W tym tygodniu w kryptowalutach – 2 lutego 2018 r

Czy w pokoju jest lekarz, który powstrzyma krwawienie?

Archaiczna sztuka upuszczania krwi była powszechną praktyką medyczną stosowaną przez lekarzy od starożytnych Greków po europejskich chirurgów w XIX wieku. Zakładano, że humory (krew i inne płyny ustrojowe) niosą choroby i choroby, więc lekarze krwawili swoich chorych w nadziei na złagodzenie ich dolegliwości.

Cóż, rynek kryptowalut mocno krwawi w tej chwili i podobnie jak przestarzała praktyka, niewiele robi, aby poprawić sytuację – również daleko mu do humoru.

Bitcoin: Ten wielki facet widział lepsze dni. Dno nie spadło, ale zaczynamy się zastanawiać, gdzie jest dno, ponieważ Bitcoin spada do niższych poziomów wsparcia. Ciężki hitter Crypto spadł 18% od jego ceny w zeszły piątek, siedząc w przybliżeniu 9 000 $. Ponieważ wielu z nas siedziało wczoraj w łóżkach, Bitcoin opadł 7 800 $, niższy od styczniowej megakorekty i najniższy od drugiej połowy listopada.

Ethereum: Srebrny medalista Coin Market Cap faktycznie wyprzedza Bitcoina w tym tygodniu, nawet jeśli wciąż jest na minusie. Ethereum przegrało 8% wartości z ostatniego tygodnia, obecnie wyceniony na 950 $. Podobnie jak Bitcoin, zeszłej nocy gwałtownie spadł do ekstremalnych minimów, dotykając o godz 779 $ po raz pierwszy od pierwszego dnia Nowego Roku.

Marszczyć: Podobnie jak w zeszłym tygodniu, Ripple wypadł najgorszy z naszej trójki. Jest w dół 28% od wejścia w ostatni piątek z ceną wywoławczą wynoszącą 0,88 USD, i spadł do tak nisko jak 0,64 $ nocny.

znak lutego

Wyróżnienia: Pomimo powszechnej rzezi na rynku DigixDAO (319 $) jest w górę 28% w ciągu ostatnich 24 godzin i 23% w ciągu ostatniego tygodnia. Poza tym nic innego na rynku nie płynie dobrze pod prąd spadających cen.

Ponad milion ludzi dołącza do Robinhood, aby uzyskać darmowy handel kryptowalutami: Jednym z największych problemów związanych z handlem kryptowalutami są wysokie opłaty. Na przykład Coinbase pobiera 1,49% od wszystkich zleceń kupna / sprzedaży, co jest nieprzyzwoitą kwotą w porównaniu do 0,1% opłaty transakcyjnej Binance. Jednak nic nie przebije za darmo.

Major Exchange Huobi na otwarte biura w USA: Założona przez Chińczyków giełda Huobi patrzy na San Francisco w poszukiwaniu nowej lokalizacji biurowej. W oświadczeniu dla pracowników Coin Central, Cai Kailong, dyrektor ds. Strategii firmy Huobi, stwierdził: „Powodem, dla którego wybraliśmy Stany Zjednoczone jest to, że mają one ogromny rynek i dobrych instytucjonalnie inwestorów”.

Rubinowe wtorki, fałszywy Uber i strasznie planowane porwanie: Według Fortune.com, Louis Meza zwabił swoją ofiarę / współpracownika do Ubera, którego „zamówił” po kolacji w Ruby Tuesday na Times Square. W środku bandyta w samochodzie zażądał kluczy do mieszkania ofiary, ostatecznie kradnąc Ledger Nano S, który znalazł w środku. Jednak Meza popełnił fatalny błąd, przelewając fundusze w łatwy do prześledzenia sposób i nie zakładając maski podczas wchodzenia do budynku ofiary (który miał kamery monitorujące)..

Samsung rozpoczyna produkcję chipów do wydobywania kryptowalut: Jak donosi TechCrunch, Samsung produkuje chipy ASIC do wydobywania kryptowalut, takich jak Ethereum i Bitcoin. Rzecznik firmy powiedział gigantowi informacyjnemu: „Odlewnia Samsunga zajmuje się obecnie produkcją chipów do kopania kryptowalut. Jednak nie możemy ujawnić dalszych szczegółów dotyczących naszych klientów. ”

Mastercard cieszący się wzrostem zysków z zakupów kryptograficznych: Chociaż nie możesz użyć karty Mastercard do zakupu Big Maca za pomocą Bitcoin, możesz jej użyć do zakupu kryptowalut z witryn takich jak Coinbase. Chociaż te zakupy pomagają firmie obsługującej karty kredytowe, są one niewiarygodne w dłuższej perspektywie – twierdzi dyrektor finansowy Martina Hund-Mejean. „Zaledwie w zeszłym tygodniu – gdy niektóre ceny spadły – widzieliście już spowolnienie trendu” – powiedział Hund-Mejean o zakupach kryptowalut przy użyciu ich karty kredytowej.

Papa Zuck wyciąga wtyczkę z reklam kryptograficznych: W miniony wtorek Facebook zmienił swoją politykę reklamową, aby zakazać reklam związanych z kryptowalutami. Cytując ich „wprowadzające w błąd lub zwodnicze praktyki promocyjne” we wpisie na blogu na ten temat. Facebook chce odciąć oszustów od możliwości dotarcia do użytkowników platformy mediów społecznościowych.

Kupiłeś to, oni sprawdzają: Stare wiadomości to wciąż wiadomości, aw tym tygodniu główne i kryptograficzne media wykopały informacje o dwóch wezwaniach sądowych dostarczonych zarówno na giełdę Bitfinex, jak i na Tether. Wezwania pochodzą z 6 grudnia 2017 r. I dotyczą legalności Tether, popularnej alternatywnej monety „powiązanej” z walutami fiducjarnymi.

The Sherrif’s Back in Town: Texas rozkazuje AriseBank zaprzestać działalności: Organy regulacyjne Lone Star State kontynuowały swoje wysiłki, aby ujarzmić pozbawionych skrupułów aktorów z dzikiego zachodu kryptowalut. Pomogli usunąć BitConnect, teraz mają swoje strony ustawione na AriseBank, samozwańczym banku kryptograficznym z siedzibą w Teksasie. Urzędnicy w stanie twierdzą, że „[the] Cease & Postanowienie o zaniechaniu opierało się na ustaleniu komisarza, że ​​AriseBank naruszył rozdział 31 Kodeksu Finansowego Teksasu, używając terminu „bank” w swojej nazwie i materiałach marketingowych, aby sugerować, że prowadzi działalność bankową w tym stanie ”

Co nowego w CoinCentral?

 • Podatki od kryptowalut dla osób w pośpiechu: Musisz zapłacić podatki od zysków z kryptowaluty (bez wyjątków)! Zapoznaj się z tym krótkim przewodnikiem, który pomoże Ci uniknąć problemów z IRS.
 • Tezos in Turmoil: Co się dzieje, możesz zapytać? Pozew tu czy tam, trudności administracyjne i cały bałagan w walkach.
 • Co to jest Lightning Network ?: Jeśli kiedykolwiek handlowałeś Bitcoinem, być może cierpiałeś przez godzinne (lub w najgorszym przypadku przez cały dzień) czasy transakcji, sieć błyskawicy jest tutaj, aby Ci w tym pomóc.
 • Lightning Network jest tutaj: „Przyszłość właśnie dotarła do moich drzwi!” Przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się o pierwszym fizycznym zakupie za pośrednictwem Lightning Network.
 • Czym jest MediBloc?: Dowiedz się, jak ten stosunkowo nowy projekt blockchain może zrewolucjonizować branżę opieki zdrowotnej.
 • Co to jest sieć żądań?: Chociaż sieć Request Network stara się konkurować z PayPal jako światowy system płatniczy numer jeden, to jest o wiele więcej. Dowiedz się, dlaczego.
 • Co to jest zrzut kryptowaluty?: Czy zauważyłeś nieoczekiwany wzrost portfela kryptowalut i nie wiedziałeś, skąd pochodzą darmowe monety? Dowiedz się, dlaczego w tym artykule.
 • Co to jest Siacoin?: Dowiedz się, jak Sia zamierza konkurować z takimi scentralizowanymi starszymi konkurentami, jak DropBox, Amazon, Apple i Microsoft.
 • CoinCentral + NEO DevCon: Naszą podstawową filozofią jest dostarczanie naszym Czytelnikom badań i treści najwyższej jakości, dlatego aby pozyskać dla naszych czytelników informacje prosto ze źródła, mieliśmy okazję spotkać się i przeprowadzić wywiad z założycielami wielu innowacyjnych projektów w NEO ekosystem.
 • Co to jest Rentberry ?: Dowiedz się, jak ta technologia blockchain usprawni proces wynajmu zarówno dla najemców, jak i właścicieli.
 • Co to jest Cindicator?: Zapoznaj się z tym przewodnikiem dla początkujących po prognozowaniu w oparciu o inteligencję hybrydową, projektem mającym na celu „efektywne zarządzanie kapitałem inwestorów na tradycyjnych rynkach finansowych i kryptowalutach”.
 • Na wyścigi: Dowiedz się więcej o 5 projektach konkurujących o miano najlepszej platformy Dapps. Kto wyjdzie na szczyt?
 • Bitfinex i Tether wezwane przez amerykańskie organy regulacyjne: Czy Tether był oszustwem przez cały ten czas? Dowiedz się, dlaczego Bitfinex i Tether są pod ostrzałem.
 • Co to jest Ethos?: Dogłębne spojrzenie na monetę i sposób, w jaki ten projekt chce ułatwić każdemu posiadanie kryptowalut.
 • Co to jest Burstcoin?: Ponieważ Bitcoin jest krytykowany za marnowanie energii, Burst oferuje bardziej przyjazny dla środowiska sposób wydobywania i uruchamiania zdecentralizowanego łańcucha bloków. Dowiedz się więcej o interesującej technologii kryjącej się za tą przyjazną dla środowiska monetą.
 • Co to jest dowód zdolności?: Ten artykuł pomoże ci zdobyć większą wiedzę na temat dowodu na wydobywanie pojemności, czyli możliwości wykorzystania wolnego miejsca na dysku twardym do wydobywania darmowych monet.
 • Co to jest DigiByte?: Założona w 2014 roku, jest częścią starszej klasy projektów kryptowalut. Jednak pomimo swojego wieku i ciągłego rozwoju w ciągu ostatnich czterech lat, DigiByte jest nadal stosunkowo nieznany.
 • Czym są Atomic Swapy?: Wprowadzenie do tego, jak atomic swapy próbują uczynić handel bezpieczniejszym, bardziej wydajnym i pozbawionym zaufania.
 • Na wyścigi: To zacięty wyścig między tymi monetami. Dowiedz się więcej o 4 monetach konkurujących o najlepszą opcję prywatności kryptowalut.
 • NEO i Blockchain w Chinach: Na pozór wydaje się, że kryptowaluty i Chiny nie zawsze się dogadują… Tak czy inaczej, NEO nie ma zamiaru przerywać swojego ambitnego planu rozpowszechniania technologii blockchain w całych Chinach.
 • Czym jest QASH?: Dowiedz się więcej o tym, jak ta globalna firma kryptowalutowa radzi sobie z problemami z płynnością, które pojawiają się w wyniku inwestycji w kryptowaluty.
 • Co to jest Dentacoin?: Misją tego projektu blockchain jest udostępnienie wysokiej jakości opieki stomatologicznej niemal 80% światowej populacji bez niej. Zobacz, jak planuje to zrobić.
 • Co to są mgławice ?: Internet przyszłości? Spojrzenie na Nebulas, nowy „Google for Blockchain”, który oferuje znacznie więcej niż tylko wyszukiwarkę.

Wiadomości o kryptowalutach z całego świata

Stolica Tajwanu zbuduje „inteligentne miasto” dzięki partnerstwu IOTA: Miasto Tajpej nie może się doczekać korzyści dla swoich obywateli dzięki technologii blockchain i ostatecznie wybrało Fundację IOTA, aby pomóc miastu w realizacji jego celów technologicznych. Komisarz Departamentu Technologii Informacyjnych w rządzie miasta Tajpej Wei-bin Lee stwierdził, że „ponieważ miasto Tajpej zawsze myśli naprzód, a dzięki technologii IOTA, partnerstwo to jest strategicznym krokiem, który zapoczątkuje erę inteligentnych miast dla mieszkańców Tajpej. Witamy Fundację IOTA w Taipei City i cieszymy się, że możemy razem wyruszyć w przyszłość ”. Projekty w ramach partnerstwa są już realizowane.

Czy Bitcoin upadł w czasie rozmów na temat przepisów w Indiach?: W transkrypcja przez dziennik The Hindu, minister finansów Indii Arun Jaitley powiedział prawodawcom, że rząd Indii „nie uznaje kryptowaluty za prawny środek płatniczy lub monetę i podejmie wszelkie środki w celu wyeliminowania wykorzystywania tych krypto-aktywów”. Jednym z powodów tego nastawienia do kryptowalut ze strony ich rządu jest wykorzystywanie kryptowalut w działalności przestępczej, takiej jak pranie pieniędzy.

Duża europejska firma użyteczności publicznej odmawia sprzedaży energii odnawialnej firmom wydobywającym kryptowaluty: Włoska firma Enel powiedziała agencji Reuters w czwartek, że „nie ma żadnego interesu w sprzedaży energii” firmie Envion zajmującej się wydobywaniem kryptowalut. W raporcie Enel stwierdził, że „podjął wyraźną ścieżkę w kierunku dekarbonizacji i zrównoważonego rozwoju i postrzega intensywne wykorzystanie energii przeznaczonej do wydobywania kryptowalut jako niezrównoważoną praktykę, która nie pasuje do modelu biznesowego, który realizuje”.

Deutsche Bank ostrzega, że ​​inwestorzy zajmujący się kryptowalutami mogą doświadczyć „całkowitej straty”: Według Globalnego Szefa Głównego Biura Inwestycyjnego Markusa Muellera nadal dzieli nas pięć do dziesięciu lat od „wymaganego zarządzania” potrzebnego do uznania kryptowalut za klasę aktywów, co nastąpi dopiero po stworzeniu zaufania i bezpieczeństwa. Mueller nie rozumie urazy entuzjastów kryptowalut, którzy boją się rządowych regulacji, które mogą chronić inwestorów przed oszustwami i oszustwami w branży.

„Miękkie” rozporządzenie dotyczące kryptowalut w pracach dla Arabii Saudyjskiej: W wywiadzie dla Business Insider czołowy regulator finansowy powiedział zespołowi prasowemu, że nie ma zamiaru sparaliżować rynku kryptowalut; jednak przyglądają się temu uważnie. „Wciąż oceniamy, jaka powinna być nasza właściwa reakcja regulacyjna”, powiedział przewodniczący Urzędu ds. Rynków Kapitałowych Arabii Saudyjskiej Mohammed El-Kuwaiz. „Myślę, że wkrótce coś wymyślimy”.

Brytyjski oficjalny producent pieniędzy Royal Mint wprowadza na rynek kryptowaluty zabezpieczone złotem: Założona w 886 r. (1132 lata temu) brytyjska firma rządowa Royal Mint twierdzi, że jej moneta RMG zapewni bezpośrednią własność złota bez zajmowania się kosztami zarządzania lub przechowywania. Tym, co odróżnia tę kryptowalutę od innych, jest to, że jest ona zabezpieczona aktywami materialnymi, z 1 RMG na łańcuchu blokowym odpowiadającym 1 gramowi w skarbcu Royal Mint.

Raport Służby Celnej Korei Południowej: 600 mln USD w nielegalnym handlu kryptowalutami: W komunikacie prasowym z 31 stycznia koreańska służba celna skomentowała przepływ pieniędzy obywateli przez kantory wymiany walut, które są nielegalne w tym kraju. Wygląda na to, że obywatele Korei za pośrednictwem tych zagranicznych giełd przetworzyli około 637,5 miliarda wonów (~ 600 miliardów dolarów) na coś, co władze uważają za unikanie płacenia podatków, pranie pieniędzy i oszustwa.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me