Co to jest Dogezer (DGZ)? Przewodnik dla początkujących

Dogezer (DGZ) stworzył platformę do wykorzystania efekty sieciowe z korzyścią dla twórców i pierwszych użytkowników nowego oprogramowania. Efekt sieciowy to zjawisko ekonomiczne obserwowane, gdy następuje wzrost wartości towaru lub usługi po prostu dlatego, że więcej osób korzysta z tego dobra lub usługi. Klasycznym przykładem usługi, która doświadcza efektu sieciowego, jest sieć telekomunikacyjna. Im więcej osób korzysta z sieci komunikacyjnej, tym cenniejsza staje się sieć komunikacyjna.

Dogezer chce uchwycić te korzyści skali po stronie popytu w kryptowalucie specyficznej dla projektu. Platforma umożliwia liderom projektów oferowanie monet do zbierania funduszy. Umożliwia także nagradzanie współpracowników za ich wysiłki za pośrednictwem tych monet.

Dogezer jest obecnie zbieranie funduszy. Publiczna sprzedaż deflacyjnego tokena Dogezer, DGZ, rozpoczęła się 15 lutego 2018 r. Gdy token jest deflacyjny, podobnie jak token DGZ, podaż nie wzrasta. Oznacza to, że jeśli popyt na token wzrośnie, prawa ekonomii podpowiadają, że jego cena odpowiednio wzrośnie. Sprzedaż tokenów DGZ kończy się 8 marca 2018 roku.

Szczegóły ICO

Token Dogezer to inteligentny kontrakt ERC-20 w sieci Ethereum. Można go kupić pod adresem https://www.dogezer.com. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat zakupu tokena DGZ za pomocą ETH, skontaktuj się z urzędnikiem przewodnik. Składki powyżej 10 ETH muszą przejść KYC / AML wymagania.

Jest też urzędnik przewodnik za zakup DGZ za pomocą bitcoinów.

Klasyfikacja tokenów: Żeton użyteczności (częściowo spalony po użyciu)

Typ tokena: Inteligentny kontrakt ERC-20 (sieć Ethereum)

Wartość tokena: 1 DGZ jest wart co najmniej 4 USD na platformie Dogezer

Współczynnik konwersji tokena: 1600 USD za 1 ETH

Cena tokena: 0,000625 ETH na DGZ

Całkowita podaż: 100 000 000 DGZ

Oferta publiczna: 98 000 000 DGZ

Przydział zleceń: 1500000 DGZ

Udział założyciela: 500000 DGZ (na okres 3 lat)

Zgodny z KYC / AML: Tak (składki powyżej 10 ETH)

Audytorzy inteligentnych umów sprzedaży tokenów: Audit Science Services

Zakończenie sprzedaży tokenów: 8 marca 2018 roku

Osiągnięto czapkę: 20 lutego 2018 r

Niesprzedane tokeny: Spalony

Jak to działa?

Dogezer działa jak wersja produkująca monety Upwork. W przeciwieństwie do Upwork skupia się wyłącznie na pomaganiu zespołom programistów we współpracy. Umożliwia tym zespołom radzenie sobie z trudnymi problemami związanymi z pozyskiwaniem funduszy za pośrednictwem systemu finansowego Dogezer. Ten system finansowy zapewnia zespołom programistów możliwość generowania własnych monet.

Apel Dogezera

Apel Dogezera

Gdy projekt zacznie przynosić dochody, założyciele mogą wykorzystać dochody z projektu do zakupu monet z powrotem od członków zespołu. Nawet jeśli monety nie zyskują na wartości na rynkach wtórnych lub podobnych giełdach Binance i Bittrex członkowie projektu otrzymują wynagrodzenie za swój wysiłek.

Dogezer zamierza umożliwić zespołom tworzącym oprogramowanie możliwość nie tylko generowania i sprzedawania tokenów specyficznych dla projektu za pośrednictwem mechanizmu oferowania początkowych monet, ale także wdrażania inteligentnych kontraktów, zarządzania projektem, nadzorowania kampanii nagród i usprawnienia współpracy zespołowej.

Kiedy został stworzony?

Dogezer został stworzony wiosną 2016 roku przez rosyjski zespół w Niżnym Nowogrodzie kierowany przez Aleksandra Kozlova. Wersja alfa jest publicznie dostępna pod adresem https://www.dogezer.io. Wersja beta platformy będzie dostępna tego lata, czerwca 2018 r.

To pierwszy projekt zespołu w dziedzinie kryptowalut. Przed stworzeniem Dogezera zespół współpracował przy tworzeniu stron internetowych i infrastruktury, zautomatyzowanym oprogramowaniu do rozpoznawania ekranu XBOX / Playstation / PC i różnych innych niepowiązanych projektach oprogramowania. W swojej białej księdze wykazali solidne zrozumienie potrzeb związanych z pozyskiwaniem funduszy. Ponadto jako zespół programistów doskonale zdają sobie sprawę z potencjalnej wartości platformy Dogezer.

Jaką wartość to dodaje?

Lwia część wartości dodanej Dogezera pochodzi z radzenia sobie z nieefektywnymi problemami, których założyciele zwykle doświadczają podczas pozyskiwania funduszy. Według stronie internetowej, Funkcje Dogezera obejmują:

Rynek talentów (jak Upwork)

System kontroli wersji (jak GitHub)

Edytor dokumentów (podobnie jak Dokumenty Google)

Śledzenie zadań (jak Jira i Asana)

Przechowywanie w chmurze (jak Dropbox)

Zintegrowana obsługa wiadomości (jak Slack)

Platforma Dogezer korzysta z modelu freemium, który otwiera podstawowe funkcje za darmo. Zaawansowane funkcje platformy są dostępne tylko dla posiadaczy tokenów DGZ.

Funkcje obecnie dostępne publicznie to pulpit nawigacyjny, profil użytkownika, osoby, wolne miejsca pracy, nowe projekty i sekcje projektów:

Sekcja Ludzi Dogezera

Sekcja Wolnego Pracy Dogezera

Sekcja Projektów Dogezera

Sekcja profilu Dogezera

Sekcja nowego projektu Dogezera

Sekcja Dashboard Dogezera

Dla kogo jest Dogezar?

Dogezer biały papier twierdzi, że platforma jest przeznaczona dla „przedsiębiorców, inżynierów oprogramowania, projektantów UI \ UX, artystów, sprzedawców, specjalistów ds. marketingu i wszystkich innych osób zaangażowanych w tworzenie, promocję i wsparcie wszelkiego rodzaju produktów oprogramowania”.

Zidentyfikowano Dogezera Kolonia i Baza gwiezdna jako konkurenci. Jest jednak jasne, że platforma zapewnia największą użyteczność założycielom, którzy chcą ominąć tradycyjne metody pozyskiwania funduszy i zapewnić tokeny specyficzne dla projektu jako wynagrodzenie współzałożycielom i kluczowym członkom zespołu.

Czy Dogezar odniesie sukces?

Czas pokaże. Z pewnością aktywne społeczności i siła efektów sieciowych mogą zapewnić, że Dogezer i użytkownicy platformy otrzymają rekompensatę finansową za ich różnorodny wkład. To powiedziawszy, dopóki Dogezer nie umożliwi kilku udanych projektów oprogramowania, które generują znaczne dochody, adopcja platformy będzie powolna. Co więcej, wystarczy dodać podsystem generowania monet dla zasiedziałych operatorów, takich jak Upwork, a nawet Lista aniołów, obezwładnić inicjatywę Dogezera.

Wreszcie, głównym ryzykiem związanym z przyjęciem platformy jest niedostatek giełd kryptowalut, które chcą wystawiać tokeny bezpieczeństwa. Monety generowane przez platformę mogą być traktowane jako papiery wartościowe. Biorąc pod uwagę obecne wymagania dotyczące umieszczania kryptowalut na popularnych giełdach, monety wyprodukowane przez Dogezera mogą nie spełniać wymagań listy. W konsekwencji zespół stojący za niezwykle udanym projektem i jego pierwsi użytkownicy mogą nie być w stanie w pełni skorzystać z efektów sieciowych, jakie własność tokena specyficznego dla projektu generuje na rynkach wtórnych..

Dalsza informacja

Aby dowiedzieć się więcej o Dogezer, skorzystaj z poniższych linków:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me