W tym tygodniu w kryptowalutach – 9 lutego 2018 r

Trawa jest zawsze bardziej zielona po drugiej stronie kąpieli

Nazywanie tego dipem naprawdę nie oddaje tego sprawiedliwie. Nawet nazwanie tego, czego doświadczyliśmy w ciągu ostatniego miesiąca, korektą wydaje się być w złym humorze. Jak inaczej możemy usprawiedliwić ogólną kapitalizację rynkową kryptowalut z 834 miliardów dolarów w szczycie w styczniu do 282 miliardów dolarów w najniższym punkcie? Trzymając się żelaznymi rękami, oto jak.

Teraz nie wiemy, czy to już koniec, bez względu na to, jak bardzo modlimy się, aby najgorsze było za nami. To powiedziawszy, rynek wygląda zdrowiej niż w gorącej minucie, a 10 najlepszych uśmiechniętych na zielono jest czymś, za co należy być wdzięcznym.

Bitcoin: Bitcoin widział lepsze czasy, to na pewno, ale biorąc pod uwagę wszystkie rzeczy, radzi sobie całkiem nieźle. Cóż, technicznie nadal nie działa 2% od tego czasu w zeszłym tygodniu. Ale myślę, że wszyscy możemy się zgodzić, że 8400 USD to znacznie więcej niż dolny Bitcoin o wartości 6000 USD, który uderzył na początku tygodnia podczas wyprzedaży.

Ethereum: Wygląda na to, że wicemistrz rynku płynie dokładnie na tej samej łodzi co Bitcoin. Ethereum również nie działa 2% od punktu początkowego w zeszły piątek, obecnie z ceną 854 USD.

Marszczyć: Ripple przełamuje jednak schemat zestawu Bitcoin / Ethereum, ponieważ jest obecnie dostępny 6% od tego czasu w zeszłym tygodniu. Jest to w dużej mierze wynikiem pewnego wzrostu cen ostatniej nocy, który podniósł go do 0,90 USD.

top10

Wyróżnienia: Brak wyróżnień w tym tygodniu, ponieważ żadna moneta nie zrobiła wiele wartych uwagi (z wyjątkiem E-moneta, która jest przeładowywana na drugą pompę i zrzut w tygodniu 1855% w 24h). Nie, nie mamy żadnych uzasadnionych wyróżnień, ale raczej honorowy zbieg okoliczności. Jak u / steelflight84 wskazał na r / kryptowalutę na początku tego tygodnia Bitcoin, Ethereum i Ripple trzymały się blisko siebie podczas tegotygodniowego wyścigu spadkowego. Tak blisko, że ich ceny odzwierciedlały się wzajemnie potęgami 10.

Wiadomości krajowe:

Forbes daje entuzjastom szansę prześladowania swoich ulubionych grubych kotów z kryptowalut: Więc łodyga może być mocnym słowem. Niezależnie od tego Forbes opublikował pierwszych w historii „Najbogatszych ludzi w kryptowalutach”, odpowiednik „Światowej listy miliarderów” w gospodarce cyfrowej. Na szczycie listy znajdują się takie postacie, jak były dyrektor generalny Ripple, Chris Larsen i założyciel Binance, Changpeng Zhao.

Goldman

Świadectwo Senatu SEC / CFTC daje kryptowalutę (i nową maskotkę): Jay Clayton i Chris Giancarlo wystąpili we wtorek w Senacie o uregulowanie kwestii kryptowalut. Spotkanie zakończyło się pozytywnym akcentem, ponieważ prawodawcy wydawali się otwarci na kierunki działań sugerowane przez obu szefów SEC / CFTC. Dało to zarówno inwestorom, jak i entuzjastom iskierkę optymizmu co do przyszłości przestrzeni w czasie, gdy krach na rynku pozostawiał wielu w rozpaczy. Giancarlo, który nawet powiedział senatorom o cudach HODLing, opuścił spotkanie wyglądając trochę jak maskotka kryptosfery, a członkowie społeczności podziękowali mu za cheerleadowanie, zwiększając liczbę obserwujących na Twitterze z 5 do 28,5 tys. W mniej niż 48 godzin.

Bittrex podkręca temperaturę w Coinbase, chce dodać depozyty w USD: Najpierw Robinhood ogłosił, że otworzy handel kryptowalutami, a teraz Bittrex ogłosił, że zintegruje depozyty w USD, jednocześnie otwierając nowe konta, aby powitać nowych użytkowników. Czy Coinbase powinno się martwić? Podobnie jak Bitcoin, ma przewagę jako pierwszy gracz, ale zaczyna dostrzegać konkurencję wchodzącą na rynek fiat-to-crypto.

Po raz kolejny Goldman Sachs twierdzi, że większość monet wkrótce będzie bezwartościowa: Szef Global Investment Research Steve Strongin nie mówi, że wszystkie monety nie dadzą rady na dłuższą metę, ale mówi, że większość aktywów cyfrowych w ich obecnej formie jest bezwartościowa. Na rynku „kilku zwycięzców bierze większość” technologia blockchain przetrwa, podczas gdy „waluty, które nie przetrwają, najprawdopodobniej osiągną zero”.

gs

Firmy obsługujące karty kredytowe próbują zwalczyć wzrost kryptografii za pomocą zakazów zakupu: Duże banki, takie jak Bank of America i J.P. Morgan, zaczynają blokować zakupy na znanych giełdach kryptowalut, takich jak Coinbase. Chociaż rzeczniczka J.P. Morgana Mary Jane Rogers mówi, że ryzyko związane z kryptowalutami jest obecnie zbyt wysokie, zastanawiamy się, czy zakaz jest próbą walki z sukcesem i wzrostem konkurencji.

Możesz teraz kupić GPU do wydobywania kryptowalut na Amazon: Jeśli zastanawiałeś się, gdzie kupić swoją pierwszą platformę górniczą, nie szukaj dalej… Amazon oferuje teraz górnikom możliwość oceny własnego GPU poprzez sprzedaż od zewnętrznych dostawców. Jeśli szukasz okazji, możesz nawet kupić 6-pak zimnych, twardych GPU (to znaczy do czasu ich przegrzania). Ceny tych narzędzi gwałtownie wzrosły w ciągu ostatnich trzech miesięcy, przesuwając się z niskich 200 USD do prawie trzykrotności tej ceny.

Nastolatka z Ohio zostaje milionerem po zakupie kryptowalut z całkowitymi oszczędnościami na życie: „Pomyślałem:„ Wow, właśnie zrobiłem 10% zwrotu w jeden dzień. To szaleństwo ”- powiedział 18-letni Eddy Zillan w wywiadzie dla Business Insider. Zillan zaczął kupować kryptowaluty w młodym wieku 15 lat, 3 lata poniżej wieku wymaganego do otwarcia konta Coinbase. Ale to nie powstrzymało tego stosownego chłopaka przed przyłączeniem się do akcji, który teraz pobiera do 250 dolarów za godzinę za swoje usługi doradcze..

Kalifornijscy entuzjaści kryptowalut znajdują nowo odkrytą wolność w Puerto Rico: Mieszkając w budynku, który nazwali „Sol”, grupa Kalifornijczyków przeniosła się na wyspę karaibską nie ze względu na jej piękno, ale aby uniknąć podatków od zysków kapitałowych i podatków federalnych. Ich celem jest ustanowienie „kryptotopii” w sercu stolicy regionu, San Juan, a nawet mówią, że rząd zezwala im na założenie banku kryptowalutowego. Założyciel Halsey Minor mówi, że chociaż huragany, które zniszczyły Puerto Rico, były okropne, niskie koszty nieruchomości i firmy przenoszące swoją siedzibę do Puerto Rico to „dar niebios” na dłuższą metę.

Co nowego w CoinCentral?

Za kulisami giełd kryptowalut: Czy kiedykolwiek chciałeś dowiedzieć się więcej o tajemnicach i strategiach stosowanych przez wiodące giełdy na świecie? Tutaj podkreślamy niektóre spostrzeżenia zdobyte podczas konferencji Blockchain Connect 2018 w San Francisco.

Na wyścigi: Trwa konkurs na najpopularniejszą zdecentralizowaną giełdę, a my stworzyliśmy listę najpopularniejszych DEX-ów, abyś mógł wybrać miot.

Recenzja wymiany KuCoin: Jak platforma handlowa KuCoin wypada na tle konkurencji? Powiemy ci.

Nowa wizja NEO: The Moonshot: NEO DevCon zgromadził entuzjastów blockchain, deweloperów, inwestorów i przedsiębiorców z całego świata w intymne środowisko łączące informacje i entuzjazm. Dołącz do nas, aby dowiedzieć się więcej o tym, co przewiduje zespół NEO i dokąd zmierza w przyszłości.

Co to jest status (SNT) ?: Chcesz dowiedzieć się więcej o tym mobilnym kliencie, który na nowo wyobraził sobie sieć społecznościową? Nie szukaj dalej.

Co to jest Zilliqa ?: W tym przewodniku szczegółowo omówiono łańcuch bloków za pomocą rozwiązania o wysokiej skalowalności.

Co to jest MaidSafeCoin ?: Chociaż sieć SAFE jest wciąż w powijakach, jasne jest, że istnieje wiele możliwych korzyści, które mogą przynieść misja projektu. Dowiedz się więcej o tej przełomowej technologii z tego artykułu.

Przedstawienie branży kryptowalut: Tim Draper: Draper, wieloletni zwolennik Bitcoina i technologii blockchain, zwrócił szczególną uwagę na siebie i swoją aktywność w świecie kryptowalut. Dowiedz się więcej o tym inwestorze typu venture capital i wybitnej postaci w świecie blockchain w tej branży. Draper University uruchomił również Blockchain Intensive kurs dostosowany do spostrzeżeń Drapera i jego sieci.

Rozwój społeczności Blockchain był wielkim tematem na NEO DevCon: W tym artykule przyjrzymy się niektórym z największych tematów wyłaniających się z DevCon NEO pod względem rozwoju społeczności blockchain.

Co to jest księga mocy (POWR) ?: Wyobraź sobie świat bez polegania na dużych firmach użyteczności publicznej lub zagranicznych zasobach w zakresie całej energii potrzebnej do życia. Witaj przyszłości, poznaj Power Ledger.

Blockchain Connect 2018 Podsumowanie: 26 stycznia zespół CoinCentral miał przyjemność uczestniczyć w konferencji Blockchain Connect w San Francisco. Chociaż niemożliwe jest uwzględnienie wszystkich niesamowitych wydarzeń konferencyjnych, w tym podsumowaniu podkreślamy niektóre z wydarzeń, które naprawdę się wyróżniały.

Co to są akcje KuCoin (KCS) ?: A co, jeśli posiadanie 1 monety przyniesie Ci ponad 200 różnych monet każdego dnia? Witamy w KuCoin, najbardziej zaciekłym konkurentu Binance.

Co to jest Loopring?: To nie jest wymiana, ale jest stworzona do wymiany. Zobacz ten przewodnik, aby dowiedzieć się więcej o protokołach, dzięki którym Loopring jest naprawdę jedyną w swoim rodzaju platformą do zdecentralizowanej wymiany.

Jak zrobić Shitcoin: Od szybkiego chwytanie gotówki wyrównać oszustwa, wygląda na to, że obecnie wszyscy korzystają z dynamicznie rozwijającego się, ale nieuregulowanego rynku kryptowalut. Więc dlaczego nie miałbyś tego zrobić? (zastrzeżenie: zdecydowanie nie powinieneś).

SEC i CFTC przedstawiają argumenty za przepisami dotyczącymi kryptowalut przed Senatem: W rzeczywistości pieniądze zaczynają się tutaj, ponieważ rząd USA wzywa do wprowadzenia przepisów. Czy to krok we właściwym kierunku?

Min Kim mówi o zobowiązaniu ICON do edukacji, adopcji: Podczas tegorocznego pierwszego corocznego Blockchain Connect kilku z nas z Coin Central usiadło na rozmowie z Min Kim, członkiem Rady Fundacji ICON i Chief Strategy Officer w DAYLI Financial Group.

Wydobywanie Asic, GPU i CPU: Przed dokonaniem następnej transakcji lub inwestycji rozważ konsekwencje tego, czy twoja moneta wykorzystuje ASIC, GPU i procesory – to znaczy, jeśli jest to dowód pracy. Ale najpierw musisz poznać różnice między tymi procesami wyszukiwania.

Co to jest WanChain ?: Dowiedz się, dlaczego 2018 zapowiada się na wielki rok dla projektu WanChain.

Co to jest Electroneum ?: Mimo że nazwa Electroneum pochodzi od elektronu, trudno mówić negatywnie o jego przyszłości. W tym przewodniku dla początkujących odkrywamy wewnętrzne działanie Electorneum, które ma wstrząsnąć branżą blockchain w mgnieniu oka.

Wiadomości o kryptowalutach z całego świata

Bitcoin nie jest już ulubionym Darkweb: Jeśli chcesz zapłacić za nielegalne usługi w Internecie, możesz zwrócić się o pomoc do młodszego brata Bitcoina. Litecoin zdobył przychylność brudnego podbrzusza internetu. Według raportu Recorded Future, Litecoin jest akceptowany przez 30% dostawców Darkweb, a DASH i Bitcoin Cash zajmują odpowiednio drugie i trzecie miejsce.

UNICEF chce, abyś wydobywał Ethereum dla syryjskich dzieci: Według agencji Reuters, ponad 500 osób przystąpiło do inicjatywy „Zmieniacze gier”, aby wspierać dzieci z ogarniętego wojną kraju Syrii. W oświadczeniu UNICEF powiedział, że „poprzez wykorzystanie górnictwa stwarzamy szansę tym, którzy nie mogą jej dać lub nigdy nie mieli takiej okazji”. Projekt zebrał już ponad 1500 euro od jego uruchomienia 2 lutego.

uni

Chiny zakazują platform wymiany walut w celu zaprzestania handlu: Chiny próbują położyć kres ICO i handlowi kryptowalutami, jak stwierdzono w artykule Financial Times (stowarzyszonym z Ludowym Bankiem Chin). Podobnie jak amerykańskie firmy obsługujące karty kredytowe, które próbują powstrzymać zakupy kryptowalut ze względu na „ryzyko finansowe”, Chiny uważają, że aktywa cyfrowe są zbyt ryzykowne, aby mogły pozostać w obecnej formie. Pomimo wszystkich działań chińskiego rządu zmierzających do ograniczenia ryzyka, obywatele Chin szukają sposobów na kontynuowanie handlu.

W przeciwieństwie do Chin, Singapur wita kryptowalutę… „Na razie”: W poniedziałek wicepremier Singapuru Tharman Shanmugaratnam stwierdził, że „na razie charakter i skala handlu kryptowalutami w Singapurze nie stanowią zagrożenia dla bezpieczeństwa i integralności naszego systemu finansowego”. Zrelaksowane poglądy rządu Singapuru są zgodne z łagodnym podejściem Japonii do technologii blockchain, przy czym oba kraje dostrzegają ogromny potencjał kryptowaluty.

To nie jest hack: Binance wstrzymuje transakcje w celu konserwacji: Jedna z najpopularniejszych giełd kryptowalut na świecie, Binance, niedawno zawiesiła wypłaty i handel. Według Changpeng Zhao, CEO Binance, wystąpił problem z serwerami giełdy, który powodował, że dane nie były zsynchronizowane, ale zapewnił użytkowników, że wszystkie dane są bezpieczne. Usługi spadły 7 dnia i oczekuje się, że zostaną wznowione 9.

W innych wiadomościach pornografia jest teraz wykorzystywana do kopania kryptowalut: Zauważyłeś, że Twój komputer jest tak samo gorący i ciężki jak Ty po oddaniu się pewnym internetowym fantazjom? Jeśli tak, Twoje nawyki związane z pornografią mogą przynosić pieniądze komuś innemu. Ostatnie badanie przeprowadzone przez chińską firmę 360 Netlab, zajmującą się bezpieczeństwem, pokazuje, że 49% całego wyszukiwania w przeglądarkach pochodzi ze stron pornograficznych. Witryny te uruchamiają skrypty wydobywcze, które wykorzystują komputery odwiedzających do wydobywania różnych walut, jednocześnie zaspokajając swoje cielesne apetyty.

Rozporządzenia spoza agendy Europejskiego Banku Centralnego: Podczas gdy Stany Zjednoczone najwyraźniej otworzyły swoje drzwi na dyskusje regulacyjne, Europejski Bank Centralny nie jest gotowy, aby zarzucić ten temat. „Analizujemy tę kwestię z perspektywy regulacyjnej, jesteśmy gotowi do zrobienia czegoś, jeśli zajdzie taka potrzeba, ale jak dotąd nie jest to zbyt wysoko na naszej liście rzeczy do zrobienia” – powiedział CNBC przewodniczący Rady Nadzorczej EBC Daniele Nou wywiad.

W przypadku innych banków przejście do zakazu zakupów kryptowalut na kredyt: Rynki ucierpiały, a banki w Wielkiej Brytanii podążają śladami swoich braci po drugiej stronie stawu, aby zmniejszyć ryzyko. Loyds Banking Group Plc i Virgin Money zablokowały zakupy kryptowalut na swoich kartach kredytowych. W szczytowym okresie rozwoju kryptowalut pod koniec roku zakupy kartami kredytowymi stawały się coraz bardziej powszechne, a ruch ten ma uchronić klientów przed zadłużeniem się, gdy rynek zaczął spadać.

Korea Północna prawdopodobnie za hackowaniem monet, mówią urzędnicy Korei Południowej: Japońska giełda Coincheck została zhakowana dwa tygodnie temu, pozostawiając skradzioną kryptowalutę o wartości 530 milionów dolarów. Krajowa służba wywiadowcza Korei Południowej uważa, że ​​za atakiem mogła stać Korea Północna. Niestety nie jest to zbyt zaskakujące, ponieważ podejrzewa się, że Korea Północna stała za serią ataków Bithumb i Youbit, które miały miejsce w zeszłym roku.

hakerzy z Korei Północnej

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me