W tym tygodniu w kryptowalutach – 16 lutego 2018 r

Kup mi schody do nieba

Rzeczy idą w górę, ludzie – w przenośni i dosłownie. Akcja cenowa wykazuje stały trend wzrostowy, odkąd ceny spadły do ​​najniższego poziomu od listopada 2017 r. 6 lutego ogólna kapitalizacja rynkowa kryptowalut spadła do 276 mld $, spadł z 834 miliardów dolarów do rekordowego poziomu w styczniu.

W czasie prasy rynek zyskał 200 miliardów dolarów w porównaniu z najniższym wynikiem po hossie na poziomie 482 miliardów dolarów, a to oznacza, że ​​wszystkie aktywa radzą sobie lepiej niż przez cały miesiąc.

Bitcoin: Na czele grupy odzyskującej się jest złoty chłopiec kryptowalut. Bitcoin kosztuje obecnie 10 120 USD, czyli zdrowy 17% wspiąć się z 8400 $, które siedziało w ostatni piątek.

Ethereum: Biorąc wszystko pod uwagę, Ethereum również doświadczył pozytywnych zmian cenowych, choć był to bardziej konserwatywny wzrost niż w przypadku Bitcoina. Z ceną 937 USD Ethereum jest w górę 9% z 847 dolarów, które pojawiły się w zeszłym tygodniu.

Marszczyć: Ripple bierze w tym tygodniu tort, aby uzyskać najlepszą wydajność spośród trzech najlepszych. Moneta bankiera ma cenę wywoławczą 1,14 dolara w momencie pisania, co oznacza 21% wzrosła z 0,90 USD w zeszłym tygodniu.

10 najlepszych cen kryptowaluty 16.02.18

Wiadomości krajowe

CFTC jest na fali, ponieważ prowadzi własne przesłuchanie na temat walut, proponuje podkomitety: Tydzień przed zeznaniami Senatu SEC / CFTC, Komitet Doradczy ds. Technologii CFTC odbył publiczne spotkanie na temat kryptowalut i technologii blockchain. Spotkanie obejmowało dyskusje na temat potencjału blockchain i potrzeby zaostrzenia regulacji dla rynku kryptowalut, a komitet jednogłośnie głosował za utworzeniem dwóch nowych podkomitetów do zajęcia się tymi obszarami.

BitConnect w kraju pozwów: Trzeci pozew został złożony na Florydzie przeciwko BitConnect w tym tygodniu, zwiększając całkowitą liczbę pozwów do pięciu w całym kraju. Odkąd BitConnect zamknął swoje podwoje w styczniu, użytkownicy skorzystali z okazji, by pozwać platformę pożyczkową za sprzedaż niezarejestrowanych papierów wartościowych. Aha, i to ostatnie oświadczenie otwierające pozew porównuje donkiszotyczne obietnice inwestycyjne BitConnect z fantazmami Alicji w Krainie Czarów – z tym z pewnością wpadliśmy w króliczą norę, ponieważ nawet sala sądowa obróciła się w stronę surrealistycznego.

pozew bitconnect

Firma Microsoft szuka możliwości identyfikatora w łańcuchu bloków: W post na blogu, Microsoft stwierdził, że zaczyna rozważać potencjał wykorzystania łańcucha bloków do zdecentralizowanych tożsamości dzięki aplikacji Microsoft Authenticator. „Niektóre publiczne łańcuchy bloków (bitcoin, ethereum, litecoin, by wymienić tylko kilka wybranych) stanowią solidną podstawę do zakorzenienia DID, rejestrowania operacji DPKI i zakotwiczania poświadczeń” – napisał w oficjalnym komunikacie pracownik działu identyfikatorów Microsoft, Ankur Patel.

Praktycznie nikt nie zgłasza zysków kryptograficznych do IRS: 0,04% obywateli USA, którzy używają Credit Karma do płacenia podatków, zgłosiło transakcje kryptowalutowe w swoich zeznaniach podatkowych. Nawet podczas gdy 57% z 2000 osób ankietowanych w raporcie Credit Karma wskazało, że osiągnęło zyski z inwestycji w kryptowaluty, tylko 100 z 250 000 Amerykanów, którzy korzystali z tej usługi w celu rozliczania podatków, zgłosiło wszystko, co dotyczyło kryptowalut. Nie każdy, kto korzysta z Credit Karma, inwestuje w kryptowaluty, ale jesteśmy gotowi założyć się, że jest to więcej niż 0,04%.

Podaj dolara, wujku Sam: Arizona legalizuje płatność podatku w krypto: Być może ludzie płaciliby podatki od zysków z kryptowalut, gdyby mogli płacić w kryptowalutach. Cóż, jeśli mieszkasz w Arizonie, jest to teraz możliwe, ponieważ Senat stanu Arizona uchwalił ustawę, która pozwoli mieszkańcom płacić podatki w kryptowalutach. Mieszkańcy będą mogli to zrobić za pośrednictwem „bramki płatności, takiej jak Bitcoin, Litecoin lub inna kryptowaluta uznawana przez wydział, przy użyciu elektronicznych systemów peer-to-peer”.

podatek bitcoin w Arizonie

Fess Up to Ownership: jeden kongresman apeluje o przejrzystość ustawodawstwa w zakresie zasobów kryptograficznych: Jared Polis (D), przedstawiciel Izby Reprezentantów Stanów Zjednoczonych z Kolorado, wysłał plik Petycja w tym tygodniu do Komisji Etyki Izby, prosząc członków Kongresu o ujawnienie swoich inwestycji w kryptowaluty (coś, co już robią dla tradycyjnych aktywów przekraczających 1000 USD). Polis jest głośnym orędownikiem blockchain w Izbie Reprezentantów USA i założycielem Blockchain Caucus.

SEC nie ujawnia informacji dotyczących ICO Tezos: SEC odrzuciła prośbę Davida Silvera o informacje dotyczące Tezos zgodnie z ustawą o wolności informacji. Srebro reprezentuje powodów w postępowaniu zbiorowym przeciwko Tezos, który boryka się z problemami prawnymi wynikającymi z wielu pozwów, ponieważ tokeny ICO nie zostały jeszcze rozdane pośród zawirowań związanych z projektami w trakcie walk. SEC wezwała do zwolnienia 7 (A) z FOIA, które „chroni przed ujawnieniem zapisów zebranych dla celów egzekwowania prawa, których ujawnienie mogłoby zakłócać działania egzekucyjne”.

Weiss sceptycznie podchodzi do Tether, ostrzeżenie: W następstwie ich bardzo kontrowersyjnych ocen kryptowalut, Weiss Ratings Agency wydał formalny alert na Tether, argumentując, że inwestorzy powinni zachować ostrożność, ponieważ Tether nigdy nie był audytowany w celu sprawdzenia, czy każdy Tether jest poparty taką samą kwotą fiducjarną. „Duży problem: nigdy nie przeprowadzono audytu, a osoby stojące za Tetherem były dość podejrzane, gdy je o to zapytano. Ciągle twierdzą, że ich tokeny są w 100% zabezpieczone rzeczywistymi dolarami, ale nie przedstawili żadnych dowodów na poparcie tego twierdzenia. ”

Co nowego w CoinCentral?

Co to jest AdEx (ADX)? Przewodnik dla początkujących: AdEx (ADX) oznacza „wymianę reklam”. Tworzą zdecentralizowaną platformę, na której reklamodawcy i wydawcy internetowi mogą spotykać się w celu negocjowania umów reklamowych.

Oto LitePay, procesor płatności Litecoin: Litecoin niedawno zaprezentował LitePay, platformę rozwiązań płatniczych, która chce być „pierwszą na świecie bezgraniczną siecią płatności”.

Co to jest Quantumstamp (QSP)? Przewodnik dla początkujących: Quantstamp to plik protokół audytu bezpieczeństwa dla inteligentnych kontraktów. Dowiedz się więcej z naszego przewodnika dla początkujących.

Co to jest Storj? Przewodnik dla początkujących: Storj to zdecentralizowane rozwiązanie do przechowywania plików typu open source. Wykorzystuje szyfrowanie, fragmentowanie plików i tablicę skrótów opartą na łańcuchu bloków do przechowywania plików w sieci peer-to-peer. Celem jest szybsze, tańsze i prywatne przechowywanie plików w chmurze.

Co to jest Bluzelle? Przewodnik dla początkujących: Dowiedz się więcej o Bluzelle i jego misji tworzenia zdecentralizowanej bazy danych na temat łańcucha bloków, korzystając z naszego przewodnika dla początkujących.

Co to jest SingularityNET (AGI)? Przewodnik dla początkujących: SingularityNET to zdecentralizowany rynek Sztuczna inteligencja (AI).

Co to jest Verge (XVG)? Przewodnik dla początkujących: Verge to kryptowaluta koncentrująca się na prywatności, której celem jest zachowanie anonimowości i niemożliwości śledzenia transakcji, jednocześnie umożliwiając wysoką przepustowość i szybkie czasy potwierdzania.

Co to jest Maker Dai? Przewodnik dla początkujących: Oferując realny substytut stablecoina dla Tether, Maker to inteligentna platforma kontraktowa, która kontroluje i sprzedaje Dai. Zdecentralizowana i pozbawiona zaufania platforma Maker stabilizuje wartość Dai do jednego dolara amerykańskiego za pomocą zewnętrznych mechanizmów rynkowych i zachęt ekonomicznych.

David Sønstebø z IOTA na temat zarabiania na danych, prywatności użytkowników i priorytetach 2018: Bennett Garner z Coin Central miał niedawno okazję przeprowadzić wywiad z Davidem Sønstebø, jednym ze współzałożycieli IOTA, aby porozmawiać o tym, jak IOTA wdraża swój Tangle w prawdziwym świecie. W ramach rozmowy omówili także monetyzację danych, ochronę prywatności użytkowników oraz priorytety IOTA na 2018 rok.

Miliony zaginionych XRB opuściły BitGrail Exchange jako niewypłacalne: oto, co wiemy: Bitgrail ogłosił niedawno swoją upadłość po zaginięciu około 15-17 milionów XRB. Oto, co wiemy o dotychczasowym stanie rzeczy.

Hush, moneta prywatności na poziomie protokołu i bezpieczny komunikator oparty na Zcash: Uruchomiony 21 listopada 2016 r. Hush to token, bezpieczna platforma do przesyłania wiadomości i rozwidlenie bazy kodu Zcash 1.0.9.

Co to jest Eximchain? | Poprawa finansowania łańcucha dostaw dla MŚP: Eximchain jest oparty na MIT firma programistyczna wykorzystanie blockchain do poprawy finansowania łańcucha dostaw (SCF).

Ethereum Classic | Przewodnik dla początkujących: Ethereum Classic to oryginalny blockchain Ethereum, który umożliwia wdrażanie zdecentralizowanych aplikacji i inteligentnych kontraktów.

Co to jest wieczność? | Przewodnik dla początkujących: Aeternity to nowa platforma dla zdecentralizowanych aplikacji (dapps), uruchomiona w testnet w 2017 r. W 2017 r. Z powodzeniem zaoferowała również token Aeon (AE).

Współzałożyciel MyEtherWallet Breaks from Project, Forks Software to Create My Crypto: Taylor Monahan, współzałożycielka MyEtherWallet (MEW), opuściła swoje dziecko, aby rozpocząć pracę nad nowym przedsięwzięciem. Powstający projekt, dubbing MyCrypto, jest podobny do oryginału, do tego stopnia, że ​​w rzeczywistości jest rozwidleniem oprogramowania kodu MyEtherWallet.

Forbes publikuje listę bogatych kryptowalut: Ripple Royalty, Winklevoss Twins, & Tim Draper: Forbes opublikował w zeszłym tygodniu swoją pierwszą w historii listę bogatych w kryptowaluty – sprawdź, kto dokonał cięcia.

Wiadomości o kryptowalutach z całego świata

Atari wypuści własną monetę z tokenem Atari: Atari handluje Pongiem i Pacmanem na nowszy model: blockchain. Firma ogłosiła niedawno, że uruchomi własny token, Atari Token, z planami zbudowania platformy rozrywkowej opartej na blockchain. „Technologia Blockchain ma szansę zająć bardzo ważne miejsce w naszym środowisku i przekształcić, jeśli nie zrewolucjonizować, obecny ekosystem ekonomiczny, szczególnie w obszarach branży gier wideo i transakcji online” – powiedział dyrektor generalny firmy Frederic Chesnais.

Na olimpiadzie, walka o złoto i zarabianie w cyfrowym złocie: Ted-Jan Bloeman ustanowił na igrzyskach olimpijskich dwa rekordy: jeden za swój złoty medal 12: 39,77 w jeździe szybkiej na dystansie 10 000 m mężczyzn i jeden za bycie pierwszym olimpijczykiem, który przyjął płatność w kryptowalutach. Kanadyjczyk otrzymał kryptowalutę na roczną umowę sponsorską z ONG Social, społecznością kryptowalut / mediów społecznościowych i CEEK VR, firmą zajmującą się rozwojem wirtualnej rzeczywistości.

Jestem bardzo podekscytowany, że mogę być pierwszy w historii #Crypto Sportowiec sponsorowany. Dzięki @CEEK #Wirtualna rzeczywistość i @Ong_Social za bycie w czołówce technologii i za to wielkie osiągnięcie. Z niecierpliwością czekamy na wspaniały związek i ekscytujące czasy. pic.twitter.com/mCHbNzkKW8

– Ted-Jan Bloemen (@TedJan) 31 stycznia 2018 r

Oświadczenie rządu Korei Południowej dotyczące publicznej petycji kryptograficznej: Petycja Korei Południowej, wzywająca rząd do złagodzenia kontroli regulacyjnej nad kryptowalutami, osiągnęła 280 000 podpisów. Minister ds. Koordynacji polityki rządu, Hong Nam-ki, odpowiedział na petycję, wydając następujące oświadczenie: „Podstawową zasadą rządu jest zapobieganie wszelkim nielegalnym działaniom lub niepewności w zakresie handlu kryptowalutami, jednocześnie chętnie pielęgnując technologię blockchain”.

Coinbase przyznaje, że błąd doprowadził platformę do przeciążenia niektórych użytkowników: Po wielu skargach na Reddit, Coinbase odkrył, że usterka systemu obciążyła niektórych klientów, gdy korzystali z witryny do zakupu kryptowalut. Niektórzy użytkownicy skarżyli się, że zostali obciążeni 17-krotnością kwoty zamierzonej. Rzecznik Coinbase na Reddit napisał, że firma „aktywnie bada niektóre raporty od naszych klientów dotyczące nieoczekiwanych obciążeń kart kredytowych lub debetowych pojawiających się na ich wyciągach z poprzednich zakupów Coinbase”.

przeładowanie bazy monet

Nie oczekuj, że Europejski Bank Centralny w najbliższym czasie wskoczy na przepisy dotyczące kryptowalut: Prezes EBC Mario Draghi nie uważa, że ​​to centrum bankowe UE powinno wprowadzać regulacje dotyczące kryptowalut. Odpowiadając na pytania tego typu na Twitterze w swoim filmie #AskDraghi poważnie, odpowiedział zwięźle: „EBC nie jest za to odpowiedzialny”.

Gibraltar wprowadzi pierwsze na świecie kompleksowe przepisy ICO: Komisja Usług Finansowych Gibraltaru ogłosiła w tym tygodniu, że planuje opracować przepisy regulujące ICO w ciągu najbliższych kilku tygodni. Projekt ustawy będzie nadzorował marketing, sprzedaż i dystrybucję tokenów ICO na terytorium Wielkiej Brytanii i będzie pierwszym aktem prawnym, który kiedykolwiek bezpośrednio dotyczy ICO na świecie..

Włoska giełda Bitgrail jest niewypłacalna i nadal nie wiemy, dlaczego: W miniony weekend Bitgrail ogłosił światu swoją niewypłacalność po tym, jak 15-17 mln XRB zniknęło z jego rezerw w portfelu. Rzecz w tym, że założyciel Bitgrail, Francisco Firano, twierdził, że straty były wynikiem włamania. Członkowie społeczności (i zespół Nano) nie są tak przekonani i jest prawdopodobne, że złośliwi oportuniści od miesięcy wykorzystują błąd wypłaty na platformie Bitgrail, aby wyjąć z wymiany więcej waluty niż faktycznie zdeponowali.

Wydobywanie kryptowalut w tempie, aby wyprzedzić zużycie energii w gospodarstwach domowych w 2018 roku: Górnictwo osiąga masę krytyczną na Islandii. Johan Snorri Sigurbergsson, pracownik dostawcy energii Hitaveita Sudurnesja, oblicza, że ​​wydobycie kryptowaluty może przekroczyć 100 megawatów, więcej niż 340 000 mieszkańców tego kraju zużywa rocznie. Ten chłodny kraj stał się w minionym roku siedliskiem górnictwa dzięki zimnemu klimatowi i odnawialnym źródłom energii.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me