Co to jest Abra?

Abra to platforma inwestycyjna kryptowalut, która umożliwia użytkownikom kupowanie, sprzedawanie, handel i zarabianie odsetek na różnych kryptowalutach. Za jedyne 5 USD użytkownicy mogą zarobić około 10% odsetek od stablecoinów i 4,5% odsetek od bitcoinów, sumowanych codziennie.

Charlie Lee, twórca Litecoina, od dawna drażnił „wielką nieoczekiwaną niespodziankę” dla Litecoina. Niespodzianka nadeszła w postaci nowej aplikacji od Abra. Aplikacja umożliwia inwestowanie w 20 kryptowalut i 50 walut fiducjarnych za pomocą inteligentnych kontraktów Bitcoin i Litecoin. Możesz nie tylko inwestować w 70 różnych aktywów, ale handel między nimi jest niemal natychmiastowy.

2 w dół, 2 do końca! &# 128640;

✅ Procesor handlowy @CommerceCB

&# 128306; Popularny portfel online

&# 128306; Platforma handlu towarami

✅ Jedna wielka nieoczekiwana niespodzianka @AbraGlobal#PayWithLitecoin https://t.co/bYUPup67G0 https://t.co/bYUPup67G0

– Charlie Lee [LTC⚡] (@SatoshiLite) 15 marca 2018 r

Jak to działa?

Oto przykład, jak używać Abra. Wyobraź sobie, że wpłacasz 1000 USD LTC do aplikacji i chcesz handlować, aby uzyskać ekspozycję na cenę Stellar przy 0,25 USD. Tworzy to transakcję w sieci Litecoin, która wymaga wielu podpisów, jak w przypadku inteligentnego kontraktu. Podpisujesz pierwszą połowę transakcji z Abra i zamykasz LTC po cenie transakcyjnej. Jeśli cena Stellar podwoi się w stosunku do LTC, miałbyś teraz podwoić LTC. Wtedy Abra będzie mogła podpisać drugą połowę transakcji. Odblokowałoby to Twoje LTC i wysłało Twój zysk, skutkując w portfelu 2000 USD LTC.

Aplikacja Abra

W żadnym momencie tego procesu nie posiadasz żadnych monet Stellar. Nie byłoby możliwe wysłanie Stellara od Abra do portfela Stellar. Po prostu zapewniasz sobie ekspozycję rynkową na zmiany cen altcoinów. Abra tworzy syntetyczną walutę, która podąża za ceną Stellar, ale przez cały czas jesteś naprawdę zaangażowany w Litecoin. Możesz inwestować w 70 różnych walutach, ale nigdy ich nie posiadasz. Posiadasz syntetyczne waluty, które podążają za ich ceną za pośrednictwem inteligentnych kontraktów w łańcuchu blokowym Litecoin. „W ten sposób Abra umożliwia inwestowanie w wiele kryptowalut bez tworzenia oddzielnego portfela, zarządzania oddzielnymi kluczami lub zastanawiania się, jak kupić kryptowaluty na giełdzie”.

Waluty syntetyczne

Płynność walut syntetycznych nie będzie problemem. Abra z powodzeniem realizuje te wielosigowe kontrakty w celu „zarządzania ryzykiem kontrahentów fiat, bitcoin i ethernet od ponad roku bez przerw w świadczeniu usług”. Zawsze możesz wymienić Bitcoin lub Litecoin i wysłać te monety do dowolnego portfela. W Stanach Zjednoczonych możesz również zlikwidować walutę fiducjarną i przesłać pieniądze na konto bankowe.

Abra może zagwarantować te inteligentne kontrakty swoim użytkownikom, zabezpieczając ich pozycje. Aby zabezpieczyć swoje pozycje handlowe, Abra wykonuje „połączenie kupna i sprzedaży kryptowalut z różnymi partnerami giełdowymi.„Ich zabezpieczenie nie stwarza żadnego ryzyka ani dla użytkowników, ani dla Abra. Ich zysk nie pochodzi z zabezpieczenia, ale z różnicy w cenie, kiedy wykonujesz swoje transakcje.

Opierając się na sieci Litecoin

Do niedawna Abra tworzył inteligentne kontrakty związane z syntetycznymi walutami w sieci Bitcoin. Jednak planują teraz używać łańcucha blokowego Litecoin do większości transakcji.

„Abra wybrał Litecoin jako podstawową klasę aktywów dla naszej platformy inwestycyjnej, chociaż mamy teraz możliwość przenoszenia użytkowników między kontraktami Bitcoin i Litecoin. Wybraliśmy Litecoina po długim i dokładnym procesie badawczym, aby określić klasę aktywów, która spełnia nasze kryterium: bezpieczna, bezpieczna, skalowalna w łańcuchu i poza łańcuchem, niskie opłaty za wydobycie, a najlepiej zgodnie z opublikowaną podstawową mapą drogową Bitcoin. ”

Abra określił przyszłość ich biznesu może całkowicie polegać na sieci Litecoin. W przeciwieństwie do innych monet, Litecoin jest wolny od dramatycznych wydarzeń, przerw w sieci i skoków opłat transakcyjnych.

Abra wierzy, że „Bitcoin zawsze będzie nieco bezpieczniejszy niż Litecoin głównie ze względu na mniejszy rozmiar bloku – wielu odnosi się do Litecoina jako cyfrowego srebra w porównaniu do cyfrowego złota Bitcoina. Ale ten niewielki kompromis w zakresie bezpieczeństwa oznacza niższe opłaty za wydobycie i większe skalowanie łańcucha dla naszych użytkowników. Uważamy, że Litecoin jest dziś najlepszym wyborem dla tych kontraktów.

Opłaty Litecoina są nie tylko niższe niż Bitcoin, ale najnowsza aktualizacja Litecoin Core obniża opłaty jeszcze bardziej. Średnie koszty transakcji mogą potencjalnie wynosić mniej niż 1 cent.

Co to oznacza dla Litecoina?

Abra radykalnie zmniejsza złożoność inwestowania w wiele kryptowalut. Użytkownicy spoza Stanów Zjednoczonych zainteresowani platformą inwestycyjną mogą zacząć od nabycia Litecoina. Jeśli Abra będzie w stanie przyciągnąć znaczną liczbę użytkowników, może to zwiększyć popyt na Litecoina. Po stronie podaży liczne inteligentne kontrakty na Abra zablokują Litecoina, zmniejszając podaż LTC w obiegu. Wreszcie wybór Abrahama dodaje Litecoinowi wiarygodności. Spośród wszystkich konkurentów, takich jak Ripple, Ethereum czy Bitcoin Cash, badania Abra wykazały, że Litecoin jest najlepszą opcją.

Abra wybrał Litecoina zamiast Bitcoin Cash ze względu na lepsze bezpieczeństwo Litecoina i jego zgodność z mapą drogową skalowalności Bitcoina. &# 128020;&# 128640; #flappening https://t.co/ZtwLUfI1yx

– Charlie Lee [LTC⚡] (@SatoshiLite) 16 marca 2018 r

Jak używać Abra?

Aby rozpocząć, najpierw pobierz aplikację tutaj i zapisz swoje klucze prywatne. Abra nie jest portfelem zabezpieczającym, więc zawsze masz dostęp do własnych środków.

Następnie, korzystając z amerykańskiego lub filipińskiego konta bankowego, karty American Express, Bitcoin, Litecoin lub Ethereum, zacznij zasilać swój portfel. Po dodaniu środków do portfela Abra możesz zainwestować w dowolną z 20 dostępnych kryptowalut.

Końcowe przemyślenia

„Wielka niespodzianka” Charliego mogła być początkowo nieco zagmatwana, ale nie ma wątpliwości, że Abra to nic innego jak dobra wiadomość na przyszłość Litecoina i jego zastosowań. Większość monet wciąż oczekuje na dodanie do nowych giełd. W przypadku Abra nowa giełda jest dodawana do Litecoina.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me