Najważniejsze artykuły w tym tygodniu

Cena Bitcoina osiągnęła najwyższy poziom w historii. W czwartek cena pojedynczego Bitcoina osiągnęła nowy poziom rekord wszech czasów na poziomie 5852,78 USD, na niektórych giełdach nawet chwilowo dochodzi do 5900 $. Cena wzrosła obecnie o 883,95 $ (19,22%) w ciągu ostatnich 7 dni. Jeśli uważasz, że to imponujące, to podobno wzrosła o 10 000% liczba osób, które mówią: „Powinienem był kupić więcej Bitcoinów w ciągu dnia”.

Uważa się, że nadchodzące forki są odpowiedzialne za rosnącą cenę Bitcoina. Są dwa wydarzenia, które mogły być katalizatorem skoku cen Bitcoina. Zbliżamy się do trzeciego rozwidlenia Bitcoinów (Bitcoin Gold) 25 października. Bitcoin Gold (BTG) ma na celu ponowną decentralizację wydobycia poprzez wykorzystanie nowego algorytmu weryfikacji pracy. W zależności od wybranej wymiany, każdy, kto 25 października będzie posiadał Bitcoin, otrzyma również równoważną kwotę BTG. Tak więc skok cenowy może po prostu oznaczać, że wszyscy przenoszą swoje zasoby monet fiat i alt-coin do BTC w oczekiwaniu na darmowy BTG. Ponadto w połowie listopada spodziewany jest kolejny fork związany ze skalowaniem o nazwie SegWit2X.

Monety alternatywne ogólnie spadły. Podczas gdy Bitcoin widział w tym tygodniu sporą bykę, wiele innych alternatywnych monet, takich jak NEO, OmiseGO i Golem, straciło na wartości. Ponownie, może to być spowodowane tym, że ludzie przechodzą od altcoinów do bitcoinów, aby otrzymać BTG.

Jamie Dimon kontra „głupi” handlarze bitcoinami: Zaledwie jeden dzień zajęło Jamie Dimon, dyrektor generalny JPMorgan Chase, aby zacząć mówić o Bitcoinie po tym, jak powiedział, że nie będzie więcej rozmawiać o Bitcoinie. We wrześniowych komentarzach Dimon nazwał Bitcoin „oszustwem” i zwolniłby każdego pracownika handlującego nim za bycie „głupim”. W tym tygodniu Dimon kontynuował swoją przemianę, by zostać Skip Baylessem świata inwestorów, powracając do tematu, mówiąc: „Mógłbym mniej obchodzić, za co handluje bitcoin, w jaki sposób, dlaczego, kto nim handluje. Jeśli jesteś na tyle głupi, żeby go kupić, pewnego dnia zapłacisz za to cenę.”

Bitcoin pokonuje banki: Kapitalizacja rynkowa Bitcoina na nowym maksimum (97 mld USD) przewyższył kapitalizację rynkową konkurentów JPMorgan Goldman Sachs (93 mld USD) i Morgan Stanley (89 mld USD). Bitcoin ma jeszcze wiele do zrobienia, zanim przekroczy kapitalizację rynkową JPMorgan w wysokości 337,33 miliarda dolarów, ale nie jest już gorączkowym marzeniem.

Ethereum Fork: W tę niedzielę kod „Bizancjum” zostanie wprowadzony na łańcuchu blokowym Ethereum jako hard fork. Kod jest częścią „Metropolia”I zakłada się, że pomoże rozwiązać problemy ze skalowaniem Ethereum. Społeczność programistów Ethereum i handlowcy są ogólnie przekonani, że hard fork nie będzie problemem.

Co nowego w CoinCentral?

Doug Polk ogłosił oficjalną premierę CoinCentral. W czwartek współzałożyciel Doug Polk ogłosił uruchomienie CoinCentral w serii tweetów. Plik Upswing Poker Współzałożyciel i Twórca wideo YouTube Następnie omówił swoje zaangażowanie w kryptowalutę i swoją wizję CoinCentral.

Na dzień dzisiejszy z radością ogłaszam kolejny projekt. Dzisiaj jest oficjalne uruchomienie mojej witryny z wiadomościami CryptoCurrency https://t.co/r7Y1Pd0zpD! pic.twitter.com/0Z1bwbac4S

– gN Doug Polk (@DougPolkPoker) 12 października 2017 r

Jestem zaangażowany w kosmos, odkąd BTC kosztowało 100 dolarów, więc od lat jest to dla mnie pasja. Wierzę, że kryptowaluta to przyszłość.

– gN Doug Polk (@DougPolkPoker) 12 października 2017 r

W @realcoincentral, Naszym celem jest pomaganie wszystkim zainteresowanym światem kryptowalut w uzyskaniu wiarygodnych i rzetelnych informacji potrzebnych do podejmowania decyzji

– gN Doug Polk (@DougPolkPoker) 12 października 2017 r

Z niecierpliwością czekam na to nowe wyzwanie i dołożę wszelkich starań, aby każdy, kto szuka dokładnych informacji, znalazł je @realcoincentral

– gN Doug Polk (@DougPolkPoker) 13 października 2017 r

Witamy w CoinCentral.com!

Jak wspomniano w tweecie Douga, naszym celem w CoinCentral jest pomoc w edukacji świata w zakresie kryptowalut i technologii blockchain. Chociaż ta ekscytująca nowa technologia może być bardzo złożona, staramy się wyjaśnić ją w sposób zrozumiały dla każdego.

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z kryptowalutą, oto niektóre z naszych najlepszych zasobów, które pomogą Ci przyspieszyć.

Bitcoin 101 – Ten plik PDF do pobrania wyjaśnia, czym jest Bitcoin, jak działa i całą terminologię wokół niego.

Co to jest Bitcoin? – W tym przewodniku zajmiemy się bardziej szczegółowo pierwszą na świecie kryptowalutą Bitcoin.

Co to jest Ethereum? – W naszym przewodniku po Ethereum dowiesz się o drugiej co do wielkości kryptowalucie na świecie. Podczas gdy Bitcoin ma funkcjonować przede wszystkim jako waluta i magazyn wartości, Ethereum jest platformą, na której można budować zdecentralizowane aplikacje.

Jak kupić Bitcoin i inne popularne kryptowaluty – Dla tych, którzy chcą inwestować w kryptowaluty, oceniliśmy i przejrzeliśmy niektóre z najpopularniejszych giełd na świecie.

Najlepsze portfele Bitcoin – Kiedy już zdobędziesz Bitcoin, nadszedł czas, aby upewnić się, że jest bezpieczny. W tym przewodniku omawiamy różne rodzaje portfeli Bitcoin i przedstawiamy nasze rekomendacje.

Więcej wiadomości o kryptowalutach z całej sieci

Japoński jen i koreański won zdecydowanie wyparły chińskiego juana w zamian za wolumen handlu kryptowalutami. czwartek, Bloomberg skompilowane dane pokazujące udział w rynku par handlu kryptowalutami fiat. Dane rzucają światło na to, jak stanowisko każdego rządu w sprawie kryptowaluty wpłynęło na wielkość handlu.

Podczas gdy chiński juan stanowił większość obrotów handlowych Bitcoin, rosnące przepisy zdziesiątkowały juana na pary handlowe kryptowalut. W pewnym momencie juan miał co najmniej 98% udziału w rynku fiat do bitcoinów, ale teraz spadł poniżej 5%.

Wraz z upadkiem Chin, Japonia szybko stała się potęgą rynku bitcoinów. Wraz z oficjalnym uznaniem przez japońską agencję usług finansowych 11 firm za zarejestrowanych operatorów giełd kryptowalut, japoński jen zyskał ponad 50% udziału w rynku pod względem wolumenu handlu walutami fiducjarnymi i bitcoinami. Tymczasem koreański Won nadal stanowi ponad 50% par handlowych Ethereum.

Zakłady na farmę (i dom, samochód i wszystko inne): 39-letni Didi Taihuttu wystawił na sprzedaż wszystko, od swojego luksusowego domu z czterema sypialniami, przez samochód, motocykl, zabawki dla dzieci, odzież i buty. Planuje kupić Bitcoin i inne kryptowaluty z wpływów. Taihuttu stwierdził: „Jesteśmy rodziną żądną przygód i zamierzamy przez chwilę zaryzykować, aby żyć minimalistycznym życiem. Jeśli nigdy nie podejmiesz ryzyka, życie jest nudne ”. Business Insider Austrailia

Klasa jest w sesji: niektóre uniwersytety w Szwajcarii, takie jak Lucerne University of Applied Sciences and Arts w Szwajcarii, ogłosiły, że przyjmą Bitcoin jako metodę płatności za czesne. Szkoła zauważyła, że ​​Bitcoin przyciąga ich ze względu na jego zdolność do wprowadzania wiedzy na temat najnowocześniejszych technologii, takich jak blockchain. Uniwersytet nie będzie bezpośrednio akceptował Bitcoinów, ale zamiast tego będzie współpracował z firmą przetwarzającą o nazwie Bitcoin Suisse AG. The CoinTelegraph

(Poznaj podstawy Bitcoin i kryptowalut w naszej bezpłatnej infografice dotyczącej Bitcoin 101 do pobrania)

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me