Nie stąpaj po mojej linii trendu

Rynek kryptowalut obejmujący cały majątek zyskał w tym tygodniu hit. Po tygodniu bliskich zysków, które zostały zniwelowane przez szybką wyprzedaż po odrzuceniu przez SEC ostatniego zgłoszenia ETF przez Winklevosses, ogólna kapitalizacja rynkowa kryptowalut spadła 8% w tygodniu. Wartość 263 miliardów dolarów plasuje się tuż nad niektórymi z najniższych wartości odnotowanych w tym roku.

Bitcoin: Bitcoin stracił na wartości 7400 USD 6% jego wartości w ciągu tygodnia.

Ethereum: Gorzej, Ethereum nie działa 10% w tygodniu po 413 USD.

XRP: Prawie w stagnacji, XRP tylko przegrał 2% w tym tygodniu cena 0,43 dolara.

Statystyki rynkowe (03.08.18)

Wiadomości krajowe

Najnowszy raport Fintech Departamentu Skarbu w skrócie dotyczy technologii Blockchain: W raporcie dla prezydenta Trumpa zatytułowanym „System finansowy, który stwarza możliwości gospodarcze: finanse pozabankowe, Fintech i innowacje” Departament Skarbu USA poruszył temat blockchain wraz z innymi rozwijającymi się technologiami FinTech, takimi jak sztuczna inteligencja, przetwarzanie w chmurze i inne. „Nowe technologie, takie jak predykcyjna analiza danych, sztuczna inteligencja i technologia blockchain lub rozproszonych rejestrów, to przykłady obiecujących innowacji, które mogą być wykorzystywane przez firmy świadczące usługi finansowe. Są to także technologie, w przypadku których regulacje prawne mogą być niepewne, choćby z innego powodu niż to, że innowacyjna technologia wymaga czasu, aby dojrzeć ”- czytamy w raporcie..

W USA finansowanie Blockchain w 2018 roku przekracza liczbę z 2017 roku: W raporcie KPMG, wielka czwórka firm stwierdziła, że ​​wraz z międzynarodowymi inwestycjami FinTech przewyższającymi łączną kwotę z 2017 r. Do 2018 r., Rosną również inwestycje w blockchain w USA. „W pierwszej połowie 2018 r. Inwestycje w blockchain w USA przekroczyły łączną kwotę inwestycji obserwowaną w 2017 r., Na czele z ponad 100 milionami dolarów dofinansowania do R3 i Circle Internet Finance. Szereg innych znaczących transakcji blockchain miało również miejsce w pierwszym i drugim kwartale 2018 r., W tym 65 milionów dolarów podwyżki Paxos z serii B, której celem jest pomoc w skalowaniu operacji związanych z dostawą platformy blockchain ”, czytamy w raporcie..

Long Blockchain, dawniej Long Island Iced Tea, spoliczkowany wezwaniem od SEC: U szczytu popularności bitcoina w zeszłym roku, Long Island Ice Tea zdecydowała, że ​​zmieni nazwę na Long Blockchain. Ten ruch był dobrodziejstwem dla producenta herbaty, ponieważ jego zapasy wzrosły o ponad 300% w odpowiedzi na rebranding. Cóż, SEC zwróciła uwagę, żądając dokumentów finansowych wraz z wezwaniem do sądu 10 lipca. „Firma w pełni współpracuje przy dochodzeniu SEC”, podała firma w oświadczeniu. „Firma nie może przewidzieć ani określić, czy jakieś postępowanie może zostać wszczęte przez SEC w związku z wezwaniem do sądu lub wynikiem jakiegokolwiek postępowania, które może zostać wszczęte”.

Bill Clinton do Kickoff RipplePaździernikowa konferencja techniczna z przemówieniem: 42. prezydent Stanów Zjednoczonych, Big Daddy Bill Clinton, ma wygłosić przemówienie wprowadzające na jesiennej konferencji Ripple, Swell, która odbędzie się w San Francisco w Kalifornii w dniach 1 i 2 października. Ripple wybrał byłego prezydenta na otwarcie konferencji, ponieważ „[w] czasie, gdy przełomowe technologie i przepisy często znajdowały się na kursie kolizyjnym, prezydent Clinton pomógł wprowadzić w okres ekstremalnego rozwoju i przyjęcia Internetu, kształtując to, czym jest dzisiaj . Ustanowił także programy, które pomostowały „cyfrową przepaść” i wprowadził nową technologię do niedostatecznie rozwiniętych społeczności na całym świecie ”- czytamy w komunikacie na blogu.

Z przyjemnością ogłaszamy @Bill Clinton jako główny mówca w tym roku #SwellbyRipple. Po więcej szczegółów: https://t.co/KYQgI4YrWv pic.twitter.com/XSo46T2s3d

– Ripple (@Ripple) 31 lipca 2018 r

Badanie: Tylko 2% inwestorów w USA posiada Bitcoin, Crypto w jakiejś formie: Sondaż przeprowadzony wspólnie przez Gallupa i Wells Fargo pokazuje, że bitcoin jest nadal stosunkowo niezbadanym terytorium dla większości amerykańskich inwestorów. Zgodnie z ustaleniami badania „tylko 2% inwestorów twierdzi, że obecnie posiada bitcoiny, a mniej niż 1% planuje kupić go w najbliższej przyszłości. Podczas gdy większość inwestorów twierdzi, że nigdy nie jest zainteresowana kupnem bitcoina, około jeden na czterech (26%) twierdzi, że jest nim zaintrygowany, ale nie kupi go w najbliższym czasie ”.

Zdecentralizowana giełda uruchamia się w San Francisco, używa XRP jako waluty bazowej: W tym tygodniu uruchomiono giełdę DCEX z siedzibą w San Francisco. Wykorzystując XRP jako walutę bazową, giełda jest obsługiwana przez platformę blockchin zbudowaną przez AlphaPoint. „DCEX to rynek wymiany kryptowalut nowej generacji, na którym wszystkie waluty są handlowane z XRP (XRP) jako walutą bazową. Klienci będą mogli handlować łącznie 15 parami monet – XRP, Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH), Bitcoin Gold (BTG), Ethereum classic (ETC), OmiseGo ( OMG), EOS (EOS), DASH (DASH), Tron (TRX), Monero (XMR), VeChain (VEN), IOTA (IOTA), ZCash (ZEC) i stabilna moneta TrueUSD (TUSD), z planami dodaj Neo (NEO), Cardano (ADA) i więcej par w nadchodzących miesiącach. Ponadto DCEX oferuje dostęp do wszystkich dziesięciu monet wymienionych w indeksie Bloomberg Galaxy Crypto Index (BGCI) w jednym miejscu ”, czytamy w oficjalnym poście na blogu.

Co nowego w CoinCentral?

Istnieją problemy z blockchainem, weź dwie aspiryny i dużo odpoczynku: Blockchain nie jest doskonały, więc ważne jest, aby liczyć się z jego wadami.

Bitcoin Cash kontra Bitcoin | Zalety i wady: Obaj wydają się być skazani na rywalizację, więc jak sobie radzą?

Regulacje dotyczące waluty cyfrowej powinny być jednym z głównych priorytetów Kongresu, mówi wybitny prawodawca: Ten prawodawca uważa, że ​​Kongres powinien umieścić kryptowaluty na szczycie listy rzeczy do zrobienia.

Krótka historia jedwabnego szlaku: narkotyki, (nie) przemoc i gry wideo: Spojrzenie na Jedwabny Szlak i to, co dzieje się na rynkach ciemnej sieci.

Wykorzystaj prezesa i współzałożyciela Shahara Rubina na upraszczaniu algorytmów handlowych: Sprawdź, co CEO Capitalize ma do powiedzenia na temat przycinania tłuszczu do handlu.

AI i Blockchain – super fajne czy trochę przerażające ?: Poważnie jednak, czy zwiastują nadejście zautomatyzowanej utopii lub jakiejś dystopii zdominowanej przez technologię?

Co to jest Gridcoin ?: Platforma Gridcoin tworzy środowisko podobne do superkomputera, łącząc moc obliczeniową każdego użytkownika w sieci.

DMG Blockchain instaluje podstację wydobywczą kryptowaluty: DMG Blockchain Solutions, firma wydobywająca kryptowaluty, która dostarcza również rozwiązania blockchain, obecnie konfiguruje 85-megawatową podstację do wydobywania kryptowalut i transformator. Ma to na celu rozszerzenie działalności wydobywczej.

Powody, dla których władze USA są wezwane do legalizacji transakcji w kasynie Bitcoin: W tym artykule zbadamy, dlaczego organy regulacyjne w USA wolno zalegalizowały transakcje dokonywane za pośrednictwem kasyn bitcoinowych. Zastanawiamy się również, dlaczego ta polityka prawdopodobnie nie ulegnie zmianie w nadchodzących latach.

Crypto Mining: Google Play Store dołącza do Apple w Banning Mining Apps: Najpierw przyszli po reklamy, a potem po aplikacje.

Część 2: Wywiad z Andym Levine w Steem Today and Tomorrow: Zobacz drugą rundę naszego wywiadu z Andym Levinem ze Steema.

Cyfrowe platformy reklamowe Blockchain używane do zwalczania oszustw: Przejrzystość, wydajność, niezawodność – jak blockchain może zmienić reklamę cyfrową i uczynić ją bardziej uczciwą.

Czy regulacja dotycząca kryptowalut zdusi innowacje ?: Wielu uważa, że ​​regulacja zachęca do innowacji, ale inni nie są tak przekonani.

Rząd stanu Indii wdroży technologię Blockchain: 26 lipca indyjski stan Telangana ogłosił inicjatywy mające na celu wykorzystanie technologii blockchain w celu złagodzenia wszechobecnej korupcji i oszukańczych działań osadzonych w rządach stanowych i krajowych..

Blockchain może zakłócić firmy działające w gospodarce współdzielenia: Od zdecentralizowanych Ubers, Airbnbs i nie tylko, kryptowaluty utrzymują etos ekonomii współdzielenia u podstaw.

Zarządzanie odpadami Blockchain | Śmieci jednego człowieka są skarbem drugiego: Teraz, wraz z pojawieniem się zdecentralizowanej technologii, której pionierem był Bitcoin, firmy szukają technologii blockchain w celu uzyskania znaczących rozwiązań w zakresie odpadów.

Znajomość kategorii kryptowalut to znajomość portfela: Różnorodność ma kluczowe znaczenie, zwłaszcza w tej niestabilnej branży.

Nowe brytyjskie badanie rynku podkreśla brak zrozumienia kryptowaluty: Mimo że branża ta wkrótce będzie miała dziesięć lat, wciąż jest wokół niej wiele nieporozumień.

Kapitalizacja rynkowa kryptowalut: co to jest? Jak tego używasz?: Wartość rynkowa dla nowicjuszy to podstawowe narzędzie dla każdego inwestora i handlowca.

Ethereum kontra EOS | Analiza dwóch największych platform Dapp Blockchain: Jeśli Bitcoin i Bitcoin Cash są naturalnymi przeciwieństwami, Ethereum i EOS toczą rywalizację z dwoma największymi przeciwstawnymi monetami kryptowalut.

Część 3: Wywiad z Andym Levine w Steem Today and Tomorrow: Zobacz trzecią rundę naszego wywiadu z Andym Levinem ze Steema.

Firmy kryptowalutowe Bermudy, Malta, Gibraltar i Liechtenstein: Te małe kraje chcą przyciągnąć dużych graczy do swoich granic.

Jak kupić Ripple na GateHub | Przewodnik krok po kroku: Zwięzły przewodnik po zakupie Ripple w GateHub.

Danny Zuckerman z uPort o tożsamości suwerennej: Zapraszam do tej pouczającej rozmowy na temat obecnego stanu i ewolucji tożsamości cyfrowej.

Wiadomości o kryptowalutach z całego świata

Rząd stanu Indii wdroży technologię Blockchain: Indyjski stan Telangana ogłosił w tym tygodniu szereg inicjatyw, których celem będzie wykorzystanie technologii blockchain do nadzorowania korupcji i oszustw, które nękają rząd Telangany. W zeszłym miesiącu stan wprowadził rozwiązania blockchain do rządowego rejestru gruntów i departamentów skarbowych w celu zwiększenia przejrzystości, co jest odpowiedzią zapobiegawczą mającą na celu powstrzymanie przekupstwa, które ma miejsce w około 38% państwowych transakcji na rynku nieruchomości.

Börse Stuttgart, druga co do wielkości giełda w Niemczech, plany ICO, wielostronna platforma handlowa: Börse Stuttgart zwiększa swoje obciążenie pracą. Miesiąc po wydaniu oczekiwanej aplikacji do handlu kryptowalutami Bison, druga co do wielkości giełda w Niemczech ogłosiła plany stworzenia platformy ICO, a także wielostronnego systemu handlu kryptowalutami. Te dwie usługi byłyby nieocenionym źródłem płynności dla każdego na rynku ICO, który z nich korzysta, jednocześnie rozszerzając zasięg Börse Stuttgart na branżę. „W miejscu obrotu tokenami wydanymi za pośrednictwem naszej platformy ICO można handlować na rynku wtórnym. Jest to ważny czynnik sukcesu dla ICO. Jednocześnie odpowiadamy na zapotrzebowanie zarówno inwestorów detalicznych, jak i instytucjonalnych na regulowane i niezawodne środowisko do handlu kryptowalutami ”- powiedział CEO Alexander Höptner w oświadczeniu.

Boerse Stuttgart będzie gospodarzem handlu kryptowalutami i ofertami monet – https://t.co/iG6GsvLKcp

Reklamować #I CO https://t.co/89O4ciDsi7

#bitcoin #btc #bitcoinnews #cryptocurrency #blockchain #btcusd # 比特 幣 新聞 pic.twitter.com/Q6XPXWWeEn

– Bitcoin News (@TheBitcoinNews) 3 sierpnia 2018 r

Południowokoreańska agencja finansowa przemawia za integracją Blockchain z giełdą: W raporcie dla władz lokalnych, organów regulacyjnych i urzędników południowokoreańska Służba Nadzoru Finansowego (FSS) wezwała lokalne gminy do rozpoczęcia opracowywania rozwiązań umożliwiających integrację blockchain z tradycyjnymi systemami i platformami finansowymi. Agencja twierdzi, że blockchain może sprawić, że rozliczanie transakcji giełdowych będzie szybsze i bezpieczniejsze niż obecne oprogramowanie. Według raportu, zwrócił uwagę na wykorzystanie blockchain na międzynarodowych giełdach, zwracając szczególną uwagę na wykorzystanie łańcucha bloków przez Nasdaq do przechowywania dokumentacji i prywatnych danych.

Morgan Stanley zatrudnia Credit Suisse Crypto Advocate, Trader jako szef rynków cyfrowych: Jeden z największych międzynarodowych banków na świecie zbliża się do branży kryptowalut. Tym razem w formie nowej osoby, bank inwestycyjny zatrudnił Andrew Peela, pracownika Credit Suisse i samozwańczego eksperta w handlu kryptowalutami, jako nowego szefa rynków cyfrowych. Peel spędził wcześniej 12 lat w Credit Suisse, obsługując 9 z nich jako handlowiec na instrumentach pochodnych, a od 2013 r. Jest zwolennikiem kryptowalut.

Binance przejmuje TrustWallet, pierwsze publiczne przejęcie giełdy: Binance wykupiło TrustWallet, zdecentralizowany portfel Ethereum o otwartym kodzie źródłowym, który obsługuje „ponad 20 000 różnych tokenów opartych na Ethereum (ERC20, ERC223 i ERC721)”, zgodnie z postem na blogu Binance. Przejęcie TrustWallet spowoduje dodanie portfela mobilnego typu on-chain do listy usług Binance z innymi przyszłymi możliwościami integracji. Marka i zespół TrustWallet zachowają autonomię i swobodę rozwijania podstawowego produktu, jednocześnie czerpiąc korzyści ze zwiększonej synergii z Binance, w tym z szerokiej bazy użytkowników i nadchodzącego DEX ”- czytamy dalej. Prezes Binance, Changpeng Zhao, wskazał, że przejęcia mają do odegrania ważną rolę w dojrzewaniu tej branży, sugerując, że może to być pierwsze z wielu dla Binance: „Szukamy silnych zespołów technologicznych. Przejęcie będzie bardzo kluczowym elementem dalszego rozwoju i wnoszenia wkładu w tę branżę ”.

Bitmain publikuje imponujący 1 miliard dolarów zysku za pierwszy kwartał 2018, plany IPO: Chiński gigant wydobywczy Bitmain osiągnął oszałamiający 1 miliard dolarów zysku, a nie przychodów, pamiętajcie – w pierwszym kwartale 2018 roku. Pod koniec tej wiadomości anonimowe źródło powiedziało Fortune, że firma robi postępy w swojej ofercie publicznej, co Juhan Wu , CEO Bitmain, zasugerował w czerwcu. Źródło wskazało, że debiut giełdowy rozpocznie się „bardzo szybko” na rynku zagranicznym, co pozwoli inwestorom kupować ofertę za dolara.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me