W tym tygodniu w kryptowalutach – 26 stycznia 2018 r

Czy można bezpiecznie wyjść ?: Cóż, z pewnością wyglądało na to, że zanurzenie zamieniało się w odbicie. Ale czy to było odbicie księżyca, czy odbicie martwego kota, tak naprawdę nie możemy powiedzieć. Tak czy inaczej, rynek jest o wiele zdrowszy niż po tym, jak stracił ponad 40% kapitalizacji rynkowej w zeszłym tygodniu, ale nadal stąpa po wodzie po tak wielu rękach, które wskoczyły na statek.

Bitcoin: Ole dziadek Bitcoin widział lepsze czasy, ale w chwili pisania tego tekstu jest o wiele zdrowszy niż w najniższym punkcie ostatniej korekty rynku (9500 $). W obecnej postaci BTC tatusia waha się na poziomie nieco powyżej 11 000 USD, co niestety jest niższe niż cena 13 000 USD, którą nosił krótko po korekcie, najwyższa od tamtej pory. Jednak BTC jest tylko na minusie 5% od ceny otwarcia w zeszły piątek i biorąc pod uwagę wszystko to całkiem nieźle.

Ethereum: Ethereum wydaje się być pozorem stabilności na rynku, który wciąż próbuje znaleźć oparcie. W minioną sobotę odbił się do 1160 USD, co oznacza wzrost po spadku, podobnie jak Bitcoin. Od tego czasu spadła, ale przy obecnej cenie 1050 USD tylko się zmieniła 1,8% od ceny z ostatniego piątku.

Marszczyć: Przykro nam, fani XRP, ale Ripple jest ostatni, a jego cena jest największym przegranym z całej paczki. Przy 1,23 dolara jest to ogromny spadek 24% od ceny wejścia do piątku ubiegłego tygodnia. Jego tydzień był niczym innym jak trendem spadkowym, osiągając najniższy poziom 1,16 dolara

Wyróżnienia: Mamy kilka nowych dodatków do pierwszej setki kapitalizacji rynkowej, które zasługują na uwagę. Jeden taki dodatek, IOStoken, jest już dostępny 140% od ostatniego piątku, na poziomie 0,096 dolara. Całkiem marnotrawny jak na token, który był notowany na CMC dopiero 16 stycznia.

Następnie wręczamy rekwizyty Cindicator. Po osiągnięciu najwyższego w historii poziomu 0,34 USD, spoczywa na wygodnym poziomie 0,27 USD 22% od swojej pozycji w zeszłym tygodniu.

w tym tygodniu

Popularne płatności Firm Stripe kończy obsługę Bitcoin: Stripe, jedna z największych platform płatności online dla firm, ogłosiła w środę zakończenie obsługi Bitcoin. Przy długich czasach transakcji i rosnących opłatach firma stwierdza, że ​​istnieje „mniej przypadków użycia, w których akceptowanie lub płacenie za pomocą Bitcoin ma sens”.

Ethereum otrzymuje „B” w pierwszych ocenach Weissa w zakresie kryptowalut: W środę Weiss Ratings opublikował listę około 80 kryptowalut od „A” (doskonała) do „E” (bardzo słaba). Ethereum otrzymało „B”, a Bitcoin „C”, przy czym żadna z listy nie otrzymała A lub wyższej. Według założyciela Martina D. Weissa „wiele kryptowalut jest mętnych, przesadzonych i podatnych na awarie. Rynek rozpaczliwie potrzebuje jasności, którą mogą zapewnić tylko solidne, bezstronne oceny ”.

klas

Coinbase grabie w $$$, a inwestorzy zewnętrzni chcą kawałka tortu: Mammoth Exchange Coinbase przyniósł 1 miliard dolarów przychodów w 2017 roku, o 66% więcej niż ich pierwotna prognoza przychodów wynosząca 600 milionów dolarów. Podczas gdy inwestorzy zewnętrzni wzywają firmę do wprowadzenia Coinbase na giełdę, spółka pozostanie prywatna. Z ponad 13 milionami użytkowników popularna giełda ma więcej użytkowników niż bank i firma brokerska Charles Schwab.

A propos Pie, sieć Lightning przeżyła swój „moment na pizzę”: Długo oczekiwana sieć Lightning Network jest już dostępna i została już wykorzystana w prawdziwym zakupie. Użytkownik Reddit btc_throwaway1337 opublikował na r / btc na początku tego tygodnia, że ​​użył sieci Bitcoin Lightning Network do zamówienia routera VPN od TorGuard. Ryzykowny biznes, który jako sieć, będąc w sieci głównej, wciąż ma pewne załamania, które wymaga naprawienia. W sekcji komentarzy pełnej fanfar i jubileuszu użytkownicy nie mogli nie porównać zakupu ze słynnym zakupem pizzy z 2010 roku, w którym Bitcoin zmienił właściciela i dokonał zakupu w świecie rzeczywistym po raz pierwszy w historii.

W Vermont kupowanie domu na Blockchain: Dzięki firmie z Palo Alto w Kalifornii mieszkańcy Vermont mogą rejestrować swoją dokumentację dotyczącą nieruchomości na blockchain. Firma Propy, Inc. ujawniła swój program pilotażowy na początku tego tygodnia, który ma na celu usprawnienie umów zakupu, rejestrów tytułu własności rządowej i dopasowywania kupujących / sprzedających. To tylko najnowsza z serii działań na rzecz nieruchomości przyjaznych dla blockchain w całych Stanach Zjednoczonych, ponieważ Miami i Nowy Jork widziały nieruchomości kupowane za kryptowaluty

To nie jest faza, zmienność giełdowa na poziomie mamy kieruje inwestorów na rynki kryptowalut: Okazuje się, że ludzie nie są zniechęceni dużą zmiennością i dzikimi fluktuacjami kryptowalut – wręcz przeciwnie. Bóle rozwojowe Crypto przyciągnęły inwestorów, którzy nie byli pod wrażeniem niewielkich wahań na giełdzie. Globalny strateg finansowy Deutsche Bank, Masao Muraki, twierdzi, że w miarę zmniejszania się zmienności na giełdzie można oczekiwać, że inwestorzy zwrócą się do Bitcoina i przyjaciół w celu uzyskania potencjalnie bardziej obiecujących zysków.

Czy ktoś potrzebuje czasu? CNBC Pundit mówi współpracownikowi, aby „wkurzył się” w telewizji na żywo: Zapaleni entuzjaści kryptowalut i inwestorzy prawdopodobnie zaczęli żałować głównego nurtu pokrycia kryptowalut. Ale przeglądając instytucjonalne FUD i czasami niedoinformowane opinie, można znaleźć kilka bryłek komedii. W odcinku CNBC Fast Money, który stał się serialem komediowym, Dan Nathan powiedział Richowi Rossowi, żeby się „wkurzył” po tym, jak Ross zakwestionował długoterminowe rozmowy Nathana. Sprawy stały się drażliwe, gdy Nathan nazwał Rossa „glibem” za nazwanie BTC kiepskim wyborem inwestycyjnym w 2017 r., Po czym Ross dokładnie przeanalizował wybory inwestycyjne Nathana, co skłoniło go do komentarza.

Aplikacja Robinhood Stock Trading, aby otworzyć opcje dla Bitcoin, Ethereum: Nie będzie okradaniem bogatych, ale Robinhood chce dać opcje kryptowaluty potrzebującym. Mobilna aplikacja inwestycyjna, kładąca nacisk na otwieranie możliwości inwestycyjnych dla przeciętnego joe, ogłosiła w czwartek, że otworzy pary Ethereum i Bitcoin dla klientów w Kalifornii, Massachusetts, Missouri, Montanie i New Hampshire. Z bazą użytkowników wynoszącą 78% tysiąclecia, Robinhood ma potencjał, aby przyciągnąć więcej młodych ludzi do swojej platformy 3 mln aktywnych traderów.

Co nowego w CoinCentral?

Opłaty za kryptowaluty i miękki widelec Litecoin: Nie musisz tracić pieniędzy. Dowiedz się, jak przestać przepłacać w opłatach transakcyjnych za kryptowaluty.

Co to jest EthLend ?: Dowiedz się, jak ten projekt pozbawia tradycyjne banki władzy i kontroli poprzez zdecentralizowane pożyczki.

Mobilna aplikacja handlowa Robinhood wita Crypto: Ta gigantyczna aplikacja do handlu akcjami właśnie otworzyła swoje drzwi do handlu kryptowalutami. Odważ się wejść?

Co to jest Binance Coin ?: Największa giełda kryptowalut na świecie szybko przeszła od zera do bohatera i na tym się nie kończy. Dowiedz się więcej o tym, jak ta moneta oszczędza handlowcom przed wysokimi opłatami transakcyjnymi.

Ujawniono oceny kryptowalut Weiss: Czy zaufałbyś jednej z najbardziej renomowanych, niezależnych agencji ratingowych na świecie? Niezależnie od tego, czy tak, czy nie, rzuć okiem na to, jak radziły sobie kryptowaluty na tej liście ocen, na której nikt nie dostaje A.

Kim jest Da Hongfei? Dowiedz się więcej o założycielu NEO i jego rewolucyjnej kryptowalucie, która tworzy fale na scenie kryptowalut

Na wyścigi: Sprawdź 4 monety rywalizujące o pierwsze miejsce w kryptowalutach

Co to jest CoinDash?: Dowiedz się, jak ta moneta może zmaksymalizować Twój potencjał handlowy, umożliwiając kopiowanie dokładnych ruchów wykonanych przez traderów.

3 łatwe narzędzia do planowania podatkowego dla inwestorów kryptowalutowych: Uniknij bólu głowy związanego z audytem i skorzystaj z narzędzi przedstawionych w tym przewodniku, aby nie zadzierać z IRS.

Co to jest GAZ?: Podobnie jak ryż do fasoli, GAS uzupełnia NEO i zasila inteligentne kontrakty i tokeny zbudowane na łańcuchu blokowym NEO.

Od gier do muzyki: Od zdigitalizowanych kulek futrzanych po grupę japońskich ukochanych w maskach luchadora, kryptowaluty zaczęły przenikać do przemysłu rozrywkowego.

Kongres USA próbuje zwalczać terroryzm finansowany przez kryptowaluty: Dowiedz się więcej o tym, dlaczego ta nowa ustawa antyterrorystyczna ma na celu kryptowaluty.

Jak zdobyć monety z Bitcoin Forks: Wybór należy do Ciebie – sprzedaj lub HODL. Odkryj dobre możliwości zarobienia dodatkowej gotówki, jednocześnie wspierając oryginalnego krypto-króla.

Co to jest sieć Kyber?: Dowiedz się, dlaczego Kyber zapewnia szybkość, bezpieczeństwo i płynność w procesie wymiany kryptowalut.

Co to jest LUXCoin (LUX)?: Wprowadzenie do tej hybrydowej kryptowaluty, która mogłaby znacząco wstrząsnąć światem tradycyjnych usług bankowych.

Wiadomości o kryptowalutach z całego świata

Wypłaty zamrożone po zniknięciu 723 milionów dolarów z japońskiej giełdy: Według prezesa Fundacji NEM Lon Wong, jedna z największych giełd Japonii, Coincheck, doświadczyła „największej kradzieży w historii świata”. Long kontynuował twierdzenie, że środki bezpieczeństwa stosowane przez Coincheck były „bardzo luźne”, co czyniło Coincheck łatwym celem dla cyberprzestępców.

coincheck hack

Nieporozumienia w rosyjskim rządzie wynikają z przepisów dotyczących kryptowalut: 25 stycznia rosyjskie Ministerstwo Finansów ujawniło ustawę regulującą aktywa cyfrowe, holistyczną próbę legislacyjną mającą na celu uwzględnienie kryptowalut, wydobycia, ICO, handlu i tym podobnych. Rosyjski Bank Centralny nie zgadza się z tym ustawodawstwem, ponieważ uważa, że ​​tokeny użytkowe – które według nich funkcjonują jako inwestycje finansowe, takie jak papiery wartościowe – powinny być dopuszczone do obrotu tylko. W ustawie było jasne, że wszystkie tokeny i monety są jednak aktywami finansowymi, a nie prawnym środkiem płatniczym, który można wykorzystać do płatności w kraju.

Korea Południowa zakazuje obcokrajowców i anonimowości, legalizuje wymiany: Według komentarze przez Financial Services Commission „ustanowienie systemu„ weryfikacji prawdziwych nazw rachunków wpłat i wypłat ”do rozliczenia zostanie zakończone do 30 stycznia 2018 r.”. Zasadniczo ruch ten zabrania obcokrajowcom handlu na giełdach i zmusza handlowców do posiadania rachunków bankowych zgodnych z ich nazwiskami.

anonimowy bitcoin

Biura OneCoin napadnięte przez bułgarską policję: Jak donosi Prokuratura Republiki Bułgarii, W zeszłym tygodniu bułgarska policja przejęła serwery „OneCoin” w wyniku szeregu zarzutów, że projekt został uznany za „schemat Ponzi”. OneCoin promował się jako kryptowaluta, dzięki której „płatności są łatwiejsze, szybsze i po niskich kosztach”, ale dzięki władzom nie jest już w stanie oszukać chętnych inwestorów fałszywymi obietnicami.

Hakerzy z Korei Północnej nadal hakują giełdy w Korei Południowej: Wydaje się, że Korea Północna nie jest zaniepokojona międzynarodową reprymendą, przeprowadzając ataki na giełdy kryptowalut w Korei Południowej. Uciekając z cennymi zasobami cyfrowymi, amerykańska firma zajmująca się cyberbezpieczeństwem Recorded Future twierdzi, że grupa Lazarus stoi za wieloma naruszeniami bezpieczeństwa. W zeszłym roku popularna giełda Bithumb straciła prawie 7 milionów dolarów na rzecz hakerów z Korei Północnej.

hakerzy z Korei Północnej

Indyjskie banki odbierają klientom dostęp do kryptowalut: Wielkie banki w Indiach nie chcą mieć nic wspólnego z Bitcoinem i walutami jego kuzynów, a to oznacza ograniczenie dostępu klientów. Jak dotąd Axis Bank, ICICI Bank, HDFC Bank, State Bank of India (SBI) i Yes Bank mają albo wszystkie zamknięte rachunki powiązane z giełdami kryptowalut, albo rządzą nimi. Biorąc swoją strategię z międzynarodowego podręcznika, zacytowali oszukańcze / podejrzane transakcje jako pretekst do podjęcia takich działań.

Na arenie międzynarodowej wezwanie do globalnej strategii w kierunku kryptowalut: Podczas gdy niektóre narody wolałyby całkowicie zignorować i ograniczyć wzrost kryptowalut, Międzynarodowy Fundusz Walutowy wolałby raczej zająć się tym tematem. Rzecznik finansowy ONZ wezwał społeczność międzynarodową do zjednoczenia się w celu dostosowania się do tego zjawiska. Rzecznik MFW Gerry Rice, że istnieje pilna potrzeba „międzynarodowej dyskusji i współpracy”, aby rządy nie ignorowały tego, co MFW uważa za aktywa seryjne kosztem ich ludności.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me