W tym tygodniu w kryptowalutach – 16 marca 2018 r

Dip, You Dip, My Dip

Właśnie wtedy, gdy myśleliśmy, że wyszliśmy z dziury, rynek kryptowalut wrzuca nas z powrotem. Ceny są w stałym trendzie spadkowym, odkąd całkowita kapitalizacja rynkowa kryptowalut odzyskała pozytywną pozycję w połowie ubiegłego miesiąca. 17 lutego kapitalizacja rynku wyniosła 519 miliardów dolarów. Teraz jest wyceniany na 336 miliardów dolarów, a 35% spadek na miesiąc i 7% spadek w tygodniu.

Może to być sezon podatkowy dla obywateli USA, może to być FUD Google zakazującego reklam związanych z kryptowalutami. Niezależnie od katalizatora, rynek jest obecnie niedźwiedzi klasy A i zastanawiamy się, czy to ciągłe werberacje lutowego krachu.

Bitcoin: Przy cenie około 8500 USD, Bitcoin spadł o 5,5% od zeszłego tygodnia. Jasne, nie jest to druzgocący spadek, ale nadal nie jest to rodzaj akcji cenowej, którą chcesz zobaczyć.

Ethereum: Srebrny pretendent Crypto ma niewiele do zdobycia w tym tygodniu. W porównaniu z Bitcoinem, Ethereum ma podwójne kłopoty, z 11% stratą tygodniową przy obecnej cenie 619 USD.

Marszczyć: Numer trzy na naszej liście jest w najgorszym stanie spośród swoich rówieśników, ponieważ Ripple spadł o 12% w ciągu tygodnia, przy 0,70 USD za XRP.

Wykresy rynku kryptowalut 16 marca

Wiadomości krajowe

Crypto trafia do Kongresu – tym razem Izba Reprezentantów: Izba Reprezentantów Stanów Zjednoczonych przeprowadziła formalne przesłuchanie w sprawie kryptowalut w środę w tym tygodniu. Nadzorowani przez podkomisję Rynków Kapitałowych, Papierów Wartościowych i Inwestycji, naukowcy i liderzy branżowi przekazali informacje o kryptowalutach do ustawodawców amerykańskich, w tym lidera Kongresu Blockchain Caucus, Toma Emmera. Spotkanie posłużyło jako podkład dla członków kongresu nieświadomych statusu regulacyjnego kryptowalut, ze szczególnym uwzględnieniem ICO.

Ryzyko zabezpieczające? SEC Sondy Fundusze zabezpieczające kryptowalutę: Wiemy o wołowinie SEC z ICO, ale teraz amerykańska agencja regulacyjna szuka kryptowalut. Aby chronić interesy konsumentów, SEC zażądała informacji dotyczących między innymi zabezpieczeń funduszy, modeli cenowych i zgodności, a niektóre fundusze najwyraźniej otrzymały nawet wezwania z wydziału egzekwowania SEC.

Ustawodawcy z Tennessee naciskają na sprzeczne rachunki za kryptowaluty, Blockchain: Na dobre lub na złe, sytuacja kryptowalut nagrzewa się na południu. Zarówno Izba Stanu Tennessee, jak i Senat opracowują przepisy, które zakazują inwestycji funduszy emerytalnych w kryptowaluty, ale mają również rachunki na stole, które zatwierdzałyby „upoważnienie prawne do korzystania z technologii Blockchain i inteligentnych kontraktów w przeprowadzaniu transakcji elektronicznych” i „[ protect] prawa własności niektórych informacji zabezpieczonych technologią Blockchain. ” Wersje obu projektów przeszły do ​​Senatu, podczas gdy Izba nie przeprowadziła jeszcze głosowania nad ich wersjami.

Panoramę Nashville

Niespodzianka, niespodzianka: żetony użytkowe oferują użyteczność jako nową klasę aktywów, zgodnie z ustawodawstwem Wyoming: Wbrew federalnym organom regulacyjnym, które w ostatnich miesiącach wydają się być uwięzione w wojnie o wpływy z powodu klasyfikacji prawnej kryptowalut, Wyoming pomaga kryptowalutom wytyczyć własną ścieżkę. Ustawa Wyoming House Bill 70 została podpisana w tym tygodniu jako pierwsza ustawa na świecie uznająca kryptowaluty za własną unikalną klasę aktywów. Caitlin Long, współzałożycielka Wyoming Blockchain Coalition, ma nadzieję, że przełomowe prawodawstwo „[ustanowi] przykład tego, jak mogłoby to stać się standardem w prawie federalnym”.

Circle Invest jest teraz dostępny dla obywateli USA w 46 krajach: Rok 2018 zapowiada się jako aktywny rok dla firmy Circle skupionej na blockchainie. Miesiąc po przejęciu Poloniex Exchange przez organizację, zespół ogłosił, że otworzy swoją nową platformę do inwestowania w kryptowaluty Circle Invest w celu „wczesnego dostępu” dla obywateli USA w każdym stanie poza Minnesotą, Hawajami, Wyoming i Nowym Jorkiem ( które spodziewają się dodać „wkrótce”).

Petro nadal zbiera dezaprobatę ze strony ustawodawców: Jeśli współczesny dyktator zdecyduje się jechać pociągiem kryptograficznym, nie zdziw się, gdy reszta świata politycznego się z tym nie zgadza. Wcześniej w tym tygodniu senator stanu Floryda Bill Nelson wysłał list do Sekretarza Skarbu Stevena Mnuchina w sprawie ICO Wenezueli dla petro, jej sponsorowanej przez państwo kryptowaluty. Nelson wraz z innymi politykami międzynarodowymi obawia się, że prezydent Wenezueli Nicolas Maduro wykorzysta fundusze ICO, aby uniknąć sankcji i sfinansować swój reżim.

Nicolas Maduro i Bitcoin

Nowy rachunek może przekręcić żetony seksu: Według kilku profesjonalistów z branży, zarówno z branży dla dorosłych, jak i ze sfery kryptograficznej, dwa nowe ustawy przepychane przez Kongres mogą oznaczać kłopoty dla kryptowalut, których celem jest legalna praca seksualna. Rachunki w pakiecie, Ustawa o zwalczaniu handlu seksualnego w Internecie i Przestań włączać ustawę o handlu ludźmi (W skrócie FOSTA-SESTA) może „stanowić problem dla każdego, kto zajmuje się jakąkolwiek prostytucją”, uważa współzałożycielka Spankchain, Janith Griffith, ponieważ „[producenci] mogą mieć kłopoty z powodu„ promowania prostytucji ”[i] może to również potencjalnie spowodować problem dla posiadaczy tokenów. ”

Winklevoss Twins chcą wyeliminować oszustwa kryptograficzne z organizacją samoregulującą: Cameron i Tyler Winklevoss poradzili sobie dobrze dla niektórych facetów, którzy prawdopodobnie mieli wykopany spod spodu pomysł na Facebooka. (Nie) sławny duet stał się pionierem branży w świecie blockchain dzięki Gemini Exchange. Teraz wykorzystują swoje wpływy, aby zaproponować organ samoregulacyjny dla giełd w USA. Plik Stowarzyszenie Virtual Commodity uważają, że pomogłyby w poprawie bezpieczeństwa, przejrzystości i standardów zarządzania we wszystkich obszarach wymiany.

Co nowego w CoinCentral?

Jak czytać oficjalny dokument dotyczący kryptowalut: Tak, białe księgi często mogą wydawać się polem minowym technicznego żargonu i boleśnie abstrakcyjnych pojęć, ale jeśli inwestujesz w projekt, ważne jest, aby dowiedzieć się, o co chodzi – i czy jest lepszy sposób niż prosto z pyska konia?

Co to jest metal (MTL)? Przewodnik dla początkujących: Dowiedz się więcej o tym, w jaki sposób zespół Metal chce przyspieszyć adopcję dzięki dostępnemu, wszechstronnemu rozwiązaniu portfelowemu dla wszystkich Twoich potrzeb kryptograficznych.

Co to jest World Wifi / WeToken (WT)? Przewodnik dla początkujących: World Wi-Fi to projekt blockchain, który tokenizuje dostęp do prywatnych routerów bezprzewodowych.

Ten klub ze striptizem w Vegas pozwala płacić za tańce w krypto: Masz wadę do hazardu na magicznych pieniądzach internetowych i seksie? Świetny. Teraz możesz karmić swoje lubieżne skłonności swoim stosem kryptowalut w Legends Room w Las Vegas.

Co to jest wosk ?: WAX, skrót od Worldwide Asset eXchange, to globalny zdecentralizowany rynek wirtualnych zasobów gier wideo.

Podkomitet House organizuje pierwsze przesłuchanie w sprawie kryptowalut, ICO: Amerykańska Izba Reprezentantów w końcu wysłuchała wschodzącego rynku kryptowalut w minioną środę.

Rozwiązania kryptowalutowe wspomagające branżę garnków w jej rosnących bólach: czym są i co mogą zrobić: Oboje prawdopodobnie wywołaliby dezaprobatę ze strony ojca twojej dziewczyny, więc dlaczego nie mieliby iść razem?

Poznaj Alexandrę Prodromos, siłę napędową Chicago’s Rise jako wiodące centrum Blockchain: Czasami branża blockchain jest krytykowana za to, że nie obejmuje wystarczającej liczby kobiet, podczas gdy innym razem kobiety, które są w branży, należą do jej najbardziej wpływowych członków.

Binance uruchomi własny Blockchain dla Exchange, token BNB: Jakby w odpowiedzi na atak phishingowy API na niektórych swoich użytkowników, Binance podnosi stawkę, rozwijając własny łańcuch bloków.

Słyszałeś o ICO, ale co z inwestycjami Venture Capital w Crypto: To stara psia sztuczka, ale całkiem nieźle radzi sobie z grupą ICO, które rzucają wyzwanie jej murawie.

Co to jest Golem (GNT)? Przewodnik dla początkujących: Wyobraź sobie globalny superkomputer oparty na technologii blockchain. Skoro już masz pomysł, zapoznaj się z naszym przewodnikiem, aby dowiedzieć się więcej.

Co to jest DDEX? Zdecentralizowana wymiana cyfrowa: DDEX umożliwia handel kryptowalutami z portfela do portfela. Wielką zaletą giełdy DDEX jest to, że możesz bezpiecznie handlować tokenami bez konieczności otwierania konta i udostępniania swojego imienia i nazwiska, adresu i innych danych osobowych.

Lighting Labs wypuszcza pierwszą wersję beta Mainnet, ujawnia finansowanie nasion: Lightning Labs właśnie wydało swoją wersję Lightning Network Beta, a ta wersja zawierała worek z upominkami inwestorów początkowych dla dalszego rozwoju technologii.

Loom Network wprowadza rozwiązanie do skalowania Ethereum: W tym tygodniu, Firma Loom Network wdrożyła rozwiązanie do skalowania dApp w środowisku produkcyjnym wraz z witryną testową – DelegateCall.

Które miasto będzie stolicą technologii Blockchain ?: Istnieje kilka miast rywalizujących o blockchain do następnej Doliny Krzemowej, ale które wygrywają?

Pełne węzły Bitcoin: czym są i jak je skonfigurować: Węzły te obsługują łańcuch bloków Bitcoin, a jeśli potrafisz wytrzymać krzywą uczenia się, aby go skonfigurować, możesz odegrać własną rolę w zdecentralizowanej rewolucji jako właściciel węzła.

Blockchain szturmuje świat Freelance: sześć start-upów do obejrzenia: Wraz z rozwojem technologii, freelancing stał się bardziej realną alternatywą dla tradycyjnych ścieżek kariery, a kryptowaluty zamierzają uczynić to jeszcze bardziej.

Estońska rezydencja elektroniczna i zarządzanie Blockchain, wyjaśnienie: Program E-Residency pozwala każdemu na całym świecie przyczynić się do powstania firmy w Estonii lub rozpocząć ją w Estonii, co jest odpowiednim uzupełnieniem zdecentralizowanej przyszłej kryptowaluty..

Wiadomości o kryptowalutach z całego świata

Beanie Babies, Chicken McNuggets i Hazard: John Oliver mówi o krypto: W swoim segmencie telewizyjnym Last Week Tonight John Oliver poruszył temat blockchain w swoim typowym sardonicznym stylu. Od żrących do wręcz protekcjonalnych uwag porównał inwestowanie na rynku do hazardu, śmiał się z porównań blockchain do bryłek kurczaka, wyciągnął odwieczne porównanie Beanie Babies, a nawet mówił o EOS. Przede wszystkim pojedyncza wiadomość przeniknęła do jego segmentu: inwestorzy strzeżcie się i stąpajcie ostrożnie.

Przedstawiamy Binance Chain, kolejny krok w Crypto Journey Binance: Zgadza się – Binance pracuje nad uruchomieniem własnego łańcucha bloków. Wymiana upubliczniła rozwój wydarzeń w poście na blogu w ten wtorek, bez ustalonej daty, kiedy zespół planuje udostępnić łańcuch na żywo. Ten ruch wydaje się być odpowiedzią na niedawny hack API, którego doświadczyli użytkownicy Binance, a wśród migracji monety BNB do nowego łańcucha blokowego daje wrażenie, że giełda może przechodzić do modelu zdecentralizowanego.

Binance rozwijało się zbyt szybko i zbyt zajęte, by zacząć cokolwiek innego. Więc jedyne, co możemy zrobić, to po prostu uruchomić jeszcze jeden Binance. https://t.co/r5RjPNyrDq

– CZ (nie oddaje kryptowalut) (@cz_binance) 13 marca 2018 r

Korea Południowa się rozjaśnia, daje ICO zielone światło: Rząd Korei Południowej podejmuje kroki w celu zniesienia zakazu krajowych ICO. Pod koniec ubiegłego roku południowokoreańscy urzędnicy zdelegalizowali ICO z obawy przed ryzykiem dla inwestorów i oszustwami, ale według cytowanego urzędnika rządowego w lokalnych serwisach informacyjnych „[władze] finansowe rozmawiały z krajową agencją podatkową, ministerstwem sprawiedliwości i inne odpowiednie urzędy rządowe na temat planu dopuszczenia ICO w Korei, gdy zostaną spełnione określone warunki ”.

Tajlandzka SEC ma wydać plan gry dotyczący przepisów dotyczących kryptowalut: Rząd Tajlandii planuje wydać formalne przepisy dotyczące nadzorowania branży kryptowalut, ujawniły raporty z początku tego tygodnia. Rząd ma nadzieję, że ustawodawstwo ograniczy oszustwa i pranie pieniędzy w ich ojczyźnie, a także ustanowi oficjalne ramy opodatkowania kryptowalut. Regulamin ma zostać wydany pod koniec miesiąca.

Najpierw Facebook, teraz Google: reklamy kryptograficzne wkrótce zostaną zablokowane w usługach Google: Jeden z władców internetu blokuje przepływ reklam związanych z kryptowalutami w swoich usługach i platformach. Google przestanie wyświetlać w czerwcu wszystko, co dotyczy kryptowalut, „w tym między innymi pierwsze oferty monet, giełdy kryptowalut, portfele kryptowalut i porady dotyczące handlu kryptowalutami”.

Izrael mówi Crypto nie w indeksach giełdowych Tel Awiwu: Formalny ogłoszenie Izraelskie władze ds. Bezpieczeństwa wskazują, że rząd Izraela wykluczy wszelkie firmy związane z kryptowalutą / blockchainem z indeksów na giełdzie w Tel Awiwie. Dlatego każda instytucja finansowa, która handluje, wydobywa lub inwestuje w kryptowaluty, nie może wystawić indeksu na giełdzie, ale akcje takich firm nadal kwalifikują się na giełdzie.

Jeruzalem, Izrael

Rząd Korei Południowej nalotuje trzy wymiany w związku z podejrzeniami o defraudację: Według lokalnych raportów, niektórzy pozbawieni skrupułów operatorzy giełd z Korei Południowej wpadli pod oficjalny nadzór. Podejrzani są oskarżeni o sprzeniewierzenie funduszy klientów, a Prokuratura Południowego Okręgu w Seulu zajęła telefony komórkowe, dyski twarde i twarde dokumenty w celu uzyskania dowodów potwierdzających te podejrzenia.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me