BitClave: nowy token mediów cyfrowych w bloku

BitClave oferuje zdecentralizowaną wyszukiwarkę, która eliminuje zewnętrznych pośredników reklamowych w celu ustanowienia silnych, bardziej wydajnych relacji między firmami a konsumentami.

BitClave jest orędownikiem „odebrania Internetu” obecnej oligarchii technologicznej i udostępnienia go ludziom w ramach jednej spójnej platformy.

bitclave

Ta zdecentralizowana wyszukiwarka pomoże użytkownikom chronić ich dane i lepiej znajdować to, czego szukają, a firmy będą mogły reklamować się po bardziej opłacalnych i efektywnych stawkach.

Co to jest BitClave?

BitClave ma na celu stworzenie otwartego rynku wyszukiwania, aby ceny reklam były przejrzyste i uczciwe. System, który proponuje BitClave, wyeliminowałby zewnętrznych pośredników, takich jak Google AdWords, którzy oddzielają konsumentów od sprzedawców.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=ZQlQv4zi6YI]

W świecie wyszukiwania BitClave firmy byłyby w stanie dotrzeć do odbiorców docelowych z niezwykle wysokim stopniem szczegółowości. To niezwykle skoncentrowane kierowanie pozwoliłoby firmom uzyskać większy zwrot z inwestycji, a także zacząć wyświetlać konsumentom wysoce trafne reklamy. Na przykład, jeśli prowadzisz studio jogi, zasadniczo będziesz w stanie znaleźć każdego, kto uprawia jogę, i wysłać im swoje reklamy.

Chociaż ta funkcja może być w pewnym stopniu wykonywana przy użyciu tradycyjnych metod PPC (pay-per-click), nadal prowadzi to do wielu odpadów. W końcu firmy rzucają mnóstwo reklam do szerokiej publiczności i mają nadzieję na najlepsze. System BitClave byłby znacznie dokładniejszy.

bitclave

System BitClave wykorzystywałby formę wyszukiwania motywowanego, w którym ludzie widzieliby reklamy tylko wtedy, gdy mają deklarowane zainteresowanie ich wyświetleniem. W ten sposób nie tylko łatwiej jest dotrzeć do docelowych odbiorców firmy, ale są one również rozgrzane i znacznie bliżej dokonania zakupu..

Na przykład załóżmy, że szukasz nowego domu. Rozpoczynasz wyszukiwanie na platformie BitClave, a następnie zaczynasz widzieć ogłoszenia pośredników w handlu nieruchomościami, którzy spełniają Twoje kryteria. Nie tylko wyselekcjonowałbyś konkretne reklamy, ale także zarobiłbyś CAT, token BitClave, kiedy angażujesz się w te reklamy.

Ponieważ koszt zasadniczo sprzedaży jest znacznie niższy w systemie BitClave, firmy mogłyby wnieść większą wartość w postaci ofert próbnych, próbek i rabatów. Te zachęty otrzymałyby również wyższy wskaźnik odpowiedzi, dodatkowo wzmacniając relacje między przedsiębiorstwem a konsumentem.

bitclave aktywny ekosystem wyszukiwania

Wszystko to miałoby miejsce bez pośrednika będącego stroną trzecią, który czerpałby ogromne zyski z udziału procentowego w wydatkach na reklamę lub danych użytkowników. Ekosystem BitClave pomoże konsumentom zachować kontrolę nad swoimi danymi i da im możliwość ujawnienia danych osobowych firmom.

Konkurencja

BitClave dołącza do kilku innych tokenów opartych na mediach cyfrowych, próbując zmierzyć się z cyfrowym światem.

Sama branża reklamowa jest warta uwagi 550 miliardów dolarów, z Facebookiem i Google. Próba zmierzenia się z firmami takimi jak Google, Facebook, Microsoft i Baidu może wydawać się niezwykle ambitna, ale jest to powszechna uwaga w krypto-rewolucji.

Kiedy na chwilę oddalisz się od skupiania się wyłącznie na BitClave i uświadomisz sobie inne projekty w kosmosie, możesz zacząć widzieć iskry.

Steemit: Ta platforma chce zakłócić przestrzeń tworzenia treści, w której użytkownicy są motywowani wynagrodzeniem do pisania i angażowania się w treści Steemit.com.

NIETOPERZ: Podstawowy token uwagi również stara się poradzić sobie ze światem reklamy i oferuje platformę, na której użytkownicy są zwracani za ich uwagę podczas oglądania reklam, a wydawcy otrzymują większość przychodów z reklam bezpośrednio.

AdEx: Ta wymiana reklam oparta na łańcuchu bloków ma na celu zakłócenie krajobrazu reklamy online w celu zwalczania oszustw reklamowych, prywatności i zgody na otrzymywanie określonych wiadomości sponsorowanych.

Choć z technicznego punktu widzenia powyższe projekty można uznać za konkurencyjne, ich misją jest wykorzenienie obecnego krajobrazu reklamowego. Ponieważ Facebook i Google otrzymują 73% wszystkich dolarów na reklamy online, cele są jasne.

Zespół Bitclave

BitClave została założona w 2016 roku i ma siedzibę w Mountain View w Kalifornii. Żeby było jeszcze ciekawiej, działa poza głównym kampusem Google. Daje to BitClave możliwość rekrutacji wysokiego poziomu talentów z okolicznych obszarów.

zespół biteclave

Prezes jest Alex Bessonov. Bessonov ma doświadczenie w pracy z akceleratorami uruchamiania, a także jako inżynier oprogramowania w firmach Microsoft, eBay i Informatica.

CTO BitClave jest Patrick Tague. Tague ma doświadczenie w zabezpieczeniach mobilnych, wbudowanych i bezprzewodowych.

Historia handlu BitClave (CAT)

Pisanie tego artykułu sprawia, że ​​BitClave jest w całkiem interesującym miejscu. Projekt zebrał ostatnio 25 547 000 USD w udanym ICO, które trwało od listopada do grudnia. Obecnie jest notowana na kilku małych giełdach i odnotowała znaczny wzrost.

bitclave CMC

Kurs wymiany w momencie ICO wynosił około 0,07 USD / token i znacznie podskoczył w pierwszych kilku dniach na rynku.

Chociaż BitClave nie pojawił się jeszcze na niektórych większych giełdach, nadal wydaje się, że ma dużo miejsca na rozwój.

Końcowe przemyślenia

BitClave wchodzi obecnie w fazę post-ICO i jeśli jego ICO jest jakąkolwiek wskazówką, wygląda na to, że będzie nadal przyciągał uwagę społeczności kryptowalut.

interfejs bitclave

Sprawdź ich biały papier aby dowiedzieć się więcej o projekcie i jego miejscu w całym świecie mediów cyfrowych.

Sukces BitClave w najbliższym czasie będzie związany z jego zdolnością do powiększania bazy użytkowników i zademonstrowania dalszej użyteczności swojego tokena.

Podcast: Odtwórz w nowym oknie | Ściągnij

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me