Ciężki tydzień dla Ethereum

W ubiegłym tygodniu całkowita kapitalizacja rynkowa kryptowalut spadła 14,33%, głównie w wyniku odroczenia przez SEC decyzji w sprawie Bitcoin-ETF zaproponowanego przez CBOE, VanEck i SolidX.

W tym tygodniu na rynku kryptowalut spadł kolejny 5,7%, co nie jest tak złe, jeśli weźmie się pod uwagę gwałtowny spadek w środę, uderzanie wokół 189 666 000 000 $, jego najniższa kapitalizacja rynkowa od początku listopada 2017 r.

Bitcoin jest rzeczywiście aktywny 1,35% a jego ogólna dominacja na rynku jest do 52,31%, najwyższy przed przesunięciem 18 grudnia 2017 r.

Ethereum, dzieło Vitalika Buterina, upadło 16,90%, najniższy od początku listopada 2017 r.

Ripple nie działa 5,12%, i łącznie 91,46% w dół od rekordowego poziomu 4 stycznia 2018 r.

Bitcoin Cash i EOS nie działają 8,42% i 11,46% odpowiednio.

Krajowe wiadomości o kryptowalutach

Współzałożyciel Bitangels Slaps AT&T z procesem o wartości 224 milionów dolarów:

Michael Terpin, inwestor kryptowalutowy i współzałożyciel pierwszej grupy inwestorów aniołów skupiającej się na Crypto BitAngels, wydającej giganta telekomunikacyjnego AT&T z powodu hacków włączonych przez AT&Oszustwa związane z wymianą karty SIM. Terpin twierdzi, że stracił 24 miliony dolarów w kryptowalutach na rzecz hakerów i uważa, że ​​jego telefony zostały ujawnione przez AT&Pracownik (y) współpracujący z hakerami. Terpin domaga się również 200 milionów dolarów odszkodowania karnego. W skardze stwierdza się: „What AT&To było jak hotel, który dał złodziejowi z fałszywym dowodem osobistym klucz do pokoju i klucz do sejfu w pokoju, aby ukraść biżuterię z sejfu prawowitemu właścicielowi ”.

SEC Fines and Bans 76 Year Old Fraudulent Oil Założyciel ICO:

Amerykańska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) ogłosiła, że ​​podjęła działania przeciwko Davidowi Thompsonowi Laurence’owi i jego firmie poszukującej ropy i gazu Tomahawk Exploration LLC. David Thompson Laurence, 76-letni mieszkaniec Kalifornii, jest jedynym członkiem zarządzającym firmy.

Chociaż ICO nie udało się zebrać pieniędzy, SEC znalazła problem z tokenami wydanymi w ramach programu bounty sprzedaży tokenów i uważa je za papiery wartościowe. Laurence zgodził się na nakaz zaprzestania działalności, bar oficerski i dyrektorski, bar za pensa i karę w wysokości 30 000 USD.

Thompson rzekomo zawyżył prognozy dotyczące wydobycia ropy, którym zaprzeczyła wewnętrzna analiza jego własnej firmy w jego materiałach promocyjnych, i mylnie zasugerował, że jego firma ma dzierżawę miejsc odwiertów, podczas gdy tak się nie stało. Tomahawk twierdził również, że właściciele tokenów byliby w stanie zamienić tomahawkcoiny na akcje i potencjalnie zyskać na przewidywanej produkcji ropy naftowej i wtórnym handlu tokenami ”, twierdzi SEC.

Senat USA przyjrzy się efektywności energetycznej Blockchain:

Komisja Senatu ds. Energii i Zasobów Naturalnych ma spotkać się 21 sierpnia, aby omówić wpływ zwiększonego popytu na blockchain na ceny energii elektrycznej. Nie będą to jednak wszystkie negatywne pomruki. Będą również badać, jak blockchain może przynieść korzyści branży energetycznej. Będzie to pierwsze tego rodzaju przesłuchanie, które skupi się na blockchain i sektorze energetycznym.

Cleveland zostaje pierwszym partnerem miejskim Blockchain Research Institute:

Cleveland może być ostatnim w NFL, ale to miasto jest jednym z czołowych miejsc do przyjęcia blockchaina. W czwartek rano Blockchain Research Institute ogłosił partnerstwo z kapitałem Rock and Roll na spotkaniu partnerstwa Greater Cleveland. Obaj spotkali się w dużej mierze dzięki potentatowi samochodowemu Bernie’emu Moreno. Moreno ma nadzieję uczynić Cleveland centrum innowacji blockchain dzięki wysiłkowi nazwanemu „Blockland”.

SEC rozpoczyna dochodzenie w sprawie Riot Blockchain:

Pierwsza spółka notowana na NASDAQ, która koncentruje się wyłącznie na blockchain i firmach opartych na Bitcoin, Riot Blockchain Inc. ($ RIOT), ujawniła, że ​​Komisja Papierów Wartościowych i Giełd wszczęła dochodzenie, które może uniemożliwić właścicielom i akcjonariuszom sprzedaż akcji w ramach określonej rejestracji sprawozdania.

Riot Blockchain zaczął przyciągać wzrok w październiku 2017 roku, kiedy zmienił markę z Bioptix i ogłosił swój zwrot w świecie blockchain i kryptowalut. Po ogłoszeniu ceny akcji Riot Blockchain prawie się podwoiła. Riot Blockchain rozpoczął również serię przejęć i zakupów, w tym 11% udziałów w kanadyjskiej giełdzie kryptowalut Coinsquare oraz operację wydobywczą na amerykańskim środkowym zachodzie z 3000 Antminer S9 i 12 MW mocy.

Playboy pozywa globalne technologie Blockchain:

Wygląda na to, że zające nie są tak miękkie i milutkie, jak mogłoby się wydawać. Playboy Enterprises pozywa firmę inwestycyjną Global Blockchain Technologies za naruszenie umowy. Najwyraźniej Global Blockchain nie dotrzymał obietnicy stworzenia portfela cyfrowego, który byłby zintegrowany z witryną medialną Playboya Playboy.tv. Przedsiębiorstwo Heff twierdzi również, że firmie inwestycyjnej nie udało się przekazać znacznej części transakcji w wysokości 4 milionów dolarów.

Ohio prawnie rozpoznaje dane Blockchain:

Po latach osierocenia, dane blockchain są obecnie wdrażane w ramach prawnych Ohio. Ustawa, podpisana w zeszły piątek, uznaje dane przechowywane w łańcuchu bloków i za pośrednictwem inteligentnych umów jako zapisy elektroniczne. Ohio dołącza teraz do Arizony w klubie dla dzieci w Stanach, które legalnie uznaje dane przechowywane w łańcuchu bloków, podczas gdy Kalifornia wciąż pracuje.

co nowego w coincentral

Co to jest protokół kwadrantu (QUAD)? | Przewodnik dla początkujących – Dowiedz się o tym rynku źródeł danych, aby skuteczniej sprzedawać informacje konsumentom danych. Zespół stojący za tym uważa, że ​​jesteśmy u progu przyszłości opartej na danych i chcemy rozwiązać liczne problemy, które już widzą w branży.

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego rządy mają tendencję do znęcania się nad kryptowalutami? – Odkąd moda na kryptowaluty się przyjęła, rządy na całym świecie zmagały się z ich regulacją, zwłaszcza po eksplozji cen Bitcoin w zeszłym roku.

Waluta Satoshi: radzenie sobie z frakcjami Bitcoin – Obserwuj, jak badamy frakcje Bitcoin i wyjaśniamy, jak łatwo działa waluta Satoshi w porównaniu z codzienną gotówką.

Funkcje CoinCentral: Umieszczenie Ripple (XRP) w wersji próbnej | Rozcięcie najbardziej kontrowersyjnej monety Crypto – W związku z pogłoskami o przekupywaniu giełd za oferty i zażartym procesem z R3 łatwo zrozumieć, dlaczego tak wielu osobom projekt nie podoba się. Ale czy Ripple zasługuje na krytykę, którą otrzymuje?

5 oznak rosnącej innowacyjności Blockchain w Australii: Dom kangurów, koali, AC / DC i vegemite jest na dobrej drodze, aby stać się światowym liderem w przestrzeni blockchain. Oto co najmniej pięć oznak innowacyjności technologii blockchain w Australii w tej chwili.

Monitory kryptograficzne regulują Blockchain, aby wyciągnąć Twoje aktywa z ognia: Monitory kryptowalut działają jako czary regulacyjne w celu ustanowienia przepisów dotyczących kryptowalut, a to wynika z potrzeby ochrony inwestorów.

Kryptowaluta żyje i ma się dobrze: Nie słuchaj hejterów i przeciwników. Kryptowaluta żyje i ma się dobrze. Nigdzie się nie wybiera. Każdy rynek ma okresy hossy i niedźwiedzia. To naturalne i niezwykle zdrowe, że rynek koryguje się po ogromnej hossie. Witamy w aktualnym stanie kryptowalut około sierpnia 2018 roku.

Kim jest Ross Ulbricht? | Podróż do ciemnej sieci i kryptowaluty: Jedwabny Szlak był pionierskim projektem, który wykorzystywał podstawowe zdecentralizowane właściwości Bitcoina.

Zestaw narzędzi do kryptowaluty CoinCentral: Zapytaliśmy naszych czytelników i początkujących użytkowników kryptowalut o ich największe, palące pytania. Konsultowaliśmy się z ekspertami od kryptowalut w sprawie najlepszych źródeł informacji i najbardziej istotnych rzeczy, które każdy w kosmosie powinien wiedzieć. Zrobiliśmy własne badania na podstawie osobistych doświadczeń i spakowaliśmy wszystko w przyjazny dla czytelnika przewodnik za jedyne 7 USD.

Wiadomości o kryptowalutach z całego świata

Arabia Saudyjska zakazuje Bitcoinów:

Królestwo Arabii Saudyjskiej za pośrednictwem Saudyjskiego Urzędu Monetarnego oświadczyło, że kryptowaluty, takie jak Bitcoin, są nielegalne w Arabii Saudyjskiej w celu „ochrony podmiotów przed nimi” przed „negatywnymi konsekwencjami” i „wysokim ryzykiem” związanym z walutami cyfrowymi. Saudyjski Urząd Monetarny jest bankiem centralnym królestwa i jest odpowiedzialny za regulację i emisję Rialu, nadzorowanie banków i giełd zagranicznych oraz monitorowanie i ochronę krajowego systemu finansowego..

SAMA skomentował: „Komisja zapewniła, że ​​wirtualna waluta, w tym między innymi Bitcoiny, jest nielegalna w królestwie i żadne strony ani osoby nie mają licencji na takie praktyki. Komitet ostrzega wszystkich obywateli i mieszkańców przed dryfowaniem po takiej iluzji i programie wzbogacenia się ze względu na wysokie ryzyko regulacyjne, bezpieczeństwa i rynkowe, nie wspominając o podpisywaniu fikcyjnych umów i przekazywaniu funduszy nieznanym odbiorcom / podmiotom / stronom. ”

UEFA rozprowadza bilety na Superpuchar przez Blockchain:

Radujcie się, fani sportu. Bilety oparte na Blockchain mogą wkrótce stać się nową normą. UEFA od początku roku testuje system blockchain do sprzedaży biletów mobilnych. Jak dotąd wszystko szło gładko. Tak bardzo, że organizacja poczuła się komfortowo, rozszerzając dystrybucję systemu blockchain na Superpuchar w tym tygodniu. Bilety na blockchain zmniejszają ryzyko fałszywych biletów i pomagają zmniejszyć marżę sprzedaży na rynku wtórnym. UEFA oświadczyła, że ​​nadal będzie wykorzystywać blockchain do przodu.

Korea Południowa stawia na Blockchain:

Korea Południowa podwaja swoją technologię. Ministerstwo Gospodarki i Finansów ujawniło w tym tygodniu, że rząd przeznaczył 1 bilion wonów (~ 880 mln USD) na innowacje technologiczne w 2019 r. Wydatki technologiczne zostaną poniesione w obszarach związanych z Big Data, AI i oczywiście blockchain. 1 bilion wygranych alokacji to 80-procentowy wzrost w stosunku do wydatków w 2018 roku.

Iran daje nam obejście, rozwijanie własnego krypto:

Chcąc ominąć sankcje USA, Iran ogłosił plany opracowania własnej krajowej kryptowaluty. Ogłoszenie jest najwyraźniej odpowiedzią na oświadczenie prezydenta Trumpa, że ​​Stany Zjednoczone wycofają się z irańskiego porozumienia nuklearnego. Gospodarka irańska była co najwyżej chwiejna w ciągu ostatnich kilku lat, co spowodowało, że wielu Irańczyków szukało aktywów zewnętrznych, takich jak Bitcoin, aby zachować wartość. Wygląda na to, że irański rząd ma nadzieję zatrzymać kapitał w kraju poprzez uruchomienie kryptowaluty.

Rząd Wielkiej Brytanii przygotowuje się do inteligentnych umów w prawie:

Rząd brytyjski dokłada wszelkich starań, aby dotrzymać kroku czasom i trzymać brytyjskie prawo w zgodzie z nowoczesną technologią. Brytyjska Komisja Prawna ujawniła w swoim rocznym raporcie, że ramy prawne dotyczące inteligentnych kontraktów są w trakcie opracowywania.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me