą zdecydować się na wynajęcie ich więcej Moc mieszania poprawić wyniki wyszukiwania bezpośrednio z interfejsu platformy. Minergate gwarantuje biegłość wydobycia 24/7 ze swoich platform, a biorąc pod uwagę sam rozmiar niektórych ich obiektów wydobywczych, łatwo jest zobaczyć, jak mogliby wykonać to zadanie. Konkurencja obejmuje takie firmy jak Genesis Mining.

Minergate – Brama do wydobywania kryptowalut w 2018 roku

Chcesz zająć się górnictwem? Minergate jest jednym z najłatwiej i najbardziej opłacalne sposoby, aby to zrobić. Platforma ta okazała się silną siłą w społeczności kryptowalut, a ponieważ sektor wydobywczy nadal się rozwija, należy spodziewać się dalszych postępów technologicznych w dziedzinie wydobywania komputerów domowych.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me